Resident Evil 4

ma znam, ali mene komp nesto zeza, imam jaku konfiguraciju, od pre 2 godine kada mi je 10 dana bio iskljucen iz struje uvek secka, formatiranje, zamena komponenti uvek zeza cak i na slabije igre. Ako kupim neku graficku od 100 evra, i opet bude tako, dzaba pare...tako da ili da rizikujem, ili nov komp. Ja sam jednom uzeo Resident Evil 4 (bioha...) tako nekako je pravi naziv, zar ne ? Nije htela da radi na ovoj grafici, ali sam negde cuo da hoce, pa lepo pitam da li neko zna :)
 
Supported OS: Windows® 2000/XP (only)
Processor: 1 GHz Pentium® III or AMD Athlon™ (or better)
RAM: 256 MB
Video Card: 128 MB DirectX® 9.0c-compliant AGP or PCI Express graphics card (256 or higher for High Graphics Detail support) (see supported list*)
Sound Card: DirectX 9.0c compliant (or better)
DirectX Version: DirectX 9.0c or higher (included on disc)
CD-ROM: 12x or faster CD-ROM
Hard Drive Space: 1.2 GB minimum
Peripherals Supported: Gamepad

*Supported Video Cards at Time of Release
NVIDIA® GeForce™ FX/6/7 families
ATI® Radeon® 9200-9800/X families.

---------------------------------------------------------------------------------

Sad cu da nadjem na torrent, ako radi na 9200 javljam ;)
 
a evo i slikice bez patcha i sa patchom
 

Prilozi

  • RE4low.jpg
    RE4low.jpg
    20,5 KB · Pregleda: 22
Ne trebaju vam uopste ama bas nikakvi patchevi. Nadjite ovaj fajl ResidentEvil4v1.1.0FixedexeEuro.rar (mrzi me da guglam sad), i ako imate biohazard verziju, slobodno krekujte direktno ovim fajlom, i ubacice vam se osvetljenja, shejderi i slicno. Bez ama bas ikakvih patcheva, jer bugova u igri nema (ja nisam primetio, a presao sam igru 5-6 puta)..
 
grafika je njesra
u verziji 1.0 jeste... igra bi tada, sa uzasnom grafikom ali zbog dobrog gameplaya i koncepcije dobila od mene nekih 6.5/10... a sa patchom joj dajem 9/10!
da se razumemo- ni sa patchom to nije grafika koja se moze porediti sa danasnjim biserima, ali nikako nije nesto sto bode oci- atmosfera sa patchom postaje izvrsna a grafika sasvim solidna!
 

Back
Top