Jomini zasto si zatvorio temu sa slikama JSO i Djindjica??

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ratnistrateg

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
416
Jomini zasto si zatvorio temu u kojoj su slike pripadnika JSO sa Djindjicem, Mihajlovicem, Zivkovicem i Chedom koji su dosli uvecati slavlje na dan obelezavanja JSO?

http://forum.krstarica.com/threads/162662

Ja u opste ne vidim razlog za zatvaranje..

SandraBG ovoga puta cak nije imala ni dovoljno vremena da po dobro uigranom receptu skrene temu kako bi stvorila alibi za zatvaranje tema koje ne idu u prilog DOS partijama.

Ili pusti SandruBG da dovrsi posao ili navedi razlog sto je tema zatvorena u protivnom moram da otvorim drugu temu da postavim ostatak slika.

Cak mi nisi odgovorio ni na privatne poruke zasto si zatvorio sto uglavnom uradis ako za to ima razloga.
 
ratnistrateg:
Jomini zasto si zatvorio temu u kojoj su slike pripadnika JSO sa Djindjicem, Mihajlovicem, Zivkovicem i Chedom koji su dosli uvecati slavlje na dan obelezavanja JSO?

http://forum.krstarica.com/threads/162662

Ja u opste ne vidim razlog za zatvaranje..

SandraBG ovoga puta cak nije imala ni dovoljno vremena da po dobro uigranom receptu skrene temu kako bi stvorila alibi za zatvaranje tema koje ne idu u prilog DOS partijama.

Ili pusti SandruBG da dovrsi posao ili navedi razlog sto je tema zatvorena u protivnom moram da otvorim drugu temu da postavim ostatak slika.

Cak mi nisi odgovorio ni na privatne poruke zasto si zatvorio sto uglavnom uradis ako za to ima razloga.

Ih bre...ovaj put si totalno promašio...i sam ćeš da uvidiš da sam ja Jominiju " omiljena" forumašica...kad bi se zezali... :lol: :lol: :lol:
 
ratnistrateg:
Jomini zasto si zatvorio temu u kojoj su slike pripadnika JSO sa Djindjicem, Mihajlovicem, Zivkovicem i Chedom koji su dosli uvecati slavlje na dan obelezavanja JSO?

http://forum.krstarica.com/threads/162662

Ja u opste ne vidim razlog za zatvaranje..

SandraBG ovoga puta cak nije imala ni dovoljno vremena da po dobro uigranom receptu skrene temu kako bi stvorila alibi za zatvaranje tema koje ne idu u prilog DOS partijama.

Ili pusti SandruBG da dovrsi posao ili navedi razlog sto je tema zatvorena u protivnom moram da otvorim drugu temu da postavim ostatak slika.

Cak mi nisi odgovorio ni na privatne poruke zasto si zatvorio sto uglavnom uradis ako za to ima razloga.
Sram ga bilo, kako je smeo da zatvori temu koja je na razne načine bila bar 10 puta s tim snimcima.
Tu jedinicu je stvorio Milošević, pa je onda bilo ovako:

336127_11-6.jpg


Sad je s njima ovako.

milorad_lukovic_thumb.jpg


Shvataš li razliku?

Uzgred, za ono si bar mogao da se izvineš kolegi Oberu.
 
Duh Sekire:
Је ли то реторичко питање?
Јасно је да истина боли.
Чујем да је Ђинђић лично рекао Терзићу да пусти Шиптара и Кума ;)
Ovo je gruba laz i izmisljotina ,dostojna mafijaske stampe koja je ZATVORENA u vreme Sablje :evil: .....Stvarno ne vidim potrebu da se poseze za ovim :roll: :roll: :roll:
 
Шта ти сад није јасно?!?
Терзић је рекао на Б92 да је о свему знало руководство. Чанак је рекао да су све крупне ствари ишле преко Ђинђића. Једино сад ако мислиш да је ситница пуштање на слободу наркодилера против којих постоје сви докази и који су отели најбогатијег бизнисмена Србије. А што је онда Чеда био умешан у ту "ситницу"?
То јесте објавио Прес, можда је измишљено, можда је "креативно тумачење", али ме уопште не би изненадило да је Терзић баш то рекао полицији. Заправо, то је једино логично. Или ћеш да демантујеш Чанка и Б92?!?

Миољуб Виторовић (кога су толико хвалили у "Времену") је такође оптужио Терзића. Сад се окреће ћурак па видим бране и Терзића. Ваљда нису очекивали хапшење шта ли... Сад је Чеди поново добар Михајловић... Па неће моћи! Има нас који памтимо бар неколико недеља. Они са кокошијом памећу ме не занимају.
 
Ђикију је можда и подметнуто, можда није могао контролисати хаос. Али далеко од тога да није од почетка знао... Да употребим хашку формулацију "знао је или је морао да зна" ко је Легија, ко су "земунци".
Већ сама чињеница да је он са њима правио дилове да сруше Милошевића говори две ствари
1. Моћни су
2. Склони су издаји политичких газда
И шта онда очекивати?

А нажалост, бојим се да је баш због Чеде логично да Терзић оптужи Ђинђића. Јер он је мртав, а овај је посланик. Узгред би све могло да се прогласи "поновним убијањем Реформатора" па онда да се пред налетом "забринуте јавности" све лепо заташка. Према томе, ако се овај у наставку буде вадио на то криви онаога ко је Брут у целој причи.
 
Duh Sekire:
Ђикију је можда и подметнуто, можда није могао контролисати хаос. Али далеко од тога да није од почетка знао... Да употребим хашку формулацију "знао је или је морао да зна" ко је Легија, ко су "земунци".
Већ сама чињеница да је он са њима правио дилове да сруше Милошевића говори две ствари
1. Моћни су
2. Склони су издаји политичких газда
И шта онда очекивати?

А нажалост, бојим се да је баш због Чеде логично да Терзић оптужи Ђинђића. Јер он је мртав, а овај је посланик. Узгред би све могло да се прогласи "поновним убијањем Реформатора" па онда да се пред налетом "забринуте јавности" све лепо заташка. Према томе, ако се овај у наставку буде вадио на то криви онаога ко је Брут у целој причи.
Kenedija je ,kao i Djindjica ubila mafija u Saradnji sa Delovima svih obavestajnih i kontraobavestajnih grupa......Djindjica nije ubila SAMO MAFIJA, vec Otcepljeni (od drzave i normalnosti :roll: :roll: :roll: ) deo Organa Prinude.....Upravo onaj koji je prema svim pravilima trebao da ga Zastiti....Da je Djindjic uradio to sto mu imputiras danas bi eventualno bio u Zatvoru a ne ispod zemlje...Prica je suplja i krajnje nedokazana 8-) ......
Kada postoji tako siroka zavera, ponovo uzmi poredjenje sa Kenedijem, a drzava je u seriji unutrasnjih i spoljasnjih problema(Kosovo, Milosevic-izrucenje, socijalni problemi), naravno da ce neke karike da popuste :!: ......Ako se to desilo jednoj supersili na vrhuncu Moci(ali takodje suocene sa velikim problemima-Kuba,Kju-Klux-Klan), sta ocekivati od raspadnute Polu-feudalne-polu-komunisticke Rusevine, koja je realno zateknuta posle Petog Oktobra.....
 
goxy:
Kenedija je ,kao i Djindjica ubila mafija u Saradnji sa Delovima svih obavestajnih i kontraobavestajnih grupa......Djindjica nije ubila SAMO MAFIJA, vec Otcepljeni (od drzave i normalnosti :roll: :roll: :roll: ) deo Organa Prinude.....Upravo onaj koji je prema svim pravilima trebao da ga Zastiti....Da je Djindjic uradio to sto mu imputiras danas bi eventualno bio u Zatvoru a ne ispod zemlje...Prica je suplja i krajnje nedokazana 8-) ......
Kada postoji tako siroka zavera, ponovo uzmi poredjenje sa Kenedijem, a drzava je u seriji unutrasnjih i spoljasnjih problema(Kosovo, Milosevic-izrucenje, socijalni problemi), naravno da ce neke karike da popuste :!: ......Ako se to desilo jednoj supersili na vrhuncu Moci(ali takodje suocene sa velikim problemima-Kuba,Kju-Klux-Klan), sta ocekivati od raspadnute Polu-feudalne-polu-komunisticke Rusevine, koja je realno zateknuta posle Petog Oktobra.....

auuuu... jom otvori pdf. teorije zavere.. pa zar kenedija nije ubio osvald :(
 
robespjer:
Apsolutno se slazem sa Jominijem da svaka tema koja se bazira na puhom pljuvanju kako pokojnog premijera, tako i ljudi koji staju iza njegovih dela, treba da se zatvori.

Ako ne znate civilizovano da se raspravljate, onda najmanje sto moze da vam se desi jeste zatvaranje teme.
Javili se jakobinci sa galerije :sad: .......
Inace ,slazem se da i ta, kao i ova i svaka sledeca tema zasluzuje veliki
Katanac.jpg
 
Duh Sekire:
Је ли то реторичко питање?
Јасно је да истина боли.
Чујем да је Ђинђић лично рекао Терзићу да пусти Шиптара и Кума ;)

A gde si to cuo, zivota ti? Ja sam cuo da je Hitler prodavao cvece u Berlinu i da nije bio Firer. Ako tako prihvatas sve zdravo za gotovo prihvati i ovo:?:
 
robespjer:
Apsolutno se slazem sa Jominijem da svaka tema koja se bazira na puhom pljuvanju kako pokojnog premijera, tako i ljudi koji staju iza njegovih dela, treba da se zatvori.

Ako ne znate civilizovano da se raspravljate, onda najmanje sto moze da vam se desi jeste zatvaranje teme.


А шта је са онима који блате Милошевића?
Или си за довструке стандарде?!?

Шон:

Хајл!
protest1.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top