OPSEDNUTOST

vanja stp

Početnik
Poruka
29
moze li mi neko od momaka reci da li je normalno da neko bude opsednut jednom javnom licnoscu?evo mog bedaka:moj decko najvise na svetu voli draganu mirkovic,cak mislim da je voli vise od mene iako imamo ozbiljnu vezu.non stop visi na njenom forumu,skuplja sve sto je ikad snimila,gde se pojavila....sve,sve.bio je i da se upozna s njom,ne propusta koncerte....drzi NJENU sliku na mob. umesto moje...jel to normalno ljudi ili sam ja paranoicna???
ok,volim i ja da cujem i vidim neke dobre pevace ali ...

naprosto dobijam komplekse bez potrebe.volela bih da vidim i neka vasa misljenja o ovome.

hvala!
 
vanja stp:
moze li mi neko od momaka reci da li je normalno da neko bude opsednut jednom javnom licnoscu?evo mog bedaka:moj decko najvise na svetu voli draganu mirkovic,cak mislim da je voli vise od mene iako imamo ozbiljnu vezu.non stop visi na njenom forumu,skuplja sve sto je ikad snimila,gde se pojavila....sve,sve.bio je i da se upozna s njom,ne propusta koncerte....drzi NJENU sliku na mob. umesto moje...jel to normalno ljudi ili sam ja paranoicna???
ok,volim i ja da cujem i vidim neke dobre pevace ali ...

naprosto dobijam komplekse bez potrebe.volela bih da vidim i neka vasa misljenja o ovome.

hvala!

Draganu Mirkovic!
Nije normalno. Tvoj decko je seljak.
 
Upoznao sam Draganu Mirković na početku karijere i bila je ok.
Stidljiva i ne baš preterano obrazovana.Verujem da je i danas takva.
Imala je grud, verovatno i danas.
Ali mislim zbog njene konačne vezanosti da on nju ne vidi kao nju , već kao neko tršavo devojče, možda asocijaciju na neku poznatu i sličnu devojku.....

A dragana je često na DM sat televiziji......
 
:lol: Nasmejah se za dobro jutro:lol:
U stvari je strašno, i ja mislim da ti potražiš novog dečka; ne što bi bila ljubomorna na Draganu, nego što mu nisu baš sve na broju... Mislim, fali mu Dragana
 
vanja stp:
moze li mi neko od momaka reci da li je normalno da neko bude opsednut jednom javnom licnoscu?evo mog bedaka:moj decko najvise na svetu voli draganu mirkovic,cak mislim da je voli vise od mene iako imamo ozbiljnu vezu.non stop visi na njenom forumu,skuplja sve sto je ikad snimila,gde se pojavila....sve,sve.bio je i da se upozna s njom,ne propusta koncerte....drzi NJENU sliku na mob...
Pitaš jel normalno...nisam ni psiholog ni Bog, nit sam popio svu pamet sveta, ali moje mišljenje ja da on NIJE NORMALAN!!! :roll:
 
draga vanja stp
problem je ozbiljan
mislim vidim da se dosta forumskih autoriteta uključilo u rešavanje pa ću i ja probati da pomognem
pažljivo sam pročitao tvoj post i najviše me brine zašto stvarno nije stavio tvoju sliku na mobilni
što si ti pa gora od te dragane
ona je valjda koliko mi se čini i starija od njega
nemoj da brineš ne verujem da će nešto biti od te veze
da je hteo nešto ozbiljno valjda bi našao neku mladju umetnicu sa pinka ili tog što patak reče dma
ovako on samo želi da te učini ljubomornom
nesiguran je i želi da mu pokažeš koliko ga voliš
nikako nemoj stavljati mini val i zaboravi na estetske operacije svi mi znamo da je dragana samo jedna
i nemoj se praviti da obožavaš cecu to bi ga samo još više učvrstilo u svojoj ljubavi prema dm
nemoj padati na te fore nego ti njemu udari kontru
dakle izaberi ko ti se najviše svidja od ovih muških šabana, sinana... fala bogu ima ih dosta
pa lepo izlepi sobu posterima skini neku zgodnu melodiju da ti se javlja umesto zvonceta
i obavezno neku lepu sličicu na mobilni
pa da vidiš kako će tvoj dragi opet da se zaljubi u tebe

p.s. ako sve bude ok
zovete me na svadbu
a ako kojim slučajem tvoj dragi ne reaguje na ovako nešto onda stvarno nije normalan ili nije za tebe pa je i boljda niste zajedno
 
Lik koji moj muz najvise prezire je upravo ta Dragana Mirkovic :roll: ... hahahah... imam srece... hehehehe :lol:
Ja sam svojevremeno bila smrtno zaljubljena u Milana iz Ekv... :D
Ma, ignorisi i zalepi poster polugolog Bred Pita i reci kako te jedan jedini pogled na njega ovlazi :lol:
 
vd:
draga vanja stp
problem je ozbiljan
mislim vidim da se dosta forumskih autoriteta uključilo u rešavanje pa ću i ja probati da pomognem
pažljivo sam pročitao tvoj post i najviše me brine zašto stvarno nije stavio tvoju sliku na mobilni
što si ti pa gora od te dragane
ona je valjda koliko mi se čini i starija od njega
nemoj da brineš ne verujem da će nešto biti od te veze
da je hteo nešto ozbiljno valjda bi našao neku mladju umetnicu sa pinka ili tog što patak reče dma
ovako on samo želi da te učini ljubomornom
nesiguran je i želi da mu pokažeš koliko ga voliš
nikako nemoj stavljati mini val i zaboravi na estetske operacije svi mi znamo da je dragana samo jedna
i nemoj se praviti da obožavaš cecu to bi ga samo još više učvrstilo u svojoj ljubavi prema dm
nemoj padati na te fore nego ti njemu udari kontru
dakle izaberi ko ti se najviše svidja od ovih muških šabana, sinana... fala bogu ima ih dosta
pa lepo izlepi sobu posterima skini neku zgodnu melodiju da ti se javlja umesto zvonceta
i obavezno neku lepu sličicu na mobilni
pa da vidiš kako će tvoj dragi opet da se zaljubi u tebe

p.s. ako sve bude ok
zovete me na svadbu...na kojoj ce pevati...8-)...hehe...Dragana Mirkovic :-)
a ako kojim slučajem tvoj dragi ne reaguje na ovako nešto onda stvarno nije normalan ili nije za tebe pa je i boljda niste zajedno

tema: ajd' shta ima veze bolje folk nego politika :-)
ili fuzbal
 
gossca:
Lik koji moj muz najvise prezire je upravo ta Dragana Mirkovic :roll: ... hahahah... imam srece... hehehehe :lol:
Ja sam svojevremeno bila smrtno zaljubljena u Milana iz Ekv... :D
Ma, ignorisi i zalepi poster polugolog Bred Pita i reci kako te jedan jedini pogled na njega ovlazi :lol:

I agree....i nemoj da zalepis samo jedan poster...nego vise njih.... :lol: :lol: po mogucnosti nabavi i filmove gde on glumi, pa ih vrti non stop.... :lol: :lol:
 
gossca:
Lik koji moj muz najvise prezire je upravo ta Dragana Mirkovic :roll: ... hahahah... imam srece... hehehehe :lol:
Ja sam svojevremeno bila smrtno zaljubljena u Milana iz Ekv... :D
Ma, ignorisi i zalepi poster polugolog Bred Pita i reci kako te jedan jedini pogled na njega ovlazi :lol:

Nemoj Milana i Draganu u isti kos. Covece! To je bogohuljenje. Nemaju oni ama bas nista zajednicko da se porede. Prezirem narodnjake. Uh sto sam se sada iznervirala.
 

Back
Top