Koju vrstu muzike najvishe volite?

Da, postoji! To ti je nova vrsta metala, ili neki zesci rock! Evo,npr. HIM je love metal grupa
(barem oni tako kazu).

ma kakav bre love metal, navedi mi jos jednu grupu pored him-a koja pripada toj nezvanicnoj i izmisljenoj kategoriji od coveka koji nije imao pametnija posla pa aj da stvori novu vrstu metala...

a sto se tice toga sta ja slusam...

....::::METAL::::....
-Heavy metal
-Death metal
-Gothic metal
-Black metal
-Industrial metal
-Thrash metal

....:::: PUNK::::....
-Horror punk
-Oi!
-Sk8 punk
-Punk rock
-Anarcho punk

....::::HARDCORE::::....
-Hardcore
-Hardcore Punk
-Rapcore
-Hardcore-Reggae

i malo Reggae, rock i Grunge..
 
Stedza:
ja sam chuo za neki sweet metal :p:p
Sweet metal ti je "metal" ne znam 90-ih kasnih 80-ih godina kada su "metalci" pocheli da se sredjuju da budu sa urednim frizuricama... To se danas ne bi rachunalo kao metal. Evo na primer Motley Crue, zachudilo me je kada mi je cale rekao da se u periodu Sweet metala za metal rachunala grupa Europe(The final countdown). :oops:
 
Ako postoji...

Gothic rock+ pop/metal(zavisi od pesme do pesme, neke su tvrdje, neke slabije)+ jako dobar glas(nekada bio divno dubok sada vise ne, steta) + prelepi ljubavni tekstovi+ heartagram = love metal

Ono sto svira HIM ja muzika koja se klacka izmedju. Uvek izmedju. Misljenja, ljubavi i mrznje, metala i popa, traceva i istine... Da su stabilniji mozda ne bi bili tako popularni kao tema prepiranja.
 
Veshtica_sa_Meseca:
Ako postoji...

Gothic rock+ pop/metal(zavisi od pesme do pesme, neke su tvrdje, neke slabije)+ jako dobar glas(nekada bio divno dubok sada vise ne, steta) + prelepi ljubavni tekstovi+ heartagram = love metal

Ono sto svira HIM ja muzika koja se klacka izmedju. Uvek izmedju. Misljenja, ljubavi i mrznje, metala i popa, traceva i istine... Da su stabilniji mozda ne bi bili tako popularni kao tema prepiranja.
agdb..... Prelepi ljubavni textovi mi bas ne idu uz metal... Idu uz rock (balade), ali bas ne ide da uz nesto sto se naziva metalom u svakoj pesmi idu ljubavni textovi...
 
Marge:
agdb..... Prelepi ljubavni textovi mi bas ne idu uz metal... Idu uz rock (balade), ali bas ne ide da uz nesto sto se naziva metalom u svakoj pesmi idu ljubavni textovi...

Pa zato verovatno oni tu muziku nazivaju LOVE metal... Ma ko ce ga znati. Oni mi nimalo ne lice na metal sto se tice melodija. U koji bi metal onda spadali? Gothic metal? Mozda, ne znam. Ne ide mi taj naziv uz njihovu muziku nikako. Love gothic rock im vise pristaje.
 
Veshtica_sa_Meseca:
Pa zato verovatno oni tu muziku nazivaju LOVE metal... Ma ko ce ga znati. Oni mi nimalo ne lice na metal sto se tice melodija. U koji bi metal onda spadali? Gothic metal? Mozda, ne znam. Ne ide mi taj naziv uz njihovu muziku nikako. Love gothic rock im vise pristaje.
Za šta god ih vi smatrali, za mene će uvek biti patetični finski metal... sve je time rečeno
 

Back
Top