ЦРНОГОРЦИ УХАПСИЛИ ВЛАДИКУ ФИЛАРЕТА

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
Багра Мила Ђукановића је данас упала у цркву у Пљевљима где је Владика Милешевски Филарет био на служби - ухапсила га и одвела у непознатом правцу!

Епархија Милешевска се простире и на Манастир у Пљевљима, без обзира што постоји државна граница. Црквене епархије и области се не поклапају са државним границама.

Ето, Милове демократије! :evil:
 
Kartman:
pa sta ce on u crnjoj gori kad mu je tamo zabranjen pristup zbog pomaganja optuzenim za ratne zlocine? e sad ce on ispadne kao mucenik a sam je znao sta ga ceka. i treba sto su ga skembali

Он је Владика! Његова епархија којом руководи простире се и у делу Црне Горе!
О чему ти булазниш ???
 
eremita:
Он је Владика! Његова епархија којом руководи простире се и у делу Црне Горе!
О чему ти булазниш ???
sta ti bulaznis? ima da postuje drzavu. nije Crkva iznad zakona. moze i tvoja njiva da se prostire do Madjarske al kad si tamo ima da postujes njiove zakone
 
_Anica_:
Bravo za Crnu goru! Sve usijane popovske glave na hlađenje iza brave!

Марш, бре!
a043.gif
 
Kartman:
sta napadate devojku? u pravu je. znao je da mu je tamo zabranjen pristup i namerno je otisao da cacka mecku, da bi ispao kao zrtva. to je onaj Filaret, cini mi se, sto je vozio ukradenog dzipa?
A ti si izgleda onaj sto podmece bombe pod kola usred beograda!!! Vidis mamlaze, svete stvari i verski poglavari se nediraju i nebiju!! Dakle, nemozes ti nekoga hapsiti zato sto mislis da je skrivao nekoga,a sveta mu je duznost da spasava svakome zivot!!! Vidis ako si ti jeretik, ima ovde u srbiji koji su pobozni, i ovakav gest montenegersa je za svaku osudu i za postavljanje barikada na prelazu sa crnom-gorom!!1 Dakle nemaju sta da traze crnogorci u nasoj drzavi , a ni mi u njihovoj jer to tako po tebi ispada!!! Pa ako je to tako, da vidimo kome se isplati da zaostrava odnose!!!
 
Kartman:
pa sta ce on u crnjoj gori kad mu je tamo zabranjen pristup zbog pomaganja optuzenim za ratne zlocine? e sad ce on ispadne kao mucenik a sam je znao sta ga ceka. i treba sto su ga skembali

Имаш негде број те пресуде?
На ком суду је осуђен за помагање?

Значи ако ја кежем да неко помаже неког могу да му незаконити ограничим слободу кретања?
 
pera_detlic_serb:
A ti si izgleda onaj sto podmece bombe pod kola usred beograda!!! Vidis mamlaze, svete stvari i verski poglavari se nediraju i nebiju!! Dakle, nemozes ti nekoga hapsiti zato sto mislis da je skrivao nekoga,a sveta mu je duznost da spasava svakome zivot!!! Vidis ako si ti jeretik, ima ovde u srbiji koji su pobozni, i ovakav gest montenegersa je za svaku osudu i za postavljanje barikada na prelazu sa crnom-gorom!!1 Dakle nemaju sta da traze crnogorci u nasoj drzavi , a ni mi u njihovoj jer to tako po tebi ispada!!! Pa ako je to tako, da vidimo kome se isplati da zaostrava odnose!!!
nemoj da vredjas, budi pristojan i realno sagledaj stvari. to sto on nosi mantiju ne znaci da je cvecka. crkva nije iznad drzave i ima da se povinuje. za njega ima da vaze ista pravila ko i za ostale. el su ga lepo upozorili? jesu. sta je onda trazio tamo koji moj? ako je neko "verski poglavar" ne znaci da za njega ne vaze zakoni i da je on iznad njega. a o samoj licnosti Filareta i slicnih "verskih poglavara" moze se pricati danima, to je posebna prica.
 
Alekasandar3:
Имаш негде број те пресуде?
На ком суду је осуђен за помагање?

Значи ако ја кежем да неко помаже неког могу да му незаконити ограничим слободу кретања?
znas sta ta tvoja prica lici na onu od kostunjavog. ima ozbiljnih indicija da to radi. na kraju, nisu oni ludi, uvek su bolje znali gde se kriju i ko krije optuzene. sto bas njega a ne nekog drugog ko npr. Vladiku Lavrentija
 
eremita:
Багра Мила Ђукановића је данас упала у цркву у Пљевљима где је Владика Милешевски Филарет био на служби - ухапсила га и одвела у непознатом правцу!

Епархија Милешевска се простире и на Манастир у Пљевљима, без обзира што постоји државна граница. Црквене епархије и области се не поклапају са државним границама.

Ето, Милове демократије! :evil:

Скандал! Без обзира на потоњу вест да је задржан "само" 2 сата на информативном разговору. :twisted:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top