Uvoz robe iz kine

Sta te konkretno interesuje.
Imas manje i vece kontejnere, moras da imas tamo coveka prilikom utovara da kontrolise robu ....oni uzimaju od 3% pa na dosta vise, zavisi koja je roba......i svejedno uvale skart, ne mozes im posle nista.....
- mozes na Solun ili Koper, .....

Napisi konkretno sta te interesuje.
 
Mi već 8 godina uvozimo iz Kine.

Nedavno smo otkrili gtad YIwu, gde se nalazi najveći veleprodajni centar na svetu.

Grad je pretvoren u market, gde možete pronaći sve što poželite.

Cene su vrlo pristupačne zbog velike konkurencije.

Naravno ne treba se igrati sa uvozom iz Kine bez agenta.

U Yiwu-u postoji naš čovek koji ima svoju firmu.

Za više informacija, tu sam da pomognem ili se možete obratiti na office@eagleyiwu.com

Pozdrav
 
Ako nekome može da pomogne, rado ću podeliti sa vama svoje iskustvo.
Naša porodična firma uvozi robu iz Kine već 8 godina.
Nedavno smo otkrili Yiwu, grad pored Šangaja, gde se nalazi najveći veleprodajni centar na svetu.
Yiwu je posebno interesantan za kupce zainteresovane za više različitih proizvoda u manjim količinama.
Moguće je napravti porudžbinu, manje količine, više različitih proizvoda, po povoljnijoj ceni nego u fabrici. Razlog je jednostavan: u Yiwu-u je velika konkurencija ali i promet.
Pri uvozu sa kinezima se ne treba igrati. Najbolje je naći agenta koji će vam pomoći pri pronalaženju robe po najpovoljnijoj ceni, prevodjenju, kontrli kvaliteta ( VRLO BITNO ), skladištenju, izradi deklaracija sa bar kodom, transportu.
U Yiwu živi naš čovek koji ima svoju firmu i radi kao agent.
Ako imate neko pitanje spremna sam da pomognem ili pišite na mejl strasho.krstevski@tcnbo.com
 

Back
Top