Mora da se zna ko nosi pantalone!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vuk_Novobeogradski

Zainteresovan član
Poruka
210
Zasto su bre muskarci tolike jajare i **** kad se zaljube.Svi kao neka shtenad shenimo kad nam neka pishu polomi od seksa.OdmA sve moze,odmah zapostavljanje drugara,povladjivanje "njenim" hirovima.Shta su bre te ribe? Ranije me npr potresalo kad startujem neku prosek ribu i to samo zato sto sam pijan,pa ono rekreativno i onda mi ona prospe neki bezobrazluk.Jao krv u mozak mi odmah krene? A zasto je tako?pa navikle ljankese po gradu da je stalno neko startuje pa istripovale su da vrede.Aj da ih ne cimamo jedno metar dana.Molice... Razglasite! :) promenicemo sve.
 
Gazdarica:
Ne nosis ih, je li?
Pa, onda sudeci po naslovu tvoje teme, ti i nisi muskarac?!
pa znash kako to je vishe figurativno... muskarci su zamisljeni kao pantalone a zene kao suknje.


ja sam mushkarchina ona maljava balkanska inache..out of record..**** u dushi shto kazu.. :) uradio sam depilaciju pa nemam vishe taj problem..

nego shto se tiche teme..nije uopshte plitka kad bi se ozbiljno pristupilo razmisljanju... Pitanje je zasto su devojke toliko odurne i neprijatne pri starovanju a posle kukaju..? Ja licno nemam problem ali sam primetio.. :roll:
 
Pa, Vuce, ja ti cijelo vrijeme firuativno i pisem o pantalonama... :lol:
Sto se odurnosti tice, sad cu ti kazem nesto...
Necu da kazem da je pravilo, ali obicno ovako biva:
Ako si ljubazna prema liku koji te je startovao, a koji ti se ne dopada, on tvoju ljubaznost shvati kao ofen za nesto vise i onda mozes da imas problem da ga se rijesis...
Zene cak bivaju i optuzene od strane tih muskaraca, da su im davale laznu nadu...
So, bolje ga je otkaciti u startu i postedjeti sebe smaranja, glavobolje i problema...
 
Vuk_Novobeogradski:
Zasto su bre muskarci tolike jajare i **** kad se zaljube.Svi kao neka shtenad shenimo kad nam neka pishu polomi od seksa.OdmA sve moze,odmah zapostavljanje drugara,povladjivanje "njenim" hirovima.Shta su bre te ribe? Ranije me npr potresalo kad startujem neku prosek ribu i to samo zato sto sam pijan,pa ono rekreativno i onda mi ona prospe neki bezobrazluk.Jao krv u mozak mi odmah krene? A zasto je tako?pa navikle ljankese po gradu da je stalno neko startuje pa istripovale su da vrede.Aj da ih ne cimamo jedno metar dana.Molice... Razglasite! :) promenicemo sve.

Woooohoooo, to majstore!! Ae sad pali i ne smaraj...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top