Kad ne znam,moram da pitam..

besame

Zainteresovan član
Poruka
345
Imam problem..
Obavezala sam se da cu kupiti unutrasnji deo brave,rekose mi da se ta plastika zove potezač,za reno-clio.
Problem je nastao kad su mi u renoovom servisu rekli da ih nemaju trenutno i da pogledam na auto-otpadima.Trazila sam ih u telefonoteci,na netu,na 988..Ali skroz bez uspeha.Molim vas,ima li medju vama neko ko bi mi pomogao savetom gde da trazim?
 
Samo beži od ovlašćenih servisa, tamo će ti za parče plastike uzeti celo bogatstvo, još će tražiti da ti oni ugrade, pa kad te ošinu po ušima...
...kod mene u firmi se pojavila faktura za servis na kome su menjane samo metlice brisača, za ruke fakturisano 1000 i nešto dinara...:roll: ..upravo od jednog ovlašćenog renoovog servisa...al dobro, to su hteli dobru firmu da ošišaju, ali budi oprezna...
 
Da vec sam pitala u ovlascenom servisu zato sam i pocela da trazim po otpadima.Parce plastike po komadu 1500 dinara.
Problem sa tim otpadima mi je sto ja nemam kola,moram uzeti taxi prema Veterniku pa mi je to bas dodatno opterecenje ici od jednog do drugo..ali kad ne mogu da nadjem niti jedan broj telefona da ne idem ako nemaju..
A bas sam htela da ispadnem u najboljem svetlu,kao ja to nasla..
 

Back
Top