Parodija na Krstaricu

Superhik007

Početnik
Poruka
4
Tražeći podatke o ratnim brodovima po Internetu, našao sam veoma zanimljivu stranicu pod imenom Torpiljerka. Ne radi se o ratnom brodu nego o parodiji na Krstaricu. Sve je tu, i portal i forum, i veoma je slično Krstarici. Samo, ne očekujte tamo ozbiljne stvari, grupa koja je to napravila insistira na neozbiljnosti. Uostalom, najbolje je da odete i vidite. Možda vam se i dopadne. Meni je super: www.torpiljerka.cjb.net
 
Ovoće valjda više izgledati ko forum... Ane ko vojna... "Eee vi reperiste naaarkomani... Maaa, viii čupavci moreste seeektaaaši... - Maaa moooj stojko veći od tvooog... "... idte ljudi u tri lepe...
A interesantno da nema neke kampanje dase raja okupi... :?...
 
Ovo samo potvrđuje koliko je Krstarica jaka. Parodije na jake forume i sajtove u svijetu su uobičajena stvar. Ovo je prvi put da neko uradi tako nešto na našim prostorima pa je logično da je to na temu Krstarice.

Otkačena stvar. Moja preporuka.
 
Posto je pola sf tima izrazilo svoje impresije ovde, i ja cu da se pridruzim.

Bez daljnjeg, portal-forum je extra odradjen. Portal je pun smesnog i zabavnog sadrzaja, iako se provlaci doza cinizma i ironije kroz isti. Najvise mi se dopalo u magacinu "poseta nuklearnom jezgru". Ismejao sam se kao lud.

Forum je opusten, bez ikakvih pravila...mada, video sam da modovi jako paze da nema psovanja i vredjanja, spama i reklamiranja.

Niko ne opominje nikoga bez debelog razloga, i najnebuloznije teme (a nebuloznijih i glupljih nisam video nigdje) prolaze lepo i OK.Modovi redovno ucestvuju (zovu se TNT grupa:) ) i forsiraju opusteno zezanje do maximuma. Vecina clanova se ozbiljnije ponasa od modova :):) )

TNT, svaka vam cast, da je samo vise ovakvih foruma..:):)
 
Srušili portal Torpiljerka. Svaka čast onom iskompleksiranom tipu koji misli da je to zabavno. Što ne iskoristi svoje znanje da namlati pare, a pusti obični narod da se zabavlja. Nema veze, TNT grupa će to već rešiti. U međuvremenu, koristite forum preko direktne adrese.
 
Zelim da sve cenjene clanove, a i ostale upozorim da ne sumnjaju na krstaricu. Nemamo nikakvih indicija ko bi mogao da uradi taj bespotrebni posao. Torpiljerka je sada smestena na 10-tak free servera, tako da drugovi hakeri napisite sebi iza uva "propalo"

TNT grupa ima vec par ideja ko bi to mogao da uradi, samo cekamo rezultate provere i naravno, obavesticemo vas ovde, kao i na nasem forumu, o "krivcu"

TNT
 
Molim cenjene clanove i posetioce ovog foruma da se uzdrze od ismejavanja krstarice.

Opet napominjem, da nas rad nije bio u cilju ponizavanja, prozivanja ili ikakvog oblika nipodistavnja naseg najveceg net-portala, internet krstarice.

Nas motiv je bio i ostao da napravimo parodiju na spomenuti sajt.

A znate na sta se prave parodije.
Na cuvena i uspesna dela.

To je nas izraz postovanja prema krsti i njenom radu

TNT grupa ima u planu jos projekata....nece krsta biti jedina koja je "stradala"

TNT kaze domaci sajtovi...ja kazem sledeca meta: CNN sajt.

Dajte podrsku da Jeremiju, Vasu Visost i Alan Forda ubedim..:)

Puno pozz

TNT
www.torpiljerka.cjb.net
 
untitled8.jpg
 

Back
Top