Banka Intesa kartica

Dolcenera

Obećava
Poruka
84
Da li neko zna u koji m se radnjama sa kreditnom Master card Bamke Intesa moze kupovati na rate? Na site-u banke postoji opcija da ti sam uneses radnju,ali se nakon toga bukvalno nista ne pojavljuje pa ko koristi usluge ove bake neka mi pomogne.Hvala ;-)
 
Kada imas kreditnu karticu, mozes da kupujes na kredit u bilo kojoj radnji koja ima POS terminal. Tebi kredit ne daje radnja nego banka, tako da je radnji sasvim svejedno da li je kartica kreditna ili debitna, banka njima prenese ceo iznos, a ti posle placas na rate uz placanje bankarske kamate.
 
Mozda je neko imao slicnu situaciju,ja da pitam..
Htela sam da podignem novac sa bankomata,medjutim pisalo je da transakcija nije odobrena,i kartica bi mi izlazila bez novca!Ja otisla sutradan do banke(na salter) kad ono nema novca,kao da sam ga podigla, A NISAM! I sad je kao uradjena neka "reklamacija",i ja cekam da mi jave nesto(kao dal' sam podigla pare ili nisam,ko da ja to ne znam:),i ne znam sta je u pitanju...
Ako neko nesto zna o ovome,nek se javi :)
 
Mozda je neko imao slicnu situaciju,ja da pitam..
Htela sam da podignem novac sa bankomata,medjutim pisalo je da transakcija nije odobrena,i kartica bi mi izlazila bez novca!Ja otisla sutradan do banke(na salter) kad ono nema novca,kao da sam ga podigla, A NISAM! I sad je kao uradjena neka "reklamacija",i ja cekam da mi jave nesto(kao dal' sam podigla pare ili nisam,ko da ja to ne znam:),i ne znam sta je u pitanju...
Ako neko nesto zna o ovome,nek se javi :)

Takve situacije su sve učestalije kod svih banaka. Razlog je gubitak konekcije kod bankomata. Proveravaj tekući račun i videćeš povraćaj novca. Ne znam u kojoj si banci, ali u Alpha banci je taj rok mesec dana.
 

Back
Top