Srbi duguju KEK-u 87 miliona evra

adem_ks:
cesto sam vam govorio da srbi ne placaju nikakve komunalije, i ne da samo n eplacaju negu im se nikada nije ni islo u naplatu, a mnogo cesce imaju struju tj.redovnije snabdevanje od nas albanaca. doduse i albanci verujem da duguju dosta, kazu da samo oko 30-40-% placa redovno, ali nama se ili iskljucuje, ili se prave neki ugovori gde se obavezujes da otplacujec dug redovno [oko 30e.mesecno]. vecina ovde nema pojma o stvarnom stanju na kosovu, ali zato "zna" sve ako treba pljuvati pomom narodu ili .... a to sto time samo cinite medvedju uslugu svim nealbancima ili recimo samo srbima na kosovu, to vas verovatno ne interesuje

i ne samo KEKu već i:

http://forum.krstarica.com/threads/130399
 
Da...Hrvati..idu starom komunjarskom logikom"shto je tvoje to je i moje,a shto je moje to se tebe ne tiche"....to je sushtina te teme... nemaju struje pa im zinulo dupe za tudje pa izmishljaju"da im Srbi duguju".
Ako vam dugujemo tuzite nas medjunarodnom sudu.
Ali niste ni vi blesavi i znate kako ce to proci kad je sukcesija vec okonchana..a pravilo je bilo da nepokretnosti na teritoriji te i te republike prelaze u njeno vlasnishtvo.
Znash li ti Tokyo tek koliko stvari po Cro primorju je gradjeno i od Srpskih para?
Je l ste spremni i to da delite?
 
Enfroz2891.:
Znash li ti Tokyo tek koliko stvari po Cro primorju je gradjeno i od Srpskih para?
Je l ste spremni i to da delite?

nismo

što se mene tiće oprošten vam dug za struju i svi ostali osim ratnog,
a za nekretnine u Hrvatskoj i Srbiji neka budu čije ovisno gdje se nalaze, one u hrvatskoj :arrow: Hrvatskoj, a une u Srbiji :arrow: Srbiji

i vuk sit a prase celo 8-)
 
Enfroz2891.:
Pa shto onda zeyebavash i postavljash link za onu nebulozu kad i sam znash da nisi u pravu?
A da..to za odshtetu.... ma dobicete....samo kazi koliko stotina milijardi vam je OK.:lol:

pa neznam točno
al negdje je pisalo 20 milijardi eura nama i 100 milijardi eura BiH
ako se ne varam

al sumnjam da je moguće da te pare ikad sakupite bez kolapsa vaše ekonomije pa i ne očekujem da ćemo to dobiti u dogledno vreme
 
adem_ks:
realitet je da srbi zive na kosovu, i da bi trebali placati struju onome ko ih snabdeva
Vidis, zaboravio si da je realitet kako ti kazes da je kosovo sastavni deo srbije, i sve sto je na njemu je srpsko!! Dakle razgranici mastu od istine!! Na jugu srbije nikada niste isli u vojsku, niste placali tvpretplatu, a niste ni struju placali, pa dokle vise sa vasim lazima!!! Verujes samo americkim lazima, a ne istini!!! Alloooooo , probudi se bademe zivis u srbiji a ne u albaniji!!!
 
Karlito Brigante:
Srećom,ima dovoljno godina da će brzo živeti na Marsu.O onda može do mile volje da razrađuje velikoalbansku šovinističku ideologiju.
Ma nece on ni to doziveti!! Verovatno ce pasti od srpske ruke prilikom pokusaja otcepljenja bilo kog dela teritorije srbije!! I bice kao neki navodni heroj koji se borio za veliku albaniju kao sto to sad pokusava da ucini!
 
pera_detlic_serb:
Ma nece on ni to doziveti!! Verovatno ce pasti od srpske ruke prilikom pokusaja otcepljenja bilo kog dela teritorije srbije!! I bice kao neki navodni heroj koji se borio za veliku albaniju kao sto to sad pokusava da ucini!

uh hebo te... tek 13 postova a vec preti... koji li ces ti biti potencijal kad sakupis par hiljada postova, tako ti je to pravi patrijota se vidi od prvog posta
 
.............
unmik ne zna koliko albanci duguju za struju
Politika - Pre 47 minuta

PRIŠTINA - Predstavnici UNMIK-a izjavili su da su da su dugovanja Kosmetskoj elektroenergetskoj korporaciji u srpskim sredinama 87 miliona evra, ali nisu mogli da kažu koliko iznose ta dugovanja u mestima gde žive Albanci.

Predstavnica za štampu četvrtog stuba UNMIK-a Angela Grip nije mogla, na konferenciji za novinare u Prištini, da odgovori na pitanje izveštača TV "Most" da li je tačno da su dugovanja u albanskim sredinama "30 puta veća od 87" miliona evra.

"Nemam detalje oko toga ko je šta platio, ali u KEK-u vam mogu dati statističke podatke", rekla je Grip, kako je navedeno u transkriptu konferencije za novinare koji je UNMIK objavio.

Portparol UNMIK-a Aleksandar Ivanko izjavio je, na istoj pres konferenciji, da su dugovanja KEK-u u srpskim sredinama na Kosovu i Metohiji 87 miliona evra.

"Poslednje što sam čuo je da je procenat naplate struje na Kosovu približno 35-40 odsto, dok je u srpskim sredinama nula", rekao je Ivanko.

Srpski novinari su postavili i pitanje o razlozima, kako su rekli, rigoroznih isključenja struje u julu u nekim srpskim sredinama, ali ih je Gripova opet uputila na KEK.
"Koliko znam, bilo je svuda isključenja, ali što se tiče detalja, morali biste da direktno pitate KEK", rekla je portparol četvrtog stuba UNMIK-a.
 
adem_ks:
ne bih da komentarisem sumu, ali trebas uzeti u obzir, da niko ali bas niko nije dao ni jedan jedini cent od posle rata. a imali su uvek struju, i trosili je bez savesti. licno znam da puno internacionalca trazi [trazili] stan u severniom delu bas iz tog razloga, ceo stan se greje a nestanak struje se veoma retko desava. pa sad ti vidi da li je to velika suma ili ne

Ko je uvek imao struju na Kosovu..????? Ko ??? :shock: :shock: :shock:

Pa jel' smo i sami svedoci od prošle, pretprošle godine situacije kada su SAMO Srbima ukinuli struju...kako te samo nije sramota...kako..??? :roll: :confused:
 
Ajde malo matematike. Moja mesecna potrosnja je oko 40e, mozda malo manje. Ukoliko bi se preko zime grejao na struju, to bi mi izaslo oko 30e mesecno, znaci oko 400e manje vise godisnje.
Procena na 2 000 000 stanovnika bi bila (izvor wiki):
* 90% Albanians 1 800 000
* 5% Serbs 100 000
* 3% Bosniaks and Gorans 60 000
* 1% Roma 20 000
* 1% Turks 20 000
Dakle negde oko 25 000 domacinstava Srba, znaci oko 10 000 000e godisnje, u slucaju najgorem po Srbe, tj. da svako domacinstvo trosi struje za oko 400e, sto je sasvim nemoguce, da to traje neki 8,7 godina, sto je opet nemoguce, da Srbija nije donirala struju KEK-u, kao sto jeste itd. Znaci neki problem postoji sa cifrom od 87 miliona.
Sa druge strane ako imamo 450 000 albanskih domacinstava, koja trose struju u vrednosti i od 300e godisnje, od kojih 35% placa struju zadnjih 6 godina, dolazimo do toga da albanci duguju 526 500 000e. Ovo je znaci skoro najbolji scenario za albance, barem u odnosu na podatke iznate za Srbe. Nesto je trulo u KEK-u, da li statisticari, ekonomisti ili politicari, ali neko zesce laze.
Ukoliko bi tek uporedili dugovanja sa malo bolijim brojevima za Srbe i gorim za albance tek bi dobili cudo. I tako adem razmisli malo pre nego sto postujes.
 
_guru_:
Ajde malo matematike. Moja mesecna potrosnja je oko 40e, mozda malo manje. Ukoliko bi se preko zime grejao na struju, to bi mi izaslo oko 30e mesecno, znaci oko 400e manje vise godisnje.

kada neko ovako nesto postavi zasluzuje da mu se odgovori. idemo ovako, ti trosis 400 e. recimo godisnje, i tih 400 .e trebas platiti. samo jedno pitanje ako bi struja bila besplatna, da li bi trosio 2.000 e. god. to je poenta cele ove price. inace nemam nista protiv tvog nacina racuna, samo pokusaj da to isto obracunas nakon mog "predloga" a ja sam vidjao nakon rata da ljudi greju sve moguce prostorije [ponekad se otvori prozor radi svezeg zraka, jedno sat-dva] cak su imali grejanje i po stalama ili kokosinjcima. mozda je smesno i mozda ne verujes ali to je istina
 
A gde si to viđala/o..? Ako je po Bosni...baš me briga...ako je po Kosovu...čisto sumnjam... :roll:

Btw...na osnovu mase reči u tvom rečniku, daleko si ti Ademe od Srbije, tj Kosova...način pisanja ti mLogo naginje na muslimanski deo BiH...te njiHave klonirane novokomponovane, prepisane od 'rvata reči... :roll: :?
 
adem_ks:
ne bih da komentarisem sumu, ali trebas uzeti u obzir, da niko ali bas niko nije dao ni jedan jedini cent od posle rata. a imali su uvek struju, i trosili je bez savesti. licno znam da puno internacionalca trazi [trazili] stan u severniom delu bas iz tog razloga, ceo stan se greje a nestanak struje se veoma retko desava. pa sad ti vidi da li je to velika suma ili ne

Извини, Шиптаре, али ја бих баш да коментаришем СУМУ. Одговори ми колико на КиМ од "после рата" има Срба ??? :evil: :evil: :evil:
 

Back
Top