Pit Bull Terrier

@Mihailo..Mogu pitacu ga.

E da vam se pohvalim.. daba je nasao devojcicu bili smo dva puta na druzenju :) tako da ocekujemo stence negde u januaru juhuuuu :)
A video sam i stence tu na placu kod drugara, pa reko da ih slikam da vam pokazem slike, mnogo su slatki, steta Mihailo ni jedno se ne poklanja.
 

Prilozi

  • mala1.jpg
    mala1.jpg
    86,1 KB · Pregleda: 31
  • mala2.jpg
    mala2.jpg
    89,7 KB · Pregleda: 33
Poslednja izmena:
@Mihailo..Mogu pitacu ga.

E da vam se pohvalim.. daba je nasao devojcicu bili smo dva puta na druzenju :) tako da ocekujemo stence negde u januaru juhuuuu :)
A video sam i stence tu na placu kod drugara, pa reko da ih slikam da vam pokazem slike, mnogo su slatki, steta Mihailo ni jedno se ne poklanja.

:vatromet::vatromet::vatromet: Čestitamo tati i svekru na budućim prinovama! :cao: Naravno, očekujemo da budemo zatrpani fotkama kad bebironci stignu! :D
 
Na placu ima 8 stenaca od mesec dana, 2 stenca od 3 meseca, i 14 Pitova uzrasta od godinu dana do 4 godine. Kad sam odveo Dabu odlepio je, hteo da ostane tamo sa njima da se igra jedva sam ga uvukao u kola :D.. sad cekamo da se osteni dabina devojcica pa da podebljamo broj kucova na placu :)
 
Lepi psi ovi pitovi...I stafordi su mi lepi.Ali nekako mi staford izgleda kao prebildovani pas.

Pa i jeste ..staf je i izveden od pit bula..ja volim da kazem nabildovani pit bul....glave im se sada malo razlikuju, telo je nabildovano ali im je srce ostalo isto...najvece :super:
Ima jedan staf u rankeovoj ispod hrama SV.Save..obozavam da ga gnjavim i ceskam ispod brade on odlepi od srece, Mrvicu obozava a ova moja ne podnosi muzjake i tako ga ladno iskulira, jadnicak mali pa cvili ko stene. Hm mali..ogroman je...Njegov gazda me gleda sa prozora pa mu nije jasno , jer ga se svi plase kolika je grdosija....a on maza mala
 
Pa jedino sto je zajednicko danas pitu i stafordu je izgled i zelja da udovolje vlasniku.Staford je isao putem izlozbene selekcije a pit putem borbene.Stafordi su za mene prelepi psi ali sto se tice radnih sposobnosti nisu ni priblizni pitu(lov,iron dog.vuca tereta,tug-o-war,pecaljka...).Naravno ovde pricamo o pravim pitovima a ne o american bully ili slicne nakaze koje su nazivaju pitovima.Celo telo i psiha pita su napravljeni za ogromni napor(tetive,bubrezi,disanje,ligamenti,game ili dead game) jer se i dalje koriste za borbe ili u boljim slucajevima za rad mada jedno je sigurno..Ako nije pit bull onda je samo pas :D
 
Ja imam malamuta muzjaka tako da znam i kakvi su polarci A u skorije vreme uzimam zenku pita da ima drustvo.Treba upoznati lepo odgojenog pita da se stekne pravi utisak o rasi,a ne predrasude koje su cuju po prakovima na osnovu urbanih legendi.
kad smo kod toga vec evo jedne zenke koja je extra socijalizovana a psi tom fenomenalno izgleda,
 
Ja imam malamuta muzjaka tako da znam i kakvi su polarci :D A u skorije vreme uzimam zenku pita da ima drustvo.Treba upoznati lepo odgojenog pita da se stekne pravi utisak o rasi,a ne predrasude koje su cuju po prakovima na osnovu urbanih legendi.

auuu koji sam ja moron:lol:
pa znam te sa drugog foruma i znam da imas malamuta,pa sam htela da se nasalim,al se zajebah pa sam napisala haskija:rumenko:
 
10sax3p.jpg


qs02md.jpg


2d8lr4.jpg


Slike su od pre 4 meseca,Don je tad imao godinu dana a Avaks 15 meseci.Don (pit) ne podnosi druge muzjake ali kad vidi Avaksa poludi od srece,i tako su nastale ove slike :D Inace znaju se od prvog dana tako da i danas kad se izigraju bukvalno zaspu zagrljeni i ne vole da im drugi muzjaci prekidaju igru,jednom smo dobermana jedva spasili jer je zarezao na Avaksa a Don je to cuo i sa 10 metara se zaleteo, sreca pa smo ih zaustavili na vreme da ne dodje do obracuna.Inace Don obozava ljude i stvarno razbija predrasude ali opet to nekima ne vredi.Rin@ Avaks je najbolja stvar koja mi se desila u zivotu,ali njegov karakter se razlikuje od drugih malamuta tako da je stvarno specifican(nije sto je moj :D )
 
Sad ja moram da pitam jer ne znam, zasto su malamuti tako teskog karaktera?

Uopšte, svi polarni psi, jer su po genotipu jako slični vukovima. Stalno se bore za položaj na hijerarhijskoj lestvici u čoporu koji im, u nedostatku drugih pasa, menjaju ljudi, onda, u urbanim sredinama oni uglavnom nemaju dovoljno fizičke aktivnosti niti nešto što će im pomoći da prebrode dosadu...
 

Back
Top