Pit Bull Terrier

Zenka je zuto-bela, nadam se da ce povuci na Dabu pa ce biti i tigrastih stenaca. Ovo su Dabini Otac i Majka, a Daba je tigrast, povukao na Bukija. :)
 

Prilozi

  • ch buki.jpg.gif
    ch buki.jpg.gif
    78,7 KB · Pregleda: 15
  • beba.jpg
    beba.jpg
    32,3 KB · Pregleda: 16
Jedno pitanje.. Da li neko zna gde u Beogradu mogu da kupim kvalitetan povodac, od koze sa jakom alkom a da je duzine bar 2 metra? Ili ako ima neko da pravi?

Hvala

Moj drugar ima jedan od metar koji je kozni a iznutra metal(sipka ne alke) sa velikom alkom ali kostao je oko 2 hiljade dok sam jedan slican tome,tanji,video u pet shopu u Dalmatinskoj pored Rudarskog fakulteta on je kostao oko 1800 a tu je negde oko 1,5 m.Inace taj drugar ima pita,i jedino je ovaj povodac radio ostali uglavnom su ili pucali ili se brzo habali.Ja kad sam jednom setao njegovog Dona pukao mi je metalni lanac po sredini i bilo je veselo jer je nasuprot bio muzjak doge :D
 
Ljudi nemam reci, prezadovoljan sam, konacno smo nasli povodac i ogrlicu za Dabu a da je od kvalitetne koze, kvalitetni karabini, realne cene!!! :)

Problem je uvek bio jer je Daba jak pas i stalno cima, vuce, hoce da skace, da se igra.. a posto karabini koji se kod nas kupuju uglavnom nisu celicni, brzo se izlizu. U Zemunu na Vojnom Putu jos uvek radi stari majstor koji pravi od koze i to jako kvalitetne povodce, amove i ogrlice za pse. Majstor je jako ljubazan, bili smo kod njega kuci a uglavnom prodaje po izlozbama svoje proizvode. Posto smo izrazili zelju kakav bi povodac voleli majstor je nasao upravo takav i dopala nam se ideja da imamo i takvu ogrlicu. Majstor je par puta udario sakom u zid i dosla je njegova zena.. stavi kaficu za goste sad cu da im napravim ogrlicu :)

Posedeli smo 20-ak minuta i majstor je vestim rukama na nase oci napravio ogrlicu, ljudi nemam reci!! Koza najboljeg kvaliteta koja se kod nas moze naci, rucno sivena, ojacana.. 1500 dinara!!!

Bilo je jako prijatno kod majstora, dosta toga smo i naucili, sve u svemu tople preporuke ako nekome treba kvaliteta ogrlica, povodac, am..

:ok:
 
Dabo, jel nije problem da mi na pp ostavis kontakt i adresu tog majstora..treba i ja da kupim Mrvici novu ogrlicu i povodac, vec neko vreme trazim i u opste nisam zadovoljna izborom, a ako je taj cika povoljan i kvalitetno radi pa super..pozzzz:cao:
 

Back
Top