KOJI SRPSKI FILM BI VOLELI DA VIDITE U HOLIVUSKOM RIMEJKU

vladanlo:

Film bi, naravno, režirao Oliver Stone, Miloš Obilić bio bi Bred Pit, a Vuk Branković sasvim sigurno Christopher Walken... Zbog političke korektnosti Toplica Milan i Kosančić Ivan bili bi crnci (npr. Denzil Washington i Morgan Freeman), a Kosovka devojka, naravno, Anđelina Džoli... Murat bi verovatno bio Gerard Depardieu (što no kaže naš narod, de će kolo bez kokana...) Jedino su mi Lazar i Bajazit enigma, ko bi njih igrao???
I da, oni slepci što gledaju u nebo bi nedvojbeno bili braća Wayans... Samo, u Holivudskoj verziji, Kosovka devojka ne bi pevala žalopojke, već bi krenula u osvetu i 'ebala Turcima sve po spisku...
 
buaha.........jel može obrnuto? ...........isus hristos superstar sa srpskim gloomcima?...............kako bi to bata u junior danima oplevio......

smrt gospodina goloože bi mogao lepo da se prebaci u američku produkciju............čist oskarovac sa nekim tunjavim us goomcima.......onda.........nešto izmedju..........socio drame.....ali ne i hoomor...te komedije ne dolaze u obzir.....mislim, ko bi ukapirao čudo neviđeno...
 
Da.Mozda je bolje da sam postavio temu americki film a srpski rimejk.Uzmimo neki spektakl npr rat zvezda u nasoj produkciji.Svemirske brodove bi pravili od limenki koka kole a scene bi snimali u planetarijumu na Kalemegdanu.Jodu bi igrao Bata Paskaljevic a Dzedaja bi igrao Dzon Travolta Iz Borca Grede Dart Vejdera bi igrao Aca Lukas posto i ovako nema veze ko ga glumi jer je prekriven plastom i maskom a kad se Aca nasmrce kokainom mozda ce moci i da poleti tako da cemo ustedeti troskove za specijalne efekte. :shock:
 
Palo mi na pamet da mozemo da snimimo i srpsku verziju Psiha.Glavnu ulogu bi igrao Stole Piksi.Budzet nam i ne treba samo nam treba kamera,pancir i kaciga da nas ludak ne pobije ineko da ga zajebava i samo treba da ga snimimo i naravno moracemo i titl na kraju da uradimo jer ga ja uopste ne razumem.Muziku za film bi naravno uradio on posto znate da svira frulu
 
moonja:
buaha.........jel može obrnuto? ...........isus hristos superstar sa srpskim gloomcima?...............kako bi to bata u junior danima oplevio......

smrt gospodina goloože bi mogao lepo da se prebaci u američku produkciju............čist oskarovac sa nekim tunjavim us goomcima.......onda.........nešto izmedju..........socio drame.....ali ne i hoomor...te komedije ne dolaze u obzir.....mislim, ko bi ukapirao čudo neviđeno...
Vec postoji strani film na fazon gospodina Goluze (posto je u stvari film i radjen po prici nekog strendzera). Film je poprilicno glup: neki lik je resio da vidi okean te krece na put, ali mu se auto kvari u nekoj zapizdini punoj raznoraznih frikova i dalje znate. Jedino sto ovaj cova nije skrtica. I sto se mene tice nas film je mnogo bolji.
 

Back
Top