CO.SR

Javlja Beta da je jedini web sajt Surinama danas offline usled pada sistema. Naime prilikom jutarnjeg čišćenja prostorija higijeničarka je slučajno oborila sistem(srušila rek sa serverom na pod), dok se to ne reguliše sajt će biti offline...
Hvala na pažnji.
:lol:
 
Higijenicarka polako postasje Hardwer-ski haker samo sto u ovom slucaju mora sve ispocetka zavisi od visine i tezine uredjaja prilikom prizemljenja.
Masala ako ce higijenicarka da postane administrator-ka
 
Ochigledno su reshili da kod babe nema dzhabe, pa ce da prodaju "senior" domene. Samo se pitam shta ce sad da rade svi oni koji su velikodushno klijentima nudili registraciju co.sr domena...
 
.TK je neko vreme prvo navodio na svoju reklamnu stranicu pa onda odatle redirektovao dalje. Sada to vishe ne radi, ali je uvek pitanje shta mozhe da im padne na pamet. Mogu i da zavrnu, kao braca Surinamci.
Fin i jasan .COM, .ORG, .INFO domen, ili slichni, vas izadju 100din mesechno. Nemojte shkrtariti.
 
Ja vec duze vreme hocu da se prebacim ali jos uvek nisam sigurna da li bih umela da postavim sajt na takav domen. Pokusacu pa kako mi bude ...
P.S. Gde mogu da rezervisem ime sajta? Da li je moguce to odraditi u nekoj od poslovnica Euneta?
 
Taj sajt senior domen... to je prevara ljudi... i oni vam registruju sr domen to nije zvanichno samo su oni odradili reklamu kao domen za seniore... i zato koshta 300e godishnje... inache je i dalje sr. nego kraaadja... bitje sr verovatno opet za dzh
 
Ru_bi_tch:
Ja vec duze vreme hocu da se prebacim ali jos uvek nisam sigurna da li bih umela da postavim sajt na takav domen. Pokusacu pa kako mi bude ...
P.S. Gde mogu da rezervisem ime sajta? Da li je moguce to odraditi u nekoj od poslovnica Euneta?
Provajderi obichno valjaju domene zajedno sa hosting paketima, ali verujem da mozhe da se ugovori i samo za domen. Ako ti trazhe vishe od 1200-1300din - zahvalish se i trazhish kod drugog. Na sajtovima provajdera (eunet, beotel, verat, neobee...) mozhesh da vidish i cene, a obichno i da proverish da li je domen josh slobodan.
Inache, hosting je hosting, a ime je ime. Sajt se uvek isto postavlja.
 
Alexxandar:
Taj sajt senior domen... to je prevara ljudi... i oni vam registruju sr domen to nije zvanichno samo su oni odradili reklamu kao domen za seniore... i zato koshta 300e godishnje... inache je i dalje sr. nego kraaadja... bitje sr verovatno opet za dzh
Kakva prevara, kakva kradja? Domen je njihov i imaju pravo da ga prodaju kome zhele i za koliko para zhele.
Vecina top level domena ionako vishe ne znache "zvanichno" ono shto su znachili. ORG ne mora biti organizacija, COM ne mora biti komercijalni sajt, a TV nikada i nije stajalo za "televizija" vec za Tuvalu ostrva...
 
Ne ne kapiraš šta hoću da kažem, znam ja za taj sajt još odavno on postoji još dok je co.sr radio i bio dostupan svima... oni su samo napravili marketinški potez znači šta oni urade to je... daš im 300e oni registruju domen a zadrže ostatak. Samo što klijenti koji kod njih kupe domen misle da imaju specijalni domen za seniore... koje koriste mnooogi profesionalci itd... :P
 

Back
Top