Kako je propao rokenrol

Шта ће ти музика, ево ја ћу нешто да ти отпевам:

Црвено, црвено, црвено,
црвено је боја љубави,
црвени, црвени, црвени,
црвени смо драга ја и ти....
 
5zee2xceh2.gif
 
Ne,ali jedno vreme me je bash uzasno interesovalo.Chak sam bila u fazonu da uzmem "bele strane",i posetim sve Bakochevice u Bg-u :D.
Mislim da je posle one frke,otishao negde u inostranstvo,i ako mislim da sam ga videla u Knezu,pre jedno 6,7 god(ako je uopshte bio on).
Predpostavljam da se sad ofucao,podgojio,ostario,prosedeo i ima zenu i decu
 
Meni je Bakocevic bas sladak i tom filmu,a i u Balu na vodi....
Jednom je neko pricao da je u periodu kriziranja ulazio u kafice po Beogradu i molio za lovu i kad bi ga oterali on bi govorio"pa,jel ti znas ko sam ja?"
***** od coveka,mama i tata ga progurali,mada mislim da su ga se i oni na kraju odrekli....
Al da je bio lep,jeste....
A Kako je propao r'n'r je strasan film,pamtim sve fore,Djura i Todorovic su strasni glumci.....
"Ziko ajde reci Dino..." :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
 
Ne mogu najtacnije da ti opisem, obrati malo paznju sama dok budes gledala film, nije bas toliko propao da niko ne moze da ga identifikuje. Sve cega sad mogu da se setim je da sedi u basti nekog kafica i on i neka riba ismevaju nekoga. To je cela njegova scena, ili bolje reci njegovih 10 sekundi. Ali stvarno sad ne mogu da ti kazem u kom je tacno to delu filma.

Budi spremna na to da izgleda grozno.
 
Quiet Rebel:
Ne mogu najtacnije da ti opisem, obrati malo paznju sama dok budes gledala film, nije bas toliko propao da niko ne moze da ga identifikuje. Sve cega sad mogu da se setim je da sedi u basti nekog kafica i on i neka riba ismevaju nekoga. To je cela njegova scena, ili bolje reci njegovih 10 sekundi. Ali stvarno sad ne mogu da ti kazem u kom je tacno to delu filma.

Bude spremna na to da izgleda grozno.


:shock:


Ok ,btw i dalje sam shokirana.

Gledala sam film vishe puta i ni na kraj pameti da sam ga videla.
 
Suzy F:
Meni je Bakocevic bas sladak i tom filmu,a i u Balu na vodi....
Jednom je neko pricao da je u periodu kriziranja ulazio u kafice po Beogradu i molio za lovu i kad bi ga oterali on bi govorio"pa,jel ti znas ko sam ja?"
***** od coveka,mama i tata ga progurali,mada mislim da su ga se i oni na kraju odrekli....
Al da je bio lep,jeste....
A Kako je propao r'n'r je strasan film,pamtim sve fore,Djura i Todorovic su strasni glumci.....
"Ziko ajde reci Dino..." :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
dolazio je u stupicu, pio **** na neciji racun, i taj zadnji put je dosao da pije kafu i konobari mu nisu dali, a on se kao bog zna kako uvredio, onda je prisao nama i trazio mi cigaru.. a kod moje drugarice je dolazio u knjizaru i jednom prilikom hteo da kupi diskove, al da donese pare sutra.. misim.. uzas.. propao covek nacisto..
 

Back
Top