NJUJORK - kako i sta?

anke1

Početnik
Poruka
23
Kako je najbolje otici u Njujork, aranzmanom (kojih nema) ili u sopstvenoj reziji ?
Koji je minimum boravka , i naravno sta videti za nazalost uvek kratko vreme?
Kako ide sa vizama, i da li Ameri daju vize ako samostalno idem turisticki i kako da ih ubedim da tamo necu ostati?
 
Koliko ja znam Kontiki pravi samo za Novu Godinu ili ponekad, ali nekih redovnijih polazaka nema?! A ostali ponude samo posredovanje u rezervaciji karata i hotela preko neta, ali ne i neki organizovani ,sa vodicem, put.
 
Ta ponuda je verovatno kao i ponuda Jolly tursa (za koju sam isao da se raspitam) samo u rezervaciji hotela i karata za avion, ali sama organizacija u Njujorku je apsolutno prepustena nama samima. Smesno je to sto pominju fakultativne izlete kao da ih oni organizuju a u stvari oni u Njujorku niti imaju niti salju svog coveka koji bi bio zaduzen za tako nesto. U svim tim akcijama sam trazis agencije u Njujorku preko kojih bi isao na te izlete ili sam kupujes karte za iste...itd.
Razumem i ja njih, tesko je oformiti ovde grupu i zbog viza i zbog sto drugih stvari ali ozbiljne agencije bi morale malo vise da porade na takvim problemima.
 
Skupo.Najjeftinija je "bum" vrijanta( gde god isli),a to vazi i za NY.Ako hoces avanturu,Uhvati voz/bus preko Evrope,Lamansom do Engleske,pa brodom u NY.
Ali to je ako volis duga,neudobna,bozanstvena putovanja.
Ako si gradski tip i drzi te mesto,uzmi avion do NY.
 

Back
Top