Svrsavanje u guzu

Vesela_zena_beogradska:
Ali ajde .. pre svega mora da bude odgovarajucih dimenzija, u mom sluchaju minimum 17 cm i obim bar 15 .. zatim, da bude dopadljiva vizuelno, lepe ruzichaste boje, sa vecim glavicem u odnosu na telo kite. Dopada mi se kad ima izrazene vene. Zatim, da bi se nazvala dobrom, mora i da posluzi zeni, a ne samo mushkarcu, znachi, da bude izdrzljiva, lako erektivna, teshko padajuca.
Ima u Guliveru.
 
njegovog naravno...pa ja tju ih sve saraniti...znash kako u nekim godinama to teshko ide...mislim dizanje i spushtanje...pa se negativno odrazava na srchani...pa se brinem kako mi ne bi za vreme geknuo...zamisli negativne reklame za moju malenkost
 
Шон:
tako to ide... prvo guza, pa onda kita.. pa se posle svi chude i kazhu vid kako ovaj was hoda ukrivo ko da ga nesh zhulja... :)
Raspitaj se u najblizoj okolini gde mozes naci psihijatrijsku bolnicu i zatrazi pomoc, mislim dolazis na temu samo da bi vredjao i spamovao jer nemas nista normalno da kazes.
 
nepopravljiva:
njegovog naravno...pa ja tju ih sve saraniti...znash kako u nekim godinama to teshko ide...mislim dizanje i spushtanje...pa se negativno odrazava na srchani...pa se brinem kako mi ne bi za vreme geknuo...zamisli negativne reklame za moju malenkost

ma pusti ti srchani... taki kupe jedno pakovanje vijagre i istovremeno jedno brufena..ako se greshkom ukoche na pogreshnom mestu :)
 
Vidis da je Son upucen bolje no nas dve :D volim sto se covek inetersuje za nove tehnologije tog tipa, pa ja ne moram da se vazda vrtim po netu skapavajuci za novim tipom vibra..:lol:

Son- das adresu svrljisku, za narudzbinu,a? Dam ti i vise od 100 dindzi.. i pice :D ..
 
Cupavka:
Vidis da je Son upucen bolje no nas dve :D volim sto se covek inetersuje za nove tehnologije tog tipa, pa ja ne moram da se vazda vrtim po netu skapavajuci za novim tipom vibra..:lol:

Son- das adresu svrljisku, za narudzbinu,a? Dam ti i vise od 100 dindzi.. i pice :D ..

ma dam ti sve.. chovek ima negde i sajt, sve radi visa, diners... dhl-om salje na aljasku..ma cirkus od nashih ljudi...:)

p.s. mozda on zna bolje no was dal je bolje da ga spritzne il da stedi na patronama...:)
 
Hvala ti.. raskusuracemo se kad se svrsi tema :D ..

Verovatno da zna- covek , ipak, zaradjuje pare na tome..ja mislim da je to jako dobar posao..hmmm, da l bi hteo da me primi u ortakluk, pitam se..imam idej a more :P ..
 
Cupavka:
Hvala ti.. raskusuracemo se kad se svrsi tema :D ..

Verovatno da zna- covek , ipak, zaradjuje pare na tome..ja mislim da je to jako dobar posao..hmmm, da l bi hteo da me primi u ortakluk, pitam se..imam idej a more :P ..
.a mozesh i u experimentima da uchestvujesh .........................kao probni vozach ............. ;-)
 

Back
Top