Samolepljive bordure za zidove....

1) Prodavnica "Robna kuća igračaka"Tržni centar " Banjica", ul. Paunova br. 24, tel: 367-16-78
2) Prodavnica "Robna kuća - Filmski grad "ul. Kneza Višeslava br. 120.
3) Prodavnica "Lunja " Tržni centar "Imago" ( ul. Dečanska br. 14, tel:33 -98 -04
4) Prodavnica "Džok"ul. Borska 68V-Kanarevo Brdo, tel:359-31-92​
 
Evo sad sam okrenuo ovu prodavnicu na Kanarevom brdu, i rekli su mi da bordure nemaju. :-?
U svakom slucaju, trzni centar Banjica ima par knjizara (jedna je u podrumu, u nivou sa Ikeom i C-marketom, druga je na 1. spratu) gde je bio veliki izbor tih bordura.
 
Ren, mnogo hvala!

Relativno sam redovna u Maza toys u Filmskom gradu, ali nisam videla bordure... Doduse nisam ih ni trazila - gledala u igracke :) ...

U svakom slucaju, eto mene na Banjici u tim knjizarama da vidim, uz dodatni bonus sto si pomenuo i Ikeu. Nisam znala da tamo ima i to.
 
Ako su to bordure na koje mislim, a postoje i nalepnice sa slicicama imas ih u radnjama za prodaju boja i pribora za krečenje ROMA. Kostaju oko 1300din-5m. Ja sam se opskrbila sa istim u prodavnici na Lazarevačkom drumu, drugoskretanje od Valjevske ispod FMP,bilo mi je najblize. Ostale adrese za ROMU vidi na njihovom sajtu. A koleginica je videla te neke bordure sa decjom tematikom i u Bulevaru, iznad raskršća sa Takovskom ,sa desne strane,gledano od centra ka Cvetkovoj pijaci jedna radnja sa svim i svacim. Bordure su naslagane u izlogu na polici.
 
DBiksi:
Ren, mnogo hvala!

Relativno sam redovna u Maza toys u Filmskom gradu, ali nisam videla bordure... Doduse nisam ih ni trazila - gledala u igracke :) ...

U svakom slucaju, eto mene na Banjici u tim knjizarama da vidim, uz dodatni bonus sto si pomenuo i Ikeu. Nisam znala da tamo ima i to.
Zivim tu blizu i ja sam skoro redovna ali nisam ih videla...
ali ima ih u radnji za prodaju tepiha i itisona na pijaci Rakovica
 
najlepši i najbolji izbor je bio u požeškoj u TC JUGOPLATSTIKA,
preko puta meka, na prvom spratu, nešto dec, polidec se zovu..
imaju besan izbor tapeta, meblova, bordura....
ako i nema, naručuje se...
odlična radnja za uređivanje doma;)
 
DBiksi:
....zna li neko gde mogu da se kupe u Beogradu? :confused:

Gledala sam u par farbara, ili nema uopste, ili izbor od citave dve :-(

Hvala unapred!

Ja sam nasla bas gotivne tapete i bordurice sa Disney junacima u Roma Company prodavnicama, jedna se nalazi na Cukarickoj padini, ulica je Lazarevacki drum 6a, telefon preko 988... Pored toga imaju i velike slike Disney junaka koje se lepe na zidove, razlicitih dimenzija. To nisu klasicni posteri, nisu cetvrtaste i pravougaone slike nego su bas isecene figure koje se spajanjem lepe za zid.

Eto, nadam se da da ces pronaci nesto zanimljivo.. pozdrav!
 
Tapete i bordure lepih dezena i boja a po mnogo razumnijim cenama od Polydeca u Pozeskoj,mogu se kupiti u knjizarama Papirotehne na dve adrese:
Kraljice Natalije,posle porodilista iduci ka Kneza Milosa i u Bulevaru JNA druga radnjica od coska sa Ohridskom ulicom.To je prakticno kod Hrama za one koji nisu iz kraja :)
Neke su samolepive neke nisu ali se vrlo lako lepe.
Takodje na Buvljaku postoji jedna tezga sa divnim izborom...
To je to,koliko ja znam!
 

Back
Top