Biseri

Biseri komentatora:

6. Kakav udarac, pocepao je vazduh na vodonik i kiseonik.
7. (Norwich City - Bayer.) Krilo nikad ne pada daleko od beka.
8. Prepun stadion partizana, 50.000 ljudi. Zamislite, 100.000 dlanova!
9. (Hokej) Okrenuo ga je na kocki leda koja bi stala u casu viskija.

10. Brazilska odbrana - planinski venci Siera Madre!

11. Koncert zvizduka za igrace, cisto da se malo muzicki obrazuju!

12. Lopta je proletela paralelno sa ibarskom magistralom!

13. To je bila veca opasnost za avione tipa Avaks nego po gol Pandurovica.

14. Dragan Ciric, igrac duge kose ali velikih mogucnosti!

15. (lopta se natakla na siljak na ogradi i pukla) I lopta je sada pukla kao staklena kugla od porcelana.

16. Navijaci ne prestaju da navijaju iako pada kisa

17. Statistika je kao bikini: otkriva sve, a ne pokazuje nista

18. (Prica o Maradoni, o karijeri, titulama itd) A onda je kudravi gaucos krenuo krivudavim putem kokainskih noci!

19. Zavrsen je jos jedan derbi vecitih rivala, fudbalska predstava van granica prostora i vremena!

20. Ni lose vreme, ni svi minusi gospodina celzijusa nisu mogli da pokvare ovu fudbalksku predstavu!

21. (Zvezda-Napredak,'94.) Posle cetvrtog pogotka crveno-belih iluzije Krusevljana su se pretvorile u rusevine Kartagine!

22. Albert Nadj- perpetum mobile prve vrste partizana!

23. Zbog ovakvih udaraca R.Karlosa osnovace se drustvo za zastitu lopte!

24. Sjajno se ubacuje u fazu odbrane!

25. U Cikagu se igra kriminalni fudbal zato ima puno policajaca oko stadiona!

26. Borusija iz Minhena!!!

27. Bilo je tu kontakta i ful kontakta

28. Strogi sudija iz Danske, postuje fudbalska pravila kao deset bozjih zapovesti !

29. (SP. Korea i Japan) ... je toliko brz da mu konstantno preti opasnost od radara, i kazne zbog prekoracenja brzine!


Ovo je inache Zvonko Mihajlovski. :D
 
U drugom razredu mi je došla zamena moje učiteljice, jer je ova otišla na porodiljsko. Piše ona po tabli, piše i napiše Ne treba zajedno!!!
Ja se javim i ispravim je, a ona kaže: "Ne, u ovom slučaju se piše ZAJEDNO!!!!!!!
******, popizdela sam!!!!
 
A ista ta je u trećem na prvom pismenom iz srpskog moju drugaricu isparavila što je napisala Ne voli ODVOJENO, i ova joj rekla: "Bože, Ksenija, pa, jel ti kažeš NE VOLI(čitaj reč po reč), ili NEVOLI(čitaj kao i inače)?"
******, šok!!!
 
Evo da vam ja ispricam jedan biser od skoro..
Sedela sam sa najboljim ortakom napolju i nesto smo pricali..i on mene pocne da proziva kako sam ciganka, retardirana, ruzna, debela i slicno a ja na to odgovoril "NISAM JA KRIVA STO ME JE MAMA NAPRAVILA" on u komu...i dan danas me zajebava zbog toga!!!!!
 
Mihajlovski je tuga...

Ali Tamara Raonić - ex Grand show - je neprevazidjena. Umesto da kaže: "Ako imate glavobolju, popijte dve tablete tog leka i glavobolja prodje kao rukom odnešena", ona je lupila: "Uzmite dve tablete i glava nestaje kao rukom odnešena." .... :D Srećna noć veštica...
 
Evo, ja imam sve te bisere komentatora. Pošto ne bi sve stalo u jednu poruku, ili verovatno bi Krstarica verovatno nešto i cenzurisala, evo vam pa skinite :D
 

Prilozi

  • Biseri komentatora.txt
    10 KB · Pregleda: 56
Predajem u privatnoj shkoli rachunara. Prije nekoliko dana jednoj gospodji objashnjavam da me ne treba pitati kako ce pisati brojeve u Excel-u. Ako ih pishe u Excel-u pretpostavka je da ce ih koristiti u formulama pa je logichno da ce ih pisati ciframa, a ne slovima. Poslije par minuta kazem joj da u celiju C1 upishe kolichina, a ona me pita hoce li upisati brojem ili slovima.
 
Na chasu Word-a uchim polaznike da kucaju. Nakon objashnjenja tastera na tastaturi, dajem im tekst da kucaju. Jedna polaznica me pita:
"Gdje se kucaju 3 tachke?"
 
Chas interneta
Otvaramo nalog na yahoo
Trebaju da definishu pol
Dajem im objashnjene na srpskom i kazem im da izaberu jednu opciju
Jedan polaznik me pita:
"A, shta ja da izaberem?"
 
Malo pre ja dolazim u moju sobu i sedam za komp i keva mi kaže:"Nemoj da sedaš za kompjuter, treba ja nešto da vidim za posao!!!", a ja joj kažem "Daču ti kad popušiš...cigaru..."!!! Nisam nameravala da joj kažem ništa ružno... tako je ispalo :lol::mrgreen:
 
Sjedim ja na tribinama na nekom streetball-u a cigo iza mene.Zovnu mene cigo, a ja se okrenu i rece mu nemam para.Prodje minut i zove mene opet cigo , ja se okrenu i reko sta je sad a kaze meni cigo ''mozes se malo pomaknuti nista ne vidim''.
 
Kamerun mora da izvuce barem bod pred utakmicu sa Svajcarskom da bi osigurali prolaz...(pauza 10 sekundi)...oprostite dragi gledaoci, Kamerun nije u istoj grupi sa Svajcarskom..." :lol:
 
BISERI SPORTSKIH KOMENTATORA
Komentar i nije potreban kad su tu sportski komentatori...

Najveći komentatorski biser svih vremena je kada je Mohamed Ali na Olimpijadi u Atlanti 1996. palio olimpijski plamen. Tada je nepoznati komentator RTS-a rekao: "I POGLEDAJTE MOHAMEDA ALIJA, RUKE MU SE TRESU OD UZBUĐENJA!!!"

Milojko Pantić:
(Zvezda - Partizan) "Ide Drulić, Drulić, Drulić, Drulić, Drulić, a ne, ipak je to bio Pjanović." - poslao Pavle Brković
"Kisa pada po terenu, a bogami i po atletskoj stazi" - poslao Pavle Brković
(Farska Ostrva - Jugoslavija, 1997) "Savo Milosevic je postigao gol, to je 12 pogodak Save Milosevica za Saveznu Republiku Nemacku"
"U fudbalu je osnovna jedna, a to su dve stvari: rad, red i disciplina" - poslao Milan Obrenović
"Tribine se žute - sve je u narandžastom" - poslali Bojan i Jovica
"Kiša pada po čitavom terenu..." (Crvena Zvezda - Partizan) - poslao Darko Pantović
"Uh kako je to bilo blizu, nekih 15, 16 metara od gola" (SP 2002) - poslao Nedžad U.
"Jugoslavija - Argentina 0:0" (Jugoslavija - Slovenija, RTS2) - poslao Vladimir Belić
"I loptu šutira Savo Kovačević" - poslao Ivan GM
"I nema Zidana da zida zidove na sredini terena" (SP 2002) - poslao Defult CG
"I izlazi mladi Danko Lazović a umesto njega ulazi iskusni, ali umorni Ljubiša Tumbaković" - poslao Duško Balenović
Slovenija - Jugoslavija, kvalifikacije za SP u fudbalu 2002:
"Šraf u našoj fudbalskoj mašini ove večeri"
"Košarkaškim zahvatom je sprečio najgore"
"Prava fudbalska bitka koju vode plavi momci u plavim dresovima" - poslao Vladan Urošević
(400m u Atlanti) "U stazi cetiri je glavni favorit, Majkl Dzekson... Pardon, Majkl Dzordan." Nedeljko Kovinjalo se tu ubacuje i kaze: "Da, kolega Pantic zeli da kaze da je Majkl Dzonson u Americi popularan kao njih dvojica."
(SP u Atini) "Dobro veče, poštovani prijatelji fudbala... pardon, atletike..." - poslao Darko Atanasijević
(SP u Atini) "U stazi sedam je Sandej Bada iz Nigerije. Dakle, Nedeljko Bada, staza sedam."
(Španija - Jugoslavija): "I gospodine Pedersen, zaista zaslužujete takvo prezime"
Jugoslavija - Češka, 1997: "Aut za Holandiju." (sudija je bio iz Holandije)
Miroslav Rede na HRT-u, utakmica izmedu Reala i Juventusa : "Tko prvi zabije gol, biti ce u prednosti." - poslao Vedran Barbarić
Nebojša Šofranjac: "Ako Peruđa odigra x ili slucajno izjednaceno svakako ce se pridružiti donjem delu tabele..." - poslao Caco Vukićević
Crvena Zvezda - Bajern, 1991:
"Gospodine Galer, imate li casovnik?"
"Ovaj sudija je poznat po tome sto kartone deli kao novogodisnje konfete"
Jugoslavija - Iran, SP Francuska '98:
"I evo izlaze Peruanci na teren..."
"Nasi nikako ne mogu da probiju njihovu odbranu, jer im je sesnaesterac prepun Peruanaca." (inače sudija je bio iz Perua)
"Danas nije viden lep fudbal jer su se Peruanci uglavnom branili."
(Crvena Zvezda - Partizan) "Evo izlaze Partizanovi igraci... a evo i nasih."
RTS prenosi fudbalski turnir u Amsterdamu u pripremnom periodu. Utakmica Arsenal - Ajaks. Berkamp izlazi iz igre u 22. minutu zbog povrede , ulazi Patrik Vijera. Na ekranu se ispisuje sledece:
22. minutes
10. Bergkamp out
Komentar Milojka Pantica:
"U igru se sprema iskusni Minutes s brojem 22!"
"Siniša, Siniša, dokazao si da si Siniša..." - poslao Miloš Pantelić
(utakmica fudbalske reprezentacije) "Na terenu su dva Stankovica, Dejan Stankovic i Dejan Govedarica" - poslao Mario Makarić

Nedeljko Kovinjalo:
(prenos jednog od vaznijih svetskih takmicenja u atletici) "Evo nase maratonke Biljane Jeftic" (zove se Olivera, a Biljana je folk pevacica)
(kugla na SP u Atini) "Sada baca Amerikanac Dzon Godina" (izgovoreno sa naglaskom na prvom slogu)
(Jugoslavija - Grčka, SP u košarci 1998) "Tesko je bilo, ali kako kaze nas narod, sve je dobro sto se lose svrsi."
(Geteborg 1995, 10.000m) "Ko je to sa brojem dvadesetpethiljadastosedamnaest?"
(Geteborg 1995, maraton) "Ova takmicarka je imala dobar rezultat na Njujorskom aerodromu, a takode ucestvovala je i na Beogradskom aerodromu."
(Geteborg 1995, koplje) "Stiv Bekli je visok - i tacno 87 metara!"
Francuska - Turska, polufinale Kupa Konfederacija:
"Ovo je podiglo moral ne samo igracima Turske nego i reprezentativcima"
"Igraci Turske su postavljeni vertikalno od gola"

Slobodan Šarenac:
"Nemačka je druga koja je u meču za treće mesto pobedila Novi Zeland" (SP u košarci 2002) - poslao Ivan Zečević
"Mi novinari ne vidimo šta se dešava na terenu jer su ustali igrači Argentine koji sede na klupi" - poslala Anisa
(Jugoslavija - Turska, finale EP u košarci 2001. u Istambulu) "Ni majka mu za ovo ne bi sudila ličnu grešku" - poslao Vladan Urošević

Jovan Memedović:
"Ovo je posao za ljude koji imaju miran tempo u životu" (RTS1)
(mart 1999. boks Holifild - Luis) "Svi se iskreno nadamo da ce i sam mec potrajati bar koliko i ovo izvođenje americke himne"

Vlada Olić:
1998. NBA finale, Juta - Čikago, prva utakmica:
"Skoti Pipen je imao protiv sebe dva dobra odbrambena beka, ali je video da su to dva mala belca pa je zakucao preko njih."
"Toni Kukoc ide 1 na 1... I najzad mu je uslo!"
"Za razliku od Fila Dzeksona, trenera Cikaga, Slon, trener Jute, vrsi ceste izmene." (Trener Jute se zove Jerry Sloan).
"Trojka Pipena... I tajm-aut trazi Slon, trener Jute."
(Pipen ima loptu i sutira trojku) "I Skoti ga oseca" - poslao Darko Trifunović
(poslednja utakmica sezone 1996/97) "Evo na liniju dolazi Dzef Hornasek... Dzef je 188 godina visok..."

Ilija Kovačić:
(BKTV, Everton - Liverpul) "Ferguson dodaje do Bola."
(ista utakmica) "Lopta za loptu." (U trenutku kad je Ball dobio loptu.)
"Evo Bisopa, ili svestenika."
"Na levoj strani je Kar, cije prezime se moze prevesti kao Auto-o" (Covek se zove Carr)

Aleksandar Stojanović:
"Toliko mnogo iznenađenja na šampionatu, da bi bilo veliko iznenađenje da ne bude nikakvih iznenađenja." (SP 2002. u fudbalu) - poslao Grbić Dragan
"Pogled iz žablje perspektive" - poslao Bane

Jordan Ivanović:
(SP USA 1994.) "Evo nas na džoint stadionu" (u pitanju je Giant stadion)
(SP 1990, Skotska - Svedska 1:1) "Mekkol je postigao gol"

Milorad Đurković:
Polufinale Euro '96, Nemačka - Engleska: "Da je Gaskojn imao moj broj cipela, sigurno bi ta lopta zavrsila u mrezi."
RTCG, meč Lige šampiona Barselona - Inter: "Drži ga Gamara kao da mu je sin" - poslao Mićo Rovčanin
Utakmica SP 2002, izvodi se slobodan udarac: "I da li ce sudija Merk izmjeriti tacno 9 metara i 15 cm ili ce to on obaviti, onako, iz iskustva? Nece, hoce, nece, ipak hoce!"
Utakmica dok je Savićević još igrao za Milan. Dejo je, po obicaju, razvalio loptu daleko iza gola, a Đurković je prokomentarisao: "Pa, ljudi, gdje je taj Massaro?!"
 
BISERI PACIJENATA I DOKTORA

Snimali me na niskom nivou.
Muska zila mi sve manja i manja.(Kaze dr.Revisin pacijentu:"I meni".)
Oseca nesebicno mokrenje.
Ne mogu da mokrim u dubecem stavu.
Pobacila sam kamen iz bubrega.
Nemojte sedeti na hladnom, kaze doktor. Pacijent:"Mi politicari imamo "Politiku" i ja uvek sedim na njoj".
Bolovi su prilicno uzasni.
Imao sam zapaljenje bubreznog misica.
Jaja mi se ugrudvala.
Doktore mnogo sam razocaran.Ovaj moj vrsnjak ni glavu da digne.
Imala sam smesnu mokracu.
ON: Imam vanmatericno ronicno zapaljenje.
ON, posle rektalnog pregleda:"A vi tako mene na brzinu..."
Ja sam panicar i bojim se da mi se prostata ne nagomila u kanale.
Dr.Revisin:"Uvece da odsedite 10 - 15 minuta u toploj vodi". Pacijent:"Jel' na penisu"?
Jeste li videli okom krv u mokraci? Pacijent:Da,pre neki dan su mi bile krvave oci.
Bio sam na pregledu prostate i gledao me neki doktor,ali ja pravo da vam recem,ne znam cime me je pregledao.
Bole me bubrezi.Mozda je od kaisa od pantalona.
Izlazi mi sok iz cmara.
U spermi imam neke grudve koje su tvrde.Ma ne da su tvrde nego TVRDE.
Pacijentkinja:Molim vas gde je ovde intimna nega?
Imam plasticni srcani zalizak.
Kad svrsavam levi testis oce da mi izade kroz penis.
Siptar koji je bio na mnogo pregleda:"Bio sam idi mi - dodi mi".
Jeste li imali stolicu pita lekar:"Pa tako malo prdnem,malo litnem".
Ma pustite me kod muskog ginekologa samo da pitam nesto.
Stuca mi glavic.
Imam kisele bolove tu dole.
Kakva vam je stolica? Samo jednom sam imao rastur.
Jeli vam to od rodenja?Ne,to je jos od pre.
Imam tuzne bolove iznad levog jajeta.
Imam perverznu kozicu. (frenulum)
U stomaku mi grmi,puca i lupa.
Na mom imam belo pranje.
U cmaru mi kljuca voda,a oko uda kao da su mravi.
Nesto mi je dole svrabljivo.
Imam pecenje na vrhu udeta.
Ja se bazir'o na isijas,a ono ispali bubrezi.
Oticem ispod ociju,a nista mi nije vlazan stan.
Imam obesenost jajeta.
Licno ga pece kad mokri.
Ja vas skromno postujem.
Energican je na lekove.
Imam ogorcene bolove.
Ko konja kad ponudis da pije vode,tako i ja njega ponudim i on uvek pisa.
Pece me muska polna cev od pola pa napred.
Bolovi nisu jaki, ali su zato tupi.
Imam mucninu u penisu.
Bio je lepota 16 cm.Sada je pokvaren i ja sam porazen. (impotentan)
U malenkosti (mladosti) mi je jaje bilo vece.
Imao sam neku prasinu u bubregu.
Vrsnjak mi se iskrivio.
Pece me organski pol.
Imam bolove u guznoj duplji.
Povracao sam i napred i nazad.
Prvo mi kvrcalo,a onda sam imao dva prepada bubrega sa sevanjem u testis.
Boli me leva dupna kost.
Licno me kicma boli.
Na svaki mesec dana imam plod sa zenom.
Ujutro osetim zamor levog bubrega
Zuji mi u jajima.
Zbog cega ste dosli? "Zbog odozdo"
Ciganin:"Imao sam sobu 3X3 pa smo se ******,da izvines ko mrsave svinje.Kako god se okrenem nocom,ona stvar mi pred nosom".
Inace ja sam bolesnik na levom bubregu.
Zabole me kicma trtanica.
Ide mi vruca para iz zadnjice.

ovo sam iskopao od nekud, ako je vec bilo javite da brisem
 

Back
Top