KOLIKO CESTO IDETE U NOCNI ŽIVOT?

DevouredSoul:
Nocjni zhivot ne mora podrazumevati zhurke....
Ja izlazim skoro svako veche, ali blejim sa drushtvom u Holideju, KSTu ili nekom kaficju sa strane, gde se zezamo i opijamo :D :wink:
I kako na takvim mestima mozez da blejis??
Tamo idu manje vise klinci, ili ne drustveni ljudi....

Barem sam stekla takav utisak u poslednje vreme....

Ma, nemam pojma ustvari... 8)

mozda gresim
 
Bleak WinterFullMoon:
JaH_G|rL:
bleach:
ne. vecinom su smrt jer je drustvo... nemam neko dobro veliko drustvo. lepse je blejanje sa jednom, dve drugarice.
true true :D 8)

a musko drustvo?
to nema u vasem rechniku a? :lol:
Ja uglavnom i vise volim da izlazim sa muskarcima,jer oni (bar u mom slucaju) mogu biti mnogo bolji prijatelji od devojaka! :D
 
Bleak WinterFullMoon:
JaH_G|rL:
bleach:
ne. vecinom su smrt jer je drustvo... nemam neko dobro veliko drustvo. lepse je blejanje sa jednom, dve drugarice.
true true :D 8)

a musko drustvo?
to nema u vasem rechniku a? :lol:

naravno da ima. ali jednostavno nemam dobrih drugova. ne zato sto mislim da su svi nezreli ili slicne gluposti, vec tako jednostavno nemam... :wink:
 
bleach:
Bleak WinterFullMoon:
JaH_G|rL:
bleach:
ne. vecinom su smrt jer je drustvo... nemam neko dobro veliko drustvo. lepse je blejanje sa jednom, dve drugarice.
true true :D 8)

a musko drustvo?
to nema u vasem rechniku a? :lol:

naravno da ima. ali jednostavno nemam dobrih drugova. ne zato sto mislim da su svi nezreli ili slicne gluposti, vec tako jednostavno nemam... :wink:
Ja ne moram ni da odgovaram ...same here :D :wink:
 
JaH_G|rL:
bleach:
Bleak WinterFullMoon:
JaH_G|rL:
bleach:
ne. vecinom su smrt jer je drustvo... nemam neko dobro veliko drustvo. lepse je blejanje sa jednom, dve drugarice.
true true :D 8)

a musko drustvo?
to nema u vasem rechniku a? :lol:

naravno da ima. ali jednostavno nemam dobrih drugova. ne zato sto mislim da su svi nezreli ili slicne gluposti, vec tako jednostavno nemam... :wink:
Ja ne moram ni da odgovaram ...same here :D :wink:

:wink:
 

Back
Top