Грађанско или веронаука_

?

  • Веронаука

    glasova: 36 33,0%
  • Грађанско

    glasova: 73 67,0%

  • Ukupno glasova
    109
  • Anketa je zatvorena .
Veronauka je po meni debilna stvar... Posebno pridodaje to shto MORASH da je uchish iz knjige, a za to NE DOBIJASH ocenu, niti ulazi u prosek, a ako NE UCHISH, obore te na razredni - IZ VERONAUKE!!! :roll: :roll:

A na gradjanskom imash normalne razgovore svake nedelje, zanimljive teme, zezanje s drushtvom, smejanje... Ima i u gradjanskom par stvari koje mi se ne svidjaju, ali veronauku i pored toga ne bih izabrao ni lud...

Molitva pre chasa, molitva posle chasa... :roll:!!!!!!
 
veronauka

Ben_Adam:
Veronauka je po meni debilna stvar... Posebno pridodaje to shto MORASH da je uchish iz knjige, a za to NE DOBIJASH ocenu, niti ulazi u prosek, a ako NE UCHISH, obore te na razredni - IZ VERONAUKE!!! :roll: :roll:

A na gradjanskom imash normalne razgovore svake nedelje, zanimljive teme, zezanje s drushtvom, smejanje... Ima i u gradjanskom par stvari koje mi se ne svidjaju, ali veronauku i pored toga ne bih izabrao ni lud...

Molitva pre chasa, molitva posle chasa... :roll:!!!!!!

u zemunskoj NE MORA da se uchi veronauka. a za gradjansko zavisi od profesorke. ovi moji kazhu da ih smara.
 
Milos_nbg:
Како мислиш не мора?
pa mi smo na veronauci samo kulirali i par puta otishli u crkvu. terala nas je i da pevamo neki tropar i da pishemo sastave, ali nishta od toga. samo shto likusha (julija) nema bash najbolji pristup, te smara.

DJ-girl:
ali ja znam da u zemunskoj u smeni 92 i 90 morash da pishesh sastave iz veronauke, a na gradjanskom je bleja...
ne znam koja je profesorka (ili profesor) u pitanju, kod julije je opushteno. tebi lepo u svakom sluchaju 8-)
 
Gradjansko.
Kao prvo, jer sam ateista i ne verujem u te gluposti tipa bog, svetinja i slicni bakraci
Kao drugo, gradjansko je zanimljivo i naucis neke stvari koje ti mozda nekad i zatrebaju u zivotu, a na veronauci ucis stvari vezane za crkvu i koje ce ti koristiti samo ako planiras da budes pop i uzimas pare ljudima ubedjujuci ih da bog postoji, da ce se ocistiti grehova i slicno
 
Мало да скренем са теме. Људи јел ви себе сматрате за Србе. По мени Србин ниси уколико не поштујеш српску културу ,обичаје,језик и религију.Зато вас молим за мало више поштовања према Богу. А уколико нисте Срби слободно ви идите у ...... лепу материну.
 
Milos_nbg:
Мало да скренем са теме. Људи јел ви себе сматрате за Србе. По мени Србин ниси уколико не поштујеш српску културу ,обичаје,језик и религију.Зато вас молим за мало више поштовања према Богу. А уколико нисте Срби слободно ви идите у ...... лепу материну.
Izvini,ali religija i pripadnost jednom narodu su nepovezani...Sta hoces da kazes,da ako je neko ateista da nije Srbin? Glupost.
 

Back
Top