oralni seks - rezervacija

nepopravljiva:
Svaki bi je stavio, a ne zna da alkohol, kafa i svashta neshto promeni slatkasti ukus one male kapljice shto se na vrhitju pojavi svachim izazvana
Ne znam u kom smislu si ovo rekla, ali svasta mi palo na pamet. :?
No, nije bitno, 'tela ja da kazem, da mi je u vecini slucajeva bio bzvz prvi liz, odn. "taj susret", :P osim kada sam zestoko napaljena i bas to zelim. Ono, sta znam, kao da mi treba par sekundi da se naviknem... :?
 
To isto i oni mogu da kazu, zato stroga higijena pa onda moze sveee, pa dobro skoro sve
Sestra mi radila na poliklinici, pa dolazila jedna teta na ispiranje ushiju par notji, oni se zabrinuli u chemu je fora da bi zena priznala stidljivo da joj `ebach svrshava u uvo...mislim shta retji toliko o zavrshnici orala
 
nepopravljiva:
To isto i oni mogu da kazu, zato stroga higijena pa onda moze sveee, pa dobro skoro sve
Sestra mi radila na poliklinici, pa dolazila jedna teta na ispiranje ushiju par notji, oni se zabrinuli u chemu je fora da bi zena priznala stidljivo da joj `ebach svrshava u uvo...mislim shta retji toliko o zavrshnici orala
Ahahahaha... :lol:

A znam da i oni to mogu da kazu, ali tema je o felaciu. Kad otvore za lizanje, neka pricaju o tome. Uglavnom, da, nema nista lepse nego kad hoces da popusis, a on cist, pa mirise, pa tvrd, pa lep... :mrgreen:
 

Back
Top