SKIATOS ILI LEFKADA?? - NESTO KAO TASOS

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

webber

Početnik
Poruka
35
Vec dve godine letujemo na Tasosu. Odusevljava nas divljina, zelenilo, neistrazene plaze i lepota prirode. Idemo kolima i uzivamo da se vozikamo od plaze do plaze. Ove godine bi isli na neko slicno mesto pa imamo dilemu - da li u septembru ici na Skiatos ili na Lefkadu.

Takodje, gde je lepse vreme u Septembru?

Sta Vi mislite dragi forumasi?

Pozdrav :grin:
 
Kako sam i ja zavolela Tasos iz istih razloga kao i ti,a ove godine bila na Skiathosu mogu ti dati to poredjenje,a za Lefkadu (jos uvek ;) )ne znam...Skiathos je manji,ali i on ima puno plaza,sredjenih,urbanih ali i onih drugih(vidi na temi Skiathos ali stvarno,..dakle bas to....vozikas se,gledas..."hocu ovde,ma ne..idem tamo.." Grad je samo jedan,ali je sadrzajniji za vecernje izlaske raznog tipa.Sto se izleta tice ima zanimljivijih sa Skiathosa(Lalarija,Tzugria,Skopelos,Alonisos)..ostrvce ima smeka,ima sarm i osvaja na slican nacin kao Tasos 8)
 
Poslednja izmena od moderatora:
Moze,nisu one tako zabacene...Jedino Lalarija mora brodicem.Ako idete kolima budite blizu grada da se uvece ne masirate oko parkinga itd, a danju cete i onako lutati po raznim plazama pa nista ne znaci blizina jedne....Za septembar kazu da je uvek lepo vreme,i super je jer su prosle one zestoke guzve,ludnica...ali to sam cula za pocetak septembra,a od polovine je mozda malo previse mirno...ali mozda to volite?! :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top