iskusenje

Ne odoleti!
hehehmn.gif
 
Bice josh iskushenja, pa celog zivota nas neshto/neko iskushava .. nego ti premeri dobro shta dobijash, a shta gubish, da li cesh se osecati bolje ili loshije, da li ce neko biti povredjen zbog toga, da li se uopshte isplati ulagati svoje vreme, sebe ..
 
U, pa to je malo predugacko za caskanje. Ja ne znam sta se smatra moralnim. Imam svoja pravila i drzim ih se. Da li je to moralno ili nije, zavisi od toga ko presudjuje, a ko ima pravo da presudjuje? Dakle, moral otpada.
Ja nisam narocito impulsivna. Prilicno vagam situacije. Ako sam bas stavljena u poziciju gde moram odmah da reagujem, reagujem kako u trenutku mislim da je ispravno i uvek uradim ispravno.
Morali bismo bas da suzimo temu, jer postoje i tu razna iskusenja. Kres sema, seks za jedno vece, veza sa ozenjenim, bi- veza, gay veza. Puno toga ima. Ajde neka neko krene. Da ne pisem esej.
 
MYOB:
U, pa to je malo predugacko za caskanje. Ja ne znam sta se smatra moralnim. Imam svoja pravila i drzim ih se. Da li je to moralno ili nije, zavisi od toga ko presudjuje, a ko ima pravo da presudjuje? Dakle, moral otpada.
Ja nisam narocito impulsivna. Prilicno vagam situacije. Ako sam bas stavljena u poziciju gde moram odmah da reagujem, reagujem kako u trenutku mislim da je ispravno i uvek uradim ispravno.
Morali bismo bas da suzimo temu, jer postoje i tu razna iskusenja. Kres sema, seks za jedno vece, veza sa ozenjenim, bi- veza, gay veza. Puno toga ima. Ajde neka neko krene. Da ne pisem esej.


ma samo ti piši, noč je duga jadna ne bila!:D samo ti ožeži redom:D pozz
 
leaana:
Odoleti iskusenju..ili...sta... :evil: :twisted:
budi bre konkretna,glupo si postavila temu :?
mis'im ima iskushenja i iskushenja
npr. ako je iskushenje da li da se pojebes sa komsijinim rotvajlerom onda mojne,t.j ODOLI iskushenje
a ako je u pitanju 3p.... da li da se pojebes sa deckom koji te privlaci,ali ti se pravis riba pa kao nesto odugovlacis,ono...foliras se da ni bi ispala "laka" riba,onda da,t.j NEMOJ DA ODOLIS...sto bi

razumes...ima raznih iskushenja,zato budi konkretnija :idea:
 

Back
Top