Samo navalite, ne mozete Srbinu nista!

ratnistrateg

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
416
Bas se lepo osecam kada vidim ove DS-LDP simpatizere kako svaki dan traze antisrpske teme po medijima ne bi li imali povoda da otvore jos jednu temu i jos jednom se ispljuju po nama Srbima.

Braca Rusi i Srbi svakog dana su jaci!

E pa kao sto vidite Srbin je svakog dana jaci a vi svakog dana sve slabiji i slabiji!

Hrvati i "samoprozvani muslimani" svakog dana rade sve i svasta ne bi li Srbiju zavadili sa sto vise ljudi, sto vise drzava.
Rezultat je da Kosovo nece biti nezavisno, "muslimanima iz BIH" se zabranjuje ulazak u USA a Hrvatinama je receno da nece u EU 2009.

Svaka kletva se vraca!
 
ratnistrateg:
Bas se lepo osecam kada vidim ove DS-LDP simpatizere kako svaki dan traze antisrpske teme po medijima ne bi li imali povoda da otvore jos jednu temu i jos jednom se ispljuju po nama Srbima.

Braca Rusi i Srbi svakog dana su jaci!

E pa kao sto vidite Srbin je svakog dana jaci a vi svakog dana sve slabiji i slabiji!

Hrvati i "samoprozvani muslimani" svakog dana rade sve i svasta ne bi li Srbiju zavadili sa sto vise ljudi, sto vise drzava.
Rezultat je da Kosovo nece biti nezavisno, "muslimanima iz BIH" se zabranjuje ulazak u USA a Hrvatinama je receno da nece u EU 2009.

Svaka kletva se vraca!
Nije pljuvanje neko suocavanje sa problemima. A to je prvi i neophodni korak u njihovom resavanju. Mozemo svi da budemo ludi i da se pravimo da je sve odlicno, savrseno.

I cini mi se da Tadic ima najvecu podrsku u Srbiji, ili se oni izbori ne vaze?!

I nesto rece o glupim temama?!
 
Uh,bre ljudi, smucila su mi se ova prepucavanja! Ne valjaju vam clanovi Foruma, ne valjaju vam politicar i (i meni), dajte, BRE, recite ko valja po vasem? Hvalite nesto, pronadjite mrvicu pozitivnog i tamo gde je nema, budite malo optimisticniji, manje kriticni, hvalite nesto, pa da nam se bar cini da se vidi svetlo na kraju tunela!!!
Od kukanja, nema nista, od sekiracije samo raste pritisak, od pljuvanja se susi gusa od svadje stize nezadovoljstvo sobom i drugima i nesanica. A kad ne mozes da spavas, moras da brojis OVCE!!! Pozdrav svima od mene.
 
lilyl:
Uh,bre ljudi, smucila su mi se ova prepucavanja! Ne valjaju vam clanovi Foruma, ne valjaju vam politicar i (i meni), dajte, BRE, recite ko valja po vasem? Hvalite nesto, pronadjite mrvicu pozitivnog i tamo gde je nema, budite malo optimisticniji, manje kriticni, hvalite nesto, pa da nam se bar cini da se vidi svetlo na kraju tunela!!!
Od kukanja, nema nista, od sekiracije samo raste pritisak, od pljuvanja se susi gusa od svadje stize nezadovoljstvo sobom i drugima i nesanica. A kad ne mozes da spavas, moras da brojis OVCE!!! Pozdrav svima od mene.
Ево ја похваљујем ово што си рекла. И не само да похваљујем него се и слажем са изнетим.
 
ratnistrateg:
Bas se lepo osecam kada vidim ove DS-LDP simpatizere kako svaki dan traze antisrpske teme po medijima ne bi li imali povoda da otvore jos jednu temu i jos jednom se ispljuju po nama Srbima.
A otkad ste to vi Srbi?
ratnistrateg:
Braca Rusi i Srbi svakog dana su jaci!
Svaki dan idu zajedno u teretanu i baš se lepo znojke zajedno
ratnistrateg:
E pa kao sto vidite Srbin je svakog dana jaci a vi svakog dana sve slabiji i slabiji!
Kome ti ovo? Rusima? Jel možeš da prebiješ ženu "Srbine"?
ratnistrateg:
Hrvati i "samoprozvani muslimani" svakog dana rade sve i svasta ne bi li Srbiju zavadili sa sto vise ljudi, sto vise drzava.
Što je više kleveta i šrenih laža Srbija nam milija i draža
ratnistrateg:
Rezultat je da Kosovo nece biti nezavisno, "muslimanima iz BIH" se zabranjuje ulazak u USA a Hrvatinama je receno da nece u EU 2009.
Svaka kletva se vraca!
prorok2.jpg
 
was:
Naslov teme me podseca na scenu iz Scarface kada se Tony Montana dere: "Pucajte, meci mi ne mogu nista (u tom smislu nesto)." Samo se nadam da nece neko nama sa ledja k'o njemu da pridje i zada zavrsni udarac.
Pravi Srbin-ratnik nema ledja jer zna da od siline udarca kojim je krenuo u napad ,neprijatelje je ubio a ko ga juri s'ledja nece moci da ga stigne na bojistu jer kad Srbin-Rannik stane i okrene se ,taj koj ga juri vec se spotakao o lesevima svojih saboraca i umro.
 

Back
Top