Warcraft World Editor

Evo ja pravim neke mape vec 2 godine, nikako da ih zavrsim, sve me vise mrzi da ih pravim. Jedna je Arena, napravio sam extra terrain i sve heroje, nesto malo osnovnih itema (moracu da ubacim i iteme na recept). Najgore mi je sad da radim u ovim trigerima, smorio sam se. Napravio sam samo trigere za hero pick, ali trebace mi jos dosta. Druga mapa mi je neka avantura za 2 igraca. U fazonu, prvo pocinjes u nekoj sumi, dobijas questove itd. Sve u svemu bice extra kad ih zavrsim! :lol:
 
Nekada sam pravio mape i bile su sasvim dobr ali uvek sam imao jedan problem i nisam znao kako da ga se resim.
naime, zasto se uvek kada startujem svoju mapu pojavi Town Hall ( valjda se tako zove maticna gradjevina ) kada ga ne stavim predhodno u editoru?:confused:
 
Secam se i ja kad sam napravio jednu ultra large mapu sa 400 onih Granite kiklopa ( ne secam im se imena) i zbio ih na taktickim mestima po mapi. Zatim sam stavio heroja i brda knightova i krenuo da koljem
bilo je najjace!! :D
 
jbt nalozio sam se na ovaj world editor...e i imam par pitanja..
-kako se pravi cinematic(koji programi trebaju i tako to)
-kako se prave novi modeli (takodje programi i kako da iz tog programa ubacim u war 3)
ae ako je ovo uopste moguce recite kako...
 
jbt nalozio sam se na ovaj world editor...e i imam par pitanja..
-kako se pravi cinematic(koji programi trebaju i tako to)
-kako se prave novi modeli (takodje programi i kako da iz tog programa ubacim u war 3)
ae ako je ovo uopste moguce recite kako...

Što se mene tiče najbolje ti je da odeš na neki pretraživač jer to što tražiš se zove modovanje.Svaka igrica ima takve alatke.
 
Nekada sam pravio mape i bile su sasvim dobr ali uvek sam imao jedan problem i nisam znao kako da ga se resim.
naime, zasto se uvek kada startujem svoju mapu pojavi Town Hall ( valjda se tako zove maticna gradjevina ) kada ga ne stavim predhodno u editoru?:confused:

udjesh u trigger editor
i izbrises prvi trigger koji vidis.

seen:
jbt nalozio sam se na ovaj world editor...e i imam par pitanja..
-kako se pravi cinematic(koji programi trebaju i tako to)
-kako se prave novi modeli (takodje programi i kako da iz tog programa ubacim u war 3)
ae ako je ovo uopste moguce recite kako..

-Za cinematic ti ne treba ni jedan program nego sam, world editor.Pravi se preko triggera.Napravicu tutorial za to.

-Modeli,skinovi - nadjesh ih na internetu .blp , i importujes ih u import manageru preko extenzije lika iz war.
 
da al bi bilo mocno da sami napravimo modele....pa sam pito dal ima neki free softver za to?
i da napravi neki tutoial za cinematic posto vidim da znas pravit....

mozes naravno sam napraviti modele,ali je komplikovano.ima free ware za to.
Dacu ti uskoro link za taj freeware.Tutorial cu napisati uskoro,jer sad sam pocheo
da pravim guitar hero za war.
 

Back
Top