Jaca erekcija = duzi odnos ?

Naravno mislim na sexualni odnos :p

To sam inace procitao negde...da ukoliko je erekcija maximalna (to znaci da ne moz' da ga niko pomeri iz mesta :lol: ) da ce i odnos trajati duze. Procitao, pa reko da proverim od ostalih sta misle o tome. ;)

A sto se tice cokolade... u svakom slucaju se slazem.
 
Jaka erekcija omogucava dug odnos u slucaju kad je muskarac u "top formi". A to znaci :-) da ima sex sa partnerkom manje vise svakodnevno, u duzem vremenskom periodu, medjutim, u pitanju je takav sex da i sama pomisao izaziva izuzetno jaku erekciju i sex moze da traje koliko vam drago.
 
Ne mora da znaci. Zena jednog mog bivseg decka mi je pricala da je on imao jaku erekciju, ali je zato bio i mnogo napaljeniji, pa mu je odnos krace trajao. Posle smo se nas dvoje smuvali, a on je bio jako navalentan, pa sam raskinula sa njim. Nema pare, nema stan, pa gde bismo mi ziveli, kada je razveden.
 
Ne mora da znaci. Zena jednog mog bivseg decka mi je pricala da je on imao jaku erekciju, ali je zato bio i mnogo napaljeniji, pa mu je odnos krace trajao. Posle smo se nas dvoje smuvali, a on je bio jako navalentan, pa sam raskinula sa njim. Nema pare, nema stan, pa gde bismo mi ziveli, kada je razveden.

A, što si raskinula sa njim? Moglo si da mu piriš u falus i da ejakulira za minut i svi zadovoljni :mrgreen:
 

Back
Top