Da li neko moze da mi kaze...

L

LOve

Gost
Moj najbolji drug a ujedno i moja simpatija se ljuti kad jedan mladji prelepi decko dolazi kod mene i moje drugarice.Ne znam zasto je takav.Znam da je bio zaljubljen u mene prošle školske godine ali sada ....? Kad smo isli na ekskurziju ovegodine bili smo u svadji ali on me ipak ceo dan cimao a uvece je krenuo sa jednom sedmakinjom(samo dva dana) i tvrdi da nije zaljubljen u nju.Raspituje se da li branimo gore pomenutog decka u nekim svadjama.Na sve moje drugarice kad je iznerviran pukne a na mena ne...
Da li da mu kazem da ga volim?
PS:
Bilo je tu dosta lepih trenutaka...
 
LOve, znas sta ja mislim?
Ako se on tebi toliko svidja, pricaj s njim, provodi vreme, a ako se i ti njemu svidjas, to ce lako da se vidi i sve ce da se desi skroz spontano i tu neka rodjaka ili bilo koja treca osoba nema sta da trazi...Jednostavno je suvisna...

A ako se ti njemu svidjas,i on se tebi svidja, ali poslusa savet neke rodjake, e onda se on meni ne svidja... :lol:
Ne, ozbiljno,ako je tako, onda je bolje da nadjes nekog pravog decka,koji ce da slusa svoje srce,koji ce da te zasluzuje...
A ima i takvih, nemoj nista da brines... :wink:
 
LOve:
Moj najbolji drug a ujedno i moja simpatija se ljuti kad jedan mladji prelepi decko dolazi kod mene i moje drugarice.Ne znam zasto je takav.Znam da je bio zaljubljen u mene prošle školske godine ali sada ....? Kad smo isli na ekskurziju ovegodine bili smo u svadji ali on me ipak ceo dan cimao a uvece je krenuo sa jednom sedmakinjom(samo dva dana) i tvrdi da nije zaljubljen u nju.Raspituje se da li branimo gore pomenutog decka u nekim svadjama.Na sve moje drugarice kad je iznerviran pukne a na mena ne...
Da li da mu kazem da ga volim?
PS:
Bilo je tu dosta lepih trenutaka...

Sto na umu to na drumu!Reci sve bez dlake na jeziku... :D
 
LOve:
Nanulina pošto vidim da znaš da deliš savete pomozi mi.Sinoc me jedan decko pitao da budem sa njim a jasam rekla da cu ramisliti.Cini mi se da je ljut.Šta da mu odgovorim?

Thanks LOve.... Meni je drago ako ovih nekoliko redica mogu da ti pomognu... Ali znas sta je bitno?... Da uvek prvo razmislis, pazljivo, sama, sta je najbolje sta mozes da uradis, i sto je jos bitnije sta zelis da radis... I kad to ukapiras, samo napred!... Sta ce ovi ostali, kao sto je ta rodjaka ili ti deckici, da misle o tebi, sta te briga?... Ono sto dolazi iz srca i iz glave ne moze da bude pogresno... :wink:
A sto se tice ovog poslednjeg decaka (cini mi se da to nije onaj sa ekskurzije, ispravi me ako gresim :wink: ), uradila si pravu stvar... Htela si malo da razmislis i to si mu i rekla... I nema sta tu sad on da bude ljut, to samo znaci da si mu pokazala da si pametna devojcica koja ume da razmislja... I uzmi koliko god ti vremena treba: jedan dan, dva dana...mesec...godinu...bolje i nikad, nego da uradis nesto sto nisi sigurna da zelis... (A uzgred i to cekanje ne mora ni da bude nista strasno, cak je ponekad i dobro da ga ostavis da se malo przi na tihoj vatri)... :wink: :wink:
Inace, znas sta bi bilo dobro?... Da stvarno iskoristis to vreme da se malo potrudis i pokusas da shvatis kako se osecas, koji ti se decko svidja, sta zelis da radis.... I ne kazem ti ovo zato sto mislim da si mala, pa kao zbog toga... Svi smo mi zbunjeni s vremena na vreme i svima treba malo prostora da shvatimo sta, kako i kada hocemo da radimo... Ne moras nigde da zuris... Za sve imas dovoljno vremena... Najbitnije je da slusas svoje srce i uvek radis ono sto ti zelis... :wink: :wink: :wink:
 
Marinica:
Bleak WinterFullMoon:
hahahaha hvala hvala
nisam mogao da se suzdrzim :lol:
bas ste pomogli...ipak je ovo forum tinejdzera i uzmimo u obzir da je to od 13. do 19. godine,a i vi ste kada ste bili mladji verovatno postavljali razna pitanja koja su bila smesna starijim likovima... :wink:

pa dobro,al to ne znaci da sad ne smem da se smejem :lol:
 
Bleak WinterFullMoon:
Marinica:
Bleak WinterFullMoon:
hahahaha hvala hvala
nisam mogao da se suzdrzim :lol:
bas ste pomogli...ipak je ovo forum tinejdzera i uzmimo u obzir da je to od 13. do 19. godine,a i vi ste kada ste bili mladji verovatno postavljali razna pitanja koja su bila smesna starijim likovima... :wink:

pa dobro,al to ne znaci da sad ne smem da se smejem :lol:
Smej se,smej uvek se smej....necu dalje
 
nanulina:
LOve, znas sta ja mislim?
Ako se on tebi toliko svidja, pricaj s njim, provodi vreme, a ako se i ti njemu svidjas, to ce lako da se vidi i sve ce da se desi skroz spontano i tu neka rodjaka ili bilo koja treca osoba nema sta da trazi...Jednostavno je suvisna...

A ako se ti njemu svidjas,i on se tebi svidja, ali poslusa savet neke rodjake, e onda se on meni ne svidja... :lol:
Ne, ozbiljno,ako je tako, onda je bolje da nadjes nekog pravog decka,koji ce da slusa svoje srce,koji ce da te zasluzuje...
A ima i takvih, nemoj nista da brines... :wink:
ti si najbolje rekla
 

Back
Top