Alija Izetbegović- čovek koji je bio bolestan u mozak

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 94023

Ističe se
Poruka
2.527
Alija Izetbegović je u dogovoru sa Klintonom stvorio takozvani mit o Srebrenici.To potvrđuje bivši šef MUP-a federacije BiH.Po tom dogovoru je BiH trebala da žrtvuje i čak sama pobije na hiljade svojih građana kako bi za to okriveli Srbe.Musliman koji je inaše bivši šef MUP-a federacije BiH je bio protiv ovog bolesnog plana,zbog čega je došao u sukob sa Izetbegovićem.Izetbegović je naoružavajući manji broj mudžahedina i stavljajući civile da idu ispred njih kao živo meso,odnosno mete napravio težak masakr nad svojim sopstvenim narodom.Tako da muslimani okanite se mita o Srebrenici,najveći ubica vašeg muslimanskog naroda je Alija Izetbegović.
 
Че Гевара:
Alija Izetbegović je u dogovoru sa Klintonom stvorio takozvani mit o Srebrenici.To potvrđuje bivši šef MUP-a federacije BiH.Po tom dogovoru je BiH trebala da žrtvuje i čak sama pobije na hiljade svojih građana kako bi za to okriveli Srbe.Musliman koji je inaše bivši šef federacije BiH je bio protiv ovog bolesnog plana,zbog čega je došao u sukob sa Izetbegovićem.Izetbegović je naoružavajući manji broj mudžahedina i stavljajući civile da idu ispred njih kao živo meso,odnosno mete napravio težak masakr nad svojim sopstvenim narodom.Tako da muslimani okanite se mita o Srebrenici,najveći ubica vašeg muslimanskog naroda je Alija Izetbegović.
PRvo, nije mit o Srebrenici. To je presudjeni genocid.

A da li je zrtvovao svoje ljude?! Ne bi me cudilo. I Sloba je to radio (RTS).
 
Ja sam licno za izrucenje i Mladica i Karadzica jer jednostavno to moramo da uradimo jer i sama Rusija priznaje taj sud. Ne mislim da je Mladic heroj pre svega zbog katastrofalnog vodjenja rata, natezanja 3 godine oko Sarajeva i na kraju nista, izgubio je preko 30% teritorije RS, nije pomogao RSK i jos mnogo toga iako je imao na raspolaganju dosta jaku vojsku. Takodje nije imao sve snage pod svojom kontrolom tipa: tigrovi,lavovi,leopardi i ostale macke
 
Ethan:
Ja sam licno za izrucenje i Mladica i Karadzica jer jednostavno to moramo da uradimo jer i sama Rusija priznaje taj sud. Ne mislim da je Mladic heroj pre svega zbog katastrofalnog vodjenja rata, natezanja 3 godine oko Sarajeva i na kraju nista, izgubio je preko 30% teritorije RS, nije pomogao RSK i jos mnogo toga iako je imao na raspolaganju dosta jaku vojsku. Takodje nije imao sve snage pod svojom kontrolom tipa: tigrovi,lavovi,leopardi i ostale macke
Pa zar zato što nije uspeo,treba ga isporučiti? Šta onda reći za Američkog predsednika koji je napravio onoliki pokolj u Vijetnamu što jeste GENOCID!!!
 
Че Гевара:
Alija Izetbegović je u dogovoru sa Klintonom stvorio takozvani mit o Srebrenici.To potvrđuje bivši šef MUP-a federacije BiH.Po tom dogovoru je BiH trebala da žrtvuje i čak sama pobije na hiljade svojih građana kako bi za to okriveli Srbe.Musliman koji je inaše bivši šef federacije BiH je bio protiv ovog bolesnog plana,zbog čega je došao u sukob sa Izetbegovićem.Izetbegović je naoružavajući manji broj mudžahedina i stavljajući civile da idu ispred njih kao živo meso,odnosno mete napravio težak masakr nad svojim sopstvenim narodom.Tako da muslimani okanite se mita o Srebrenici,najveći ubica vašeg muslimanskog naroda je Alija Izetbegović.
mislim, tema je odlično postavljena, niti imena, niti izvora, niti jednog dokaza...imaš presudu MSP, pa ti sad ili prihvati ili ne, ali je to zatvoren slučaj.
 
filatelista:
mislim, tema je odlično postavljena, niti imena, niti izvora, niti jednog dokaza...imaš presudu MSP, pa ti sad ili prihvati ili ne, ali je to zatvoren slučaj.
Svedoka ima i to čak sa muslimanske ''oštećene'' strane u ovom sukobu.Ako te interesuju širi dokazi,potraži na Google ili idi na sajt jer je baš ta televizija dala taj snimak www.tvpalmaplus.co.yu
 
Че Гевара:
Sad jednako podmećete tu presudu suda pravde kao da je biblija.Pa ni bibliju ne priznaju svi i to čak većina sveta.U Srebrenici genocida nije bilo[/B]
ko kaže da u Srebrenici nije bilo genocida, ti? Jesi li ti neki faktor? Učestvovao, bio tamo...
MSP je najviša sudska instanca ovog sveta, kad ti stekneš takav kredibilitet... Nije tema, niti tako postavljena, ali moglo bi se diskutovati kako je MSP došao do toga, ali sada je sve gotovo.
 
filatelista:
Че Гевара:
Sad jednako podmećete tu presudu suda pravde kao da je biblija.Pa ni bibliju ne priznaju svi i to čak većina sveta.U Srebrenici genocida nije bilo[/B]
ko kaže da u Srebrenici nije bilo genocida, ti? Jesi li ti neki faktor? Učestvovao, bio tamo...
MSP je najviša sudska instanca ovog sveta, kad ti stekneš takav kredibilitet... Nije tema, niti tako postavljena, ali moglo bi se diskutovati kako je MSP došao do toga, ali sada je sve gotovo.
A ti si kao bio tamo pa ćeš da nam soliš pamet ovde da smo ih mi klali i da smo mi krivi za sve.Međunarodna zajednica oduvek radi protiv Srba- dokaz je da nas NATO napao van Saveta bezbednosti i da optužnica nije podignuta,nego je sud kobajagi ne nadležan po tom pitanju.Ako smo mi Srbi ovako nesložni oko nekih stvari,šta onda očekujemo da nam neki tamo sud u piz*i materinoj presuđuje...
 
Па наравно да је (Б)Алија био болестан у мозак.

Јел знате за ону његову изјаву: "Све се рађа у крви, па и ова наша БиХ."

Само ментално поремећени човек пристаје да жртвује целе генерације људи зарад не"О"висности.

Па он је жртвовао Сребреницу. Он је наредио гађање Маркала...

Ако је неко крив за било какав геноцид у БиХ (1992-1995) то је сигурно (Б)Алија
Из(м)етбеговић ..
 
Че Гевара:
A ti si kao bio tamo pa ćeš da nam soliš pamet ovde da smo ih mi klali i da smo mi krivi za sve.Međunarodna zajednica oduvek radi protiv Srba- dokaz je da nas NATO napao van Saveta bezbednosti i da optužnica nije podignuta,nego je sud kobajagi ne nadležan po tom pitanju.Ako smo mi Srbi ovako nesložni oko nekih stvari,šta onda očekujemo da nam neki tamo sud u piz*i materinoj presuđuje...
Ja ne rekoh da smo klali i ubijali, ja sam samo konstatovao da postoji presuda da je u Srebrenici bio genocid, na nju nema prava žalbe, znači da je pravosnažna.
Sada, pošto je to tako i nema promene možeš ti pisati šta hoćeš, ali ta odluka Suda se u celom svetu priznaje i poštuje. Ti sada nastavi po svom planu...
ajd zdravo!
 
Presuda pa presuda, kao da je u pitanju nekakva tabuirana, crkvena dogma u srednjem veku, koju niko ne sme da dovede u pitanje, nekakav konacni i ultimativni argument, kojim se zavrsava svaka rasprava o Srebrenici?!
E pa nije.
Cak se usudjujem reci da je presuda MSP potpuno beznacajna kako sa stanovista istinitosti, tako i sa stanovista obaveznosti.

Nijedna sudska presuda (tj cinjenice koje su njom utvrdjene) nije nekakva bogom dana apsolutna istina, koja se u potpunosti podudara sa onim cinjenicama koje su se stvarno dogodile, vec najvisi stepen uverenja suda da se nesto dogodilo. Ako uzmemo i mogucnost da sud namerno 'pogresi', onda je besmisleno i smatrati istinu i sudsku presudu identicnim pojmovima. Dakle kod presudjene stvari u pitanju je samo prezumpcija istine, NE i sama istina.

Dalje... buduci da je u pitanju institucija medjunardodnog karaktera, MSP nikako ne treba smatrati nekakvim 'vrhovnim sudom' svetskog pravosudja, jer tako nesto sustinski i NE postoji.
MSP nikoga ovde ne moze da natera da prihvati njegovo vidjenje dogadjaja u Srebrenici, to bi eventualno mogao da uradi samo zakonodavac u Srbiji ( i time ugusi svaku slobodu govora i misli). Hvala Bogu, do tako necega nije doslo (jos uvek) te svako ovde ima pravo ( a ja bih rekao i moralnu obavezu) da kaze:

srebrenicki 'genocid' je obicna LAZ i prevara.

U tom pogledu presuda MSP ne da nije 'ultimativni argument', vec jedno obicno parce papira...a papir ima razne funkcije ;)
 
juznjak99:
kad jedna iziđe kao pobjednik nemože se smatrat genocidom, a kad pšobiju ratne zarobljenike te druge vojske zato što su muslimani ONDA JE TO GENOCID U SVIM DRŽAVAMA SVIJETA

Da je bio genocid ne bi se ni jedno dete ni zena izvukli iz Srebrenice, bio je uzasan masakar, ne opravdavam ga, ali sta je sprecavalo Mladica da ih sve pobije? Dok Orica nije sprecavalo da pobije sve srpsko do kojeg se docepao pre zauzimanja Srebrenice.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top