Ko kaze da zapad nije protiv Srba?

Jerry Ropero

Poznat
Banovan
Poruka
7.375
Da li ste culi nekada da je neki recimo hrvatski klub ili reprezentacija izbacen iz nekog takmicenja ili kaznjen - a svi znamo kakva sranja prave njihovi navijaci. Recimo dacu dva primera - na veteropolu turniru u Kranju hrvati su izazvali opstu tucu da je moralo i obezbedjenje Borisa Tadica da se tuce da zastiti svog "predsednika" i u Livornu na prijateljskoj utakmici izmedju Hrvatske i Italije kada su hrvatski navijaci svojim telima napravili kukasti krst. Nisu kaznjeni a nase klubove odmah izbacuju na godinu dana. Zapad je bio i bice uvek protiv Srba - sve ostalo su iluzije....

------------------

UEFA izbacila Partizan
Fudbalski klub Partizan izbačen je iz evropskih takmičenja za ovu sezonu, saznaje B92. Evropska fudbalska unija izbacila je beogradski klub zbog incidenata, koje su njegovi navijači napravili u Mostaru, u prvom meču prvog kola kvalifikacija za Kup UEFA sa ekipom Zrinjskog. "Crno-beli" su kažnjeni jednogodišnjom suspenzijom, uz koju će morati da plate 50 hiljada švajcarskih franaka.


Još uvek nije izvesno da li jednogodišnja zabrana znači da je Partizan izbačen samo ove sezone, ili bi se kazna protegla i na sledeću sezonu.

Partizan je u Mostaru pobedio Zrinjski rezultatom 6:1 i kasnije u četvrtak trebalo je da igra revanš u Beogradu.

To je najteža kazna za neki klub iz Srbije zbog ponašanja navijača. "Crno-beli" su još u doba bivše SFRJ kažnjeni u dva navrata zbog incidenata na utakmicama, pa su sa Seltikom igrali u Mostaru, a sa bukureštanskim Dinamom u Podgorici.
 
nije to svetska zavera, zapadne nacisticke antisrpske drzave ne cine ni 10% ukupne ljudske populacije tj sveta. Recimo najvece 2 zemlje na svetu Indija i Kina koje ukupno cine preko 30% ljudske populacije su Srbiji prijateljske zemlje i nikada nam nisu radile ovo sto nam rade zapadni nacisti . Naravno nekim Srbima je i zapadno ***** slatko.
 
Jerry Ropero:
nije to svetska zavera, zapadne nacisticke antisrpske drzave ne cine ni 10% ukupne ljudske populacije tj sveta. Recimo najvece 2 zemlje na svetu Indija i Kina koje ukupno cine preko 30% ljudske populacije su Srbiji prijateljske zemlje i nikada nam nisu radile ovo sto nam rade zapadni nacisti . Naravno nekim Srbima je i zapadno ***** slatko.


Dobro, ispravka: zavera Amerike i EU protiv Srbije i Srba.
 
Jerry Ropero:
Da li ste culi nekada da je neki recimo hrvatski klub ili reprezentacija izbacen iz nekog takmicenja ili kaznjen - a svi znamo kakva sranja prave njihovi navijaci. Recimo dacu dva primera - na veteropolu turniru u Kranju hrvati su izazvali opstu tucu da je moralo i obezbedjenje Borisa Tadica da se tuce da zastiti svog "predsednika" i u Livornu na prijateljskoj utakmici izmedju Hrvatske i Italije kada su hrvatski navijaci svojim telima napravili kukasti krst. Nisu kaznjeni a nase klubove odmah izbacuju na godinu dana. Zapad je bio i bice uvek protiv Srba - sve ostalo su iluzije....

------------------

UEFA izbacila Partizan
Fudbalski klub Partizan izbačen je iz evropskih takmičenja za ovu sezonu, saznaje B92. Evropska fudbalska unija izbacila je beogradski klub zbog incidenata, koje su njegovi navijači napravili u Mostaru, u prvom meču prvog kola kvalifikacija za Kup UEFA sa ekipom Zrinjskog. "Crno-beli" su kažnjeni jednogodišnjom suspenzijom, uz koju će morati da plate 50 hiljada švajcarskih franaka.


Još uvek nije izvesno da li jednogodišnja zabrana znači da je Partizan izbačen samo ove sezone, ili bi se kazna protegla i na sledeću sezonu.

Partizan je u Mostaru pobedio Zrinjski rezultatom 6:1 i kasnije u četvrtak trebalo je da igra revanš u Beogradu.

To je najteža kazna za neki klub iz Srbije zbog ponašanja navijača. "Crno-beli" su još u doba bivše SFRJ kažnjeni u dva navrata zbog incidenata na utakmicama, pa su sa Seltikom igrali u Mostaru, a sa bukureštanskim Dinamom u Podgorici.

Čuo sam i ja lošu vest..... Tuga... :sad:
 
ajde bre zene sta sad vi drvite o necemu o cem nemate pojma tj o fudbalu.

ae pali tamo kuvanje rucka, gledanje spanskih serija, peglanje itd.

razumete se u fudbal ko ja u heklanje.


ono sto smeta u celoj prici nije to sto je kaznjen partizan (ovo govorim kao delija_) vec to sto su klubovi drugih drzava pravili 100 puta veca sranja i nikad nisu bili ovako drasticno kaznjeni.

zato i postoje mali , jadni i bedni srbi, rumuni, poljaci - da sluze zapadnim nacistima za izivljavanje i deljenje lekcija.
 
Budimo realni: rulja uvek treba da se kazni.
U suprotnom mnogi principi padaju u vodu.
Dok god rulja nije svesna obelezja svog postojanja, nista se na bolje nece promeniti.
Da, najteze je od svega shvatiti da imas problem. U begu od tog saznanja mnogi ljudi pribegavaju zakljucku o nekakvoj svetskoj zaveri...To je valjda normalno.
Mislim da je realno pricati o negativnim simpatijama, ali o zaveri...e to vec zahteva gomilu dokaza...
 
tokyo:
@Jerry
ma pusti
svi već znamo da se:
"ceo svet se urotio protiv Srbije"
stara i dobro znana parola tvojih idola

ajmo dalje, next iliti sljedeća tema o belosvetskoj zaveri... :roll: :roll: :roll:


nije ceo svet nego par zapadnih nacistickih drzavica. recimo vi hrvati ste pravili 1000 puta veca sranja, ali vas vasi drugari nacisti kao staru tradicionalnu nacisticku drzavu - nikada nisu kaznili.
 
sad jos Tadic da izidje na Dnevnik i da se izvini navijacima Zrinjskog sto su grobari bili isprovocirani onim "Srbe na vrbe"....

drugo nije mi jasno kako partizan kao klub moze biti kaznjen zbog ovoga kada partizan uopste nije vodio organizovano navijace u mostar!

znaci svi koji su dosli u mostar su dosli u sopstvenoj organizaciji. sve sto se desavalo je propust organizatora tj domacina a za sve lose biva kaznjen gost!

Zapadno licemerje na kub
 
Jerry Ropero:
ajde bre zene sta sad vi drvite o necemu o cem nemate pojma tj o fudbalu.

ae pali tamo kuvanje rucka, gledanje spanskih serija, peglanje itd.

razumete se u fudbal ko ja u heklanje.


ono sto smeta u celoj prici nije to sto je kaznjen partizan (ovo govorim kao delija_) vec to sto su klubovi drugih drzava pravili 100 puta veca sranja i nikad nisu bili ovako drasticno kaznjeni.

zato i postoje mali , jadni i bedni srbi, rumuni, poljaci - da sluze zapadnim nacistima za izivljavanje i deljenje lekcija.


:lol: :lol: :lol: :lol: Jerry, stvarno si krapinski čovek. :lol: Odavno me neko nije ovako nasmejao. :lol: :lol: :lol:
 
Treba podneti tuzbu civilnom sudu u Strazburu zbog ove nakaradne odluke,jer je doneshena bez pravne podloge.
1.Partizan nije organizator meca,niti je organizovano vodio navijace u Mostar.
2.Navijaci nisu uleteli u teren niti su u teren ubacivali baklje i kamenice.
3.Svi smo videli koliko je propust organizator napravio(a ne Partizan)kad je izmedju dve navijacke grupe ostavio samo ogradu i par redara(citaj-navijaca f.k.Zrinjski).
4.Uporedite nerede sa ovog meca sa neredima Legijinih i Fejenordovih navijaca.

Zaista bih voleo da vidim konkretne dokaze na osnovu kojih je Partizan izbacen,a ona "nevinasca" prosla!


I jos nesto,SRAMOTA je i sto se Partizan onako ogradjuje od navijaca,sto ih stavlja na stub srama u ovom trenutku kad zaista nisu krivi!
Krivi su zato sto su Srbi i sto brane svoje,sto ne daju na sebe?!


Inace,nisam navijac Partizana,ali sam NAVIJAC i znam sta ta rec znaci,za razliku od mnogih koji ovde pljuju po navijacima a ne znaju ni kako se dolazi do stadiona timova za koje navijaju!
 
Jerry Ropero:
nije ceo svet nego par zapadnih nacistickih drzavica. recimo vi hrvati ste pravili 1000 puta veca sranja, ali vas vasi drugari nacisti kao staru tradicionalnu nacisticku drzavu - nikada nisu kaznili.

o kako da ne
nemoj da se sad bacim u traženju šta je samo bilo ove i prošle godine
i koliku sumu novaca je već uplatio Hrvatski nogometni savez zbog naših huligana :evil: :evil: :evil:

osobno mislim da su Grobari dobili malčice preveliku kaznu,a l tako bi po mojem trebalo sve kazniti, huligane zatvoriti, a na stadione dovesti normalne navijače i obitelji koje gledaju i prate svaku tekmu al kod kuće jer se boje da im na stadionu netko od njihovih ne napravi $ranje njima ili njihovoj djeci samo zato jer lično vaspitanje mu je na nuli :shock: :shock: :shock:

ova kazna nek bude pouka svima da politika i nogomet neidu zajedno :!: :!:
 
tokyo:
o kako da ne
nemoj da se sad bacim u traženju šta je samo bilo ove i prošle godine
i koliku sumu novaca je već uplatio Hrvatski nogometni savez zbog naših huligana :evil: :evil: :evil:

osobno mislim da su Grobari dobili malčice preveliku kaznu,a l tako bi po mojem trebalo sve kazniti, huligane zatvoriti, a na stadione dovesti normalne navijače i obitelji koje gledaju i prate svaku tekmu al kod kuće jer se boje da im na stadionu netko od njihovih ne napravi $ranje njima ili njihovoj djeci samo zato jer lično vaspitanje mu je na nuli :shock: :shock: :shock:

ova kazna nek bude pouka svima da politika i nogomet neidu zajedno :!: :!:


nikada nijedan hrvatski klub ili reprezentacija nije izbacen ni iz jednog takmicenja i ako ste pravili 1000 puta veca sranja nego srpski navijaci...
 

Back
Top