RSS

qwertynis

Zainteresovan član
Poruka
376
Posto sam nov u webu a zeleo bih da na moj sajt ubacim rss novosti kao sto su krsna lista i temeprature gradova "za pocetak" interesuje me kako se ovo radi i da li postoji neka"prostija" rutina za nas koji nismo profesionalci u webu da to odradimo. Hvala unapred
 
:-( :evil: :x :p Daklem ovako ako mi saljete linkove bar nesto i napisite, imam osecaj kao sa botovima da razgovaram...
:oops: :-? :razz: 8-) :!: :evil: 8) :arrow: :razz:
 
dvr:
Pa šta očekuješ matori,na svaki problem koji naiđeš da ti ga mi rešimo? :(

Da ti se odradi sve,a ti da pokupiš kajmak,e pa ne ide to tako,sedi i bubaj nema ti druge!
ala ti znas da useres coveka nema sta.ajd onda necu vise postavljati pitanja zapocinjem strajk webom
hehehe
jeli dvr da te pitam nesto ako ste ovo svi ovde shvatili ko obavezu sto ne odgfovarate onda
ja sam mislio da je forum susret ljudi dobre volje, pa i ja odgovaram na glupa piutanja na forumima ali iz drugih meni poznatih tema pa ne vredjam nikoga sa matori ili lenji ili slicno. znaci ako necete da pomazete nemojte arciti net na mene, jednostavno preskocite temu zar nije tako lakse nego da ponizavate coveka
 
qwertynis:
:-( :evil: :x :p Daklem ovako ako mi saljete linkove bar nesto i napisite, imam osecaj kao sa botovima da razgovaram...
:oops: :-? :razz: 8-) :!: :evil: 8) :arrow: :razz:

Koliko ja vidim link koji je postavio Nemp je kompletno uputstvo samo je pitanje koliko znas engleski.

Btw, ukoliko imas problema sa engleskim odustani od programiranja, sajtova i dr. Nikad neces moci da pratis nove trendove.
 
Gill Bates:
Koliko ja vidim link koji je postavio Nemp je kompletno uputstvo samo je pitanje koliko znas engleski.

Btw, ukoliko imas problema sa engleskim odustani od programiranja, sajtova i dr. Nikad neces moci da pratis nove trendove.
ma poznajem ja engleski ali ne u tolikoj meri da mogu da prevodim odma ko rodjeni englez
 
U tome i jeste problem i za tebe i za rodjene Engleze. Bez zezanja, neki dobar tweak koji napise dobar programer ima par redova teksta i jos manje kôda, pa onda treba cesati glavu...
 

Back
Top