Provodadzishuci instink

Enfroz2891.

Iskusan
Banovan
Poruka
5.907
:lol:
E sad mi palo na pamet..pa ne znam..mislim nema veze sa onim pre...al me podsetilo...
Da li vam se nekad desilo..tako ko grom iz vedra neba da vam se chini za neke osobe da su ko stvorene jedna za drugu?
Prijatelji,poznanci,drugovi..ili chak osobe koje ni ne poznajete?
Ja sam npr. par puta imao takav osecja za par ljudi koje znam...a chak i koje ne znam:lol:
..ali sam se ipak trudio da to samo diskretno naglasim da ne nayebem posle ja ako ne bude ishlo dobro:lol:
?
 
Pa ne znam...recimo uvek sam mislio da bi dobro ishli zajedno Vlado Georgijev i ona iz Lisica..ona shto je Kichic stalno ispaljuje:lol:
I mene blam gde mi to pade na pamet:lol:
A od realnih situacija mislim da se samo na mom opazanju i zavrshilo...nishta nisu pokushali...sise:D
 
A ja ni ne bi voleo da znam ako se neshto i desi..
Pazi situacijiu: na nekog neshto shto tebi tek tako palo na pamet utiche autosugestijom da jesi u pravu..pa se smuvaju...pa se venchaju...pa se pokolju :shock: I onda si ti kriv :lol:
Sumrano,mozda iskarikirano,ali shvatash poJentu.:lol:
 
Da, desilo mi se... sedim, pricam i samo mi sine odjednom... taj i ta... i onda objavim... hehehehe

Desavalo mi se da mi se ucini da su neko dvoje par... i provucem to onako kroz pricu... pa ako prodje - prodje... ne namecem nikome nista... niti bih nekog ubedjivala... ne ide nista na guranje... ili ako i ide, onda ide tesko...
 
Ha, ha, ... Imam koleginicu koja gori od zelje da me uda i to po sistemu daj sta das. Kad nam dodje neki mlad saradnik, ili partner, sve kao ona nema bas sada vremena, ili ih ne razume bas najbolje, pa me zove upomoc. Posle, kad se kao sve srecno zavrsi, 100% im nesto kaze, jer se desavalo da se sledecu put pojave sa nekim " znakom paznje "... i sve tako u krug. A sto ume da me posle svega isproziva pred kolektivom..... Nema u tome nista lose, osim sto joj je ukus sacuvaj Boze, ....ili joj ja delujem ocajno.... :(
 
Tako sam upoznala jednu svoju veliku ljubav...
Nas zajednicki drugar je (u)mislio da smo jedno za drugo i doveo ga kod mene, da se upoznamo...
Cim sam ga ugledala, prva pomisao koja mi je prostrujala kroz glavu bila je - Hm, ovdje bi moglo nesto biti...
I bi!
 
trofazna:
fala jednako! za druge sam pametna...ama nema, a za sebe...kukala mi majka :lol: :roll:

Bolje majka, nego ti... :lol: ahalim se....

@tema:
Ako neko prokometarishe:"Ovaj bi bio sladak/slatka za tebe...." ali mrzim kada neko odredjuje ko s' kim, kada, kako, zasto i sl... jos ako spomenu udaju, kosti da im lomim! To je jedna od stvari koja me najvishe na svetu nervira.... :evil:
 
Dešavalo mi se da pomislim " e, ovaj tip bi bio savršen za onu moju drugaricu" i kada bi se stvorila situacija, spajala sam ih...često je uspevalo.. :lol:

A strica sam uspela i da oženim tako...bio je svež razvedenko i često je svraćao do nas. U komšiluku mi je živela veterinarka koju sam svako malo zivkala zbog mojih životinjki i samo mi je palo na pamet da njih dvoje ne bi bili loša kombinacija, a i ja bih tu izvukla koristi...ono rodbinski bi mi bilo manje neprijatno da je cimam, jer i ovako masu usluga nije htela da mi naplaćuje... :smile:

I na kraju priče...žive srećno i veselo u uspešnom braku, sa dvoje krasne dečice, a meni veterinarka uvek pri ruci... :smile:
 

Back
Top