Kupanje pod tusem dvoje mladih i zrelih!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
a zasto moras da se upises na svakoj temi,zasto?
videla si da je tema o mladima,ali je tvoja matora guz ica morala da prdne i na ovoj temi
sikter bre u penziju...sah pod mishku (izvinu sahu) i pravac kalish,pa tamo pricaj vrsnjacima price iz nepricave :idea:

Učlanjen:: 02.04.2007.
Ukupno poruka: 1.817 (15,80 poruka dnevno)
stidi se

ali zaista nikad nisam kapirao one koji moraju da napisu nesto na svakom topiku,ono...krenu redom,dok se ne upisu na svim temama na prvoj strani :?
 
a zasto moras da se upises na svakoj temi,zasto?

A zashto ti ostavljash slike i kazesh da si se sa mnom slikao? Zashto?

A zashto ti je svaki drugi post posvecen meni? Zashto?




Niti se upisujem na svakoj temi, i ne izmishljaj, niti su ovde teme podeljene na one za mladje i starije, pa chak i kad je u naslovu teme specificirano za koji pol je tema naslovljena - odgovaraju svi redom, a tamo nisi ni rech izustio, kao shto sada i ovde meni prebacujesh.

Koji je tvoj problem?

Da se stidim broja poruka? Pa je l` to samo meni kazesh ili cesh svakome ko ima isto prolazno vreme? Alo, ja sam doshla na forum da komentarishem, a ne da gledam, chitam i cutim - ili da serem po nekome ovako kao ti.


ali je tvoja matora guz ica morala da prdne i na ovoj temi

Znash ti dobro da ja uopshte nisam toliko matora kako to ti pokusavash da predstavish :)

Jesi li ovo smislio dok si se brchkao u bazenu?
 
Vesela_zena_beogradska:
A zashto ti ostavljash slike i kazesh da si se sa mnom slikao? Zashto?
nisam ja postavio fotku i napisao ovo smo vesela i ja,nego tek kad je neko pitao ko je na slici,onda sam napisao da si i ti,sto je NARAVNO nemoguce i "svi" to znaju

Vesela_zena_beogradska:
A zashto ti je svaki drugi post posvecen meni? Zashto?
pa zato sto te volim,ono...zaljubio sam se u tebe,a nemam muda da ti to saopstim,pa moram ovako...*******


Vesela_zena_beogradska:
Niti se upisujem na svakoj temi
onda izgleda da se neki "ludi haker" loguje preko tvog naloga i smara po forumu na SVAKOJ temi,izvini vesela,a ti dosadni hakeru jeb em ti mater
 
Ne sviraj .. tvrdim da se ne upisujem na svakoj temi, ali od sad hocu :)

pa zato sto te volim,ono...zaljubio sam se u tebe,a nemam muda da ti to saopstim,pa moram ovako...*******

E jbg .. bash mi je zao :)

nisam ja postavio fotku i napisao ovo smo vesela i ja,nego tek kad je neko pitao ko je na slici,onda sam napisao da si i ti,sto je NARAVNO nemoguce i "svi" to znaju

Ma znam ja kako je bilo, i znam da znaju svi, ali to ipak nije odgovor na pitanje zashto si bash moj nick upotrebio, a ne nick neke druge forumashice ..
 
kakva bre nemilost,ne foliraj se,ti to zapravo i ocekujes od mene,racunas na to
vidis da si uvek nasmejana i sve to...

Ono na shta ja rachunam je poslushnost, paznja, ljubljenje stopala .. pa ti vidi koliko se nemilost tu uklapa.

priznaj da sam tvoje voljeno bice...priznaaaaaaaaj


Kakva je to promena raspolozenja od onog prvog gnusnog posta, pre sat vremena .. valjda zato shto sam ti se obratila, shta li? :) Imaj na umu da sam zlopamtilo ..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top