Brijanje...

dkole

Zainteresovan član
Poruka
499
Prava muska tema,a? :) Kako se brijete? ne mislim na oblike brade,vec tehnike...preparate...mehanicki,obicnim brijacima,ili na struju? Sta se postize brijanjem na struju? Duzi efekat,lakoca,manja mogucnost posekotine,ili...? Da li to preporucujete?
 
Ti elektrichni su po meni bachena para..2 sam promenio i oba su bila beskorisna...samo malo prorede dlaku al ni jedan me nije obrijao poshteno.
Nego ono...klasika..Gillette i pena..posle neki losion i to je to.
Necemo bre daleko bilo da komplikujemo ko da smo neke zene:lol:
 
Enfroz2891.:
Ti elektrichni su po meni bachena para..2 sam promenio i oba su bila beskorisna...samo malo prorede dlaku al ni jedan me nije obrijao poshteno.
Nego ono...klasika..Gillette i pena..posle neki losion i to je to.
Necemo bre daleko bilo da komplikujemo ko da smo neke zene:lol:
hehe...
sve ovo stoji, samo umesto pene gel za brijanje...i da ne komplikujemo više...:lol:
 
medved_bg:
Dajte, bre malo, pikanterija, koliko nožića, savitljivi ili ne, Max 1,5,10,50, odozgo na dole ili obrnuto, balzami posle brijanja, e šta bi žene od ove teme napravile...:lol:
dragi medvede
pa mi i nismo žene
muški mozak je nekako prost i digitalan
kod nas je sve u stilu dodjoh, videh, pobedih...
 
Bez zezanja ja se brijem onim starim klasičnim brijačem. Do skoro sam imao sapun za brijanje koji prvo staviš u neku činijicu i sa četkicom napraviš penu, kao ranije. Jer stvarno sam pokušavao i sa električnim i sa ovim najnovijim brijačima ali ovaj moj "matori" ubedljivo najbolje brije. Ni sam ne znam odakle kod mene a znam da ga je otac koristio.I što je još interesantnije, ladno mogu da se obrijem bez ogledala a da pri tom oblikujem bradu a da ne napravim ni jednu grešku, dok sa ovim drugim nema šanse.
 
Ču' ga sad, a tamo otvara temu o tome kako mu je čudno da neko razglaba o tašnama :lol:
Ti si, Frozi, sve žensko u muškarcu, i to ne u gej fazonu već skroz maččo :)
 
Koristio sam i ja jedno vreme elektricne brijace i vratio s na stari, dobri super silver platinum. Pre neki dan posaljem dete da mi kupi pakovanje zileta a ono se vrati sa nekim Indijskim ili Kineskim, ja poludeo. Resim da ih probam i ustanovim da nikad nisam imao ostrije zilete u zivotu, sve ostalo je shit zivi. Ne znam da li ih tupe u transportu ili se sami vremenom tupe ( sto je manje moguce ) ili ih ne prave kako treba ili su jednostavno - kopije, divca. Ovi su toliko dobri da moram da pazim obzirom da se brijem veoma brzo.
 
hah! koristim kinesku elektricnu masinicu za brijanje od 500 dinara, negde od januara meseca.. so far, odlicno radi, za bilo koje pare, a kamo li ove... brijao sam se svim i svacim, ali ovo mi ubedljivo najbolje... jeste, nije savrseno glatka koza, ali znas kako, pitanje koliko je zdravo za kozu da je gulis svako jutro.. jer secivo skida povrsinu koze, jeste mrtav deo, ali ipak stiti..
 

Back
Top