devojke sa stomacicem ili misicima

Ja imam ravan stomak, uvek imala, a nemam plocice. Ravan stomak i uzan struk. Skoro je jedna zena u teretani trazila treneru da joj da vezbe da ima struk i stomak kao ja. (Da se pohvalim!) :) A nikada nisam radila na njemu. Zato su mi stomacni misici uzasno slabi. Crknem posle 30-tog trbusnjaka.
Eto, cisto da vam prosirim opcije. Ne postoje samo stomaci sa plocicama ili salom. Dakle, pitanje bi trebalo da bude - kakve stomake volite?
 
MYOB:
Ja imam ravan stomak, uvek imala, a nemam plocice. Ravan stomak i uzan struk. Skoro je jedna zena u teretani trazila treneru da joj da vezbe da ima struk i stomak kao ja. (Da se pohvalim!) :) A nikada nisam radila na njemu. Zato su mi stomacni misici uzasno slabi. Crknem posle 30-tog trbusnjaka.
Eto, cisto da vam prosirim opcije. Ne postoje samo stomaci sa plocicama ili salom. Dakle, pitanje bi trebalo da bude - kakve stomake volite?


znachi uskopichasta:)
 
MYOB:
Ja imam ravan stomak, uvek imala, a nemam plocice. Ravan stomak i uzan struk. Skoro je jedna zena u teretani trazila treneru da joj da vezbe da ima struk i stomak kao ja. (Da se pohvalim!) :) A nikada nisam radila na njemu. Zato su mi stomacni misici uzasno slabi. Crknem posle 30-tog trbusnjaka.
Eto, cisto da vam prosirim opcije. Ne postoje samo stomaci sa plocicama ili salom. Dakle, pitanje bi trebalo da bude - kakve stomake volite?



WOW,pa ti si sigurno extra riba :shock:
 
Mi volimo anoreksicne zene (mada ne volimo zene jer smmo devojcica)....mrsavost je zenstvena.....misici na zenama su fuj...zene koje se bave sportom su budale....bilderke treba sve da si pucaju u glavu jer su ruzne.....dijete su resenje i anoreksija....mi uvek glasamo za to.....voleli bi da smo anoreksicni ali nismo....mada nismo debeli.....ali bi voleli da nam se vise vide rebra.....zene ne smeju da imaju stomacic.....nama je ravan ali nemamo plocice....to je za muskarace.....kad decak voli plocice na devojcicama znaci da potajno voli decake....to je uredu....samo treba sebi priznati....nikad mi nece biti jasno zasto neki vole zaobljen stomacic....
 
.nama je ravan ali nemamo plocice....to je za muskarace.....kad decak voli plocice na devojcicama znaci da potajno voli decake....to je uredu....samo treba sebi priznati....


Velika je razlika između muškog i ženskog stomaka sa pločicama.
Prvo ženski stomačić je lepši sa blago naglašenim pločicama.
Drugo ispod ženskog stomačića se nalazi nešto što muškarci mnogo vole.
I Treće, jako je lepo kada joj posle treninga poljubiš stomačić za koji se tako trudila da ga izgradi na treningu, a onda kreneš da je ljubiš sve niže i niže...
 
zavisi od ukusa.......mi znamo kako se racuna index telesne mase.....po tome (tako doktori kazu) devojka od 160cm treba da ima minimum 65 kg da bi bila na minimumu zdarvr uhranjenosti......pokazala nam doktorka na pregledu......pa smo mi zakljucili da su doktori koji su to pravili savi iz Srema....
 

Back
Top