Badminton-Speedminton

Andrej84

Zainteresovan član
Poruka
153
Jel ima zaludjenika za ovim sportovima.Samo da obavestim da postoji neka ekipa koja se okuplja,ima i dobrih igraca,ali i rekreativaca.Znam samo da se okupljaju u subotu u 17h blizu restorana Trim na Kosutnjaku,pa ko hoce moze da navrati.
 
Andrej84:
Jel ima zaludjenika za ovim sportovima.Samo da obavestim da postoji neka ekipa koja se okuplja,ima i dobrih igraca,ali i rekreativaca.Znam samo da se okupljaju u subotu u 17h blizu restorana Trim na Kosutnjaku,pa ko hoce moze da navrati.
Znaci to ste vi bili...igrali bagminton i to nocu!! E pa ja sam tada prosla sa ortakinjom isle da blejimo na Trimu....a gruvala muzika sa svih strana!!! Pa lepo videle smo da ste se lepo zabavljali!!!
 
ja i drustvo hteli smo da napravimo Badminton savez pocetkom 90ih ali niko nije propratio ideju.
igrali smo ovako iz fazona.

U Manga prodavnicama ima da se kupi neki reket za 1000 dinara.
Kakva su vasa iskustva sa takvim reketima? i koji koristite...
Do sada sam imao samo neke WauXai ili XiuBiuMang ;)

traju jedno ili dva igranja maximum tj. recimo 1,5 do 3 sata. ;)
 
Sada sam kupio neke Talbot torro.Kazu da nisu losi,ja juce igrao i jos se lepo drze,mislim one zice su na mestu.Inace i ja sam do sada imao rekete sa kratkim rokom trajanja,ne bas kao kod tebe(valjda slabije udaram).Mada ako hoces bas profi rekete,imas u Merkatoru u Intersportu bas veliki izbor reketa od 1000 do 7000din,ima dosta dobrih loptica i takodje sam video da mogu posebno da se kupe zice(samo ko ume lepo da ih uplete i zategne).Moj ti je predlog da nabavis neki bolji ram(cisto da se ne polomi) pa dok izdrzi,a kasnije da kupujes te zice...Deluju dosta kvalitetnije za razliku od kanapa koje sam do sada vidjao na reketima.Mada ako tako jako udaras nije lose da nabavis set za speedminton,loptica ide dosta brze,reketi su jaci...i evo ti link pa pogledaj.
http://www.sporteh.co.yu/index.php?mod=catalog&op=product&product_id=624

Edit:Speedminton je dosta brzi od badmintona,a slican je(igra se u vazduhu),vetar manje utice na lopticu,a postoje i prsten koji se stavlja na lopticu da bi bila teza...ko je igrao badminton na vetru zna koliko je bezveze...
 

Back
Top