The Pretender, je l' neko gledao?

mrvica_i_buvica

Obećava
Poruka
79
There are pretenders among us, genuses with the ability to become anyone they want to be.
In 1963 a corporation known as "The Centre" isolated a young pretender named Jarod and exploited his genius for their research.
Then, one day their pretender ran away…

Ako ste ikad gledali seriju, please write something down. Volela bih da znam da li ovde uopste ima ljudi kojima se ova serija svidela.
 
Glavni glumac se zove Michael T Weiss. Poenta radnje je da je on genije i da ga Centar hoce nazad(manje, vise). Zato su i poslali Miss Parker & co da ga vrate. Ima tu dosta sporednih radnji, ali ni do kraja serije nije sve razjasnjeno, i on nije nasao majku. Nasao je oca i sestru. Ima zajednickog brata sa Miss Parker, Ethan-a. A Kyle se vraca u 2. sezoni, ali ce ga ubiti Mr Lyle( brat blizanac Miss Parker). Ali najveca otkrice je da je pravi otac Miss Parker, Mr Rains. Sidney ima sina.... Kazem ima mnogo stvari
 
Evo skidam prvu sezonu, jedva sam nasla torrent...
Ne mogu da docekam kad ce da se skine...
A cula sam i da postoje 2 filma, znam da se pvi zove The pretender 2001, a drugi Island of the haunted, i taj drugi film sa skinula s neta, ali nigde ne mogu da nadjem titlove!
Ako neko ima, neka mi posalje please!
 
Ma nije mi problem da gledam na engleskom, nego hoce i moj brat da gleda, a on ne zna engleski na tom nivou da razume seriju... Gledala sam ovu seriju i pre, ali cini mi se do kraja druge sezone, ako se ne varam, pustala je tv Kosava... Secam se da su na kraju poslednje pustene epizode upucali Miss Parker, a Jaroda uhvatili, a njegov otac otisao sa Jarodom "juniorom"... ;)
Ali epizode su jos zanimljivije kako serija odmice... Ja sam se navukla... Samo sto mi jedno smeta, procila sam na netu da je serija ostala nedovrsena...cak i nakon 2 filma! Pa sad fanovi organizuju peticiju vec godinama da se snimi i treci film...
Ali serija je fantasticna! Smatram da su Dosije x i Pretender najbilje serije ikada snimljene! Serije koje su se kasnije snimale, bile su po uzoru na njih... Dosije x i Pretender su se prve bavile takvom tematikom...
 
Naravno da jesu!:):):) Mada priznajem da dosije X nisam bas pratila. Ja sam ovde gledala samo prvu sezonu, ali ti si stigla do trece. Cetvrta je mozda malo slabija, ali je u istom stilu, bas kad mislis da ce se nesto resiti bace te u jos vecu misteriju. Koji su ti omiljeni likovi?
 
Morala bih da se slozim sa tobom. I meni je Miss Parker najjaci lik. Jarod .... pa dobar je on. Bolji je u prvim sezonama. Ali Mr Lyle, on je prosto jedan od onih likova koje volis da mrzis. Volim epizode sa njim. Ne znam, svaki lik ima nesto.... Omiljena epizoda...zaplet?
 
Poslednja izmena:

Back
Top