koju zivotinju bi radije imao\la

Imala bih i jedno i drugo. Kod kuce, odakle sam, imam dvoriste i uvek imam po nekoliko macaka. Sada, u NS-u zivim u stanu i uzela sam psa. Malo kontradiktorno, ali bio mi je potreban prijatelj. Kada budem imala svoju kucu i dvoriste, :lol:, imacu po nekoliko macaka i nekoliko razlicitih rasa pasa. :)
 
Da zivim u kuci mislim da bih prvo uzela psa. Za macu nisam sigurna, jer bih onda morala da je pustam napolje, tj ona bi sama izlazila, a ja se toliko plasim sta sve moze da se desi mackama koje izlaze da bih onda ili premirala od straha ili mucila macu time sto je ne bih pustala napolje.
 
Mackic:
Da zivim u kuci mislim da bih prvo uzela psa. Za macu nisam sigurna, jer bih onda morala da je pustam napolje, tj ona bi sama izlazila, a ja se toliko plasim sta sve moze da se desi mackama koje izlaze da bih onda ili premirala od straha ili mucila macu time sto je ne bih pustala napolje.
Mackic, mislim da si ti previse uplasena. Ne mozes zivotinju zastititi uvek. Moras da se pomiris sa time. Drugo, ne bi bas bilo lepo toj maci koja ima mogucnost da seta napolju i da se igra-da sedi non-stop u stanu.
 
Zato i kazem da nisam sigurna za macu, da bi je drzala u kuci.
Ali eto jednu zivuljku mogu da zauvek zastitim - mog macora. ;) Ne ozbiljno, onda kad smo ga uzeli nije bilo sanse da ga pustimo da izlazi, jer sam ja napolju hranila i cuvala sa ostalim ljudima 7 pasa, pri tom je jedno vreme jedna zenka "stanovala" sa njima koja je bila bukvalno smrt za macke. Svaku koju je dohvatila ubila bi. A da ne spominjem da nam je ulica odmah ispred zgrade, i tuda ide jos i autobus, a u poslednje dve godine su pocele i mesalice i kamioni puni peska tuda da prolaze, tako da su sanse da ga neko prevozno sredstvo odnese vrlo velike. A da, onda kad je opao broj pasa doselile su se druge macke, a on na njih uopste nije navikao, pa opet postoji sansa da ga neka iskasapi. Tako da mislim da njemu uopste nije lose ovde gde je, stan nije mali, ima lepu terasu, svi ga vole, maze i gnjave, a sad ima i psa kojeg moze da prepada kad mu je dosadno. :lol: i da ne spominjem kako se samo razvlaci po krevetima i foteljama...
 
topmodelsica:
Kakvu crnu macku, samo gleda ko mutava i linja se. Jel primecuje jos neko, iako je celo covecanstvo glupo, kako macka samo gleda, niti se smeje, niti je tuzna, kao duh, i ond pocne da mjauce a to nije ni da se neko uplasi, ni da se neko raznezi. Na sta vama lice macke?

Nemora da bude crna moze bilo koja druga boja,mozda se samo crne linjaju :?: :-D :twisted:
 
topmodelsica:
Kakvu crnu macku, samo gleda ko mutava i linja se. Jel primecuje jos neko, iako je celo covecanstvo glupo, kako macka samo gleda, niti se smeje, niti je tuzna, kao duh, i ond pocne da mjauce a to nije ni da se neko uplasi, ni da se neko raznezi. Na sta vama lice macke?
ajde,sto ne volis macke to i razumem,ali mi nikako nije jasno sto vredjas samu sebe?
 
topmodelsica:
Kakvu crnu macku, samo gleda ko mutava i linja se. Jel primecuje jos neko, iako je celo covecanstvo glupo, kako macka samo gleda, niti se smeje, niti je tuzna, kao duh, i ond pocne da mjauce a to nije ni da se neko uplasi, ni da se neko raznezi. Na sta vama lice macke?
Ti zaista imash problem u glavi...i to veeeeliiikiiii..
Josh kako nisu mutave i vidi im se sve na faci...moj mali machak je toliko druzeljubiv,da stalno nesto prica,mazi se i iz miloshte mi gricka ushi i nos....zato nemoj da lupas mnogo i nije glupo celo chovechanstvo...ima nas i pametnih a nismo ti mi pametni krivi sto spadas u one glupe.... :evil:
 
Persijske su zanimljive, izgledaju kao neko koga treba razmrdati, kao neki mali uspavani medved.A ove seljacke mozda imaju neke tako druzeljubive gestove ali to se ne vidi, kucici su otvoreniji, ili skacu, ili laju, sta, ja treba da joj vadim psiholoski profil, da je proucavam, koliko, 2 meseca svakog dana, da bih znala sta macka oseca?
 
Devojko ajde molim te uzdrzi se od daljih komentara da ne bi zakljucavali ovu temu. Kad budes imala macku duze od godinu dana onda se vrati ovde i procitaj gluposti koje si napisala, ako te ne bude bilo blam.
A te "seljacke" macke kako ih nazivas imaju vise izraza lica nego ti sivih celija u mozgu.
 
topmodelsica:
Kakvu crnu macku, samo gleda ko mutava i linja se. Jel primecuje jos neko, iako je celo covecanstvo glupo, kako macka samo gleda, niti se smeje, niti je tuzna, kao duh, i ond pocne da mjauce a to nije ni da se neko uplasi, ni da se neko raznezi. Na sta vama lice macke?
:shock:
ok topmodelsice,tvoja stvar da li nekog/nesto volis ili ne.ali citala sam jos neke tvoje komentare na forumu i ja nikako ne mogu da te navatam sta si ti ustvari rekla.pa ako nije tajna reci mi molim te-na cemu si?
 
topmodelsica:
Persijske su zanimljive, izgledaju kao neko koga treba razmrdati, kao neki mali uspavani medved.A ove seljacke mozda imaju neke tako druzeljubive gestove ali to se ne vidi, kucici su otvoreniji, ili skacu, ili laju, sta, ja treba da joj vadim psiholoski profil, da je proucavam, koliko, 2 meseca svakog dana, da bih znala sta macka oseca?
Ne postoje samo persijske macke i seljacke( kako si ih ti nazvala ) postoji brdo rasa macaka skoro isto kao i pasmina !
 
Bas ovih dana mastam o kuci sa dvoristem. Da je nekim cudom kupim/dobijem uzela bih jos jednog psa taman da Gile ima drugara, i macu (ima jedna mnooogo umiljata ispred moje zgrade, neverovatna maza :) pa bih nju usvojila ) ; a oduvek su mi se svidjale i patkice onako sve sa barom, ali mi neko rece da mnogo "prljaju" ... tako da nista od patki, a i Gile vuce neke pticarske gene, stalno vreba golubove, pa se te patke ne bi bas lepo provele... uf ali nista od svega toga...shmrc...nemam dvoriste...
 

Back
Top