ginis...

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.346
carevi, 'ajde da ozbiljno napravimo nesto da udjemo u ginisovu knjigu rekorda? npr, najveca krofna... ili, nesto tako... neka prva stranica bude za predloge, a onda, kad se dogovorimo, onda mozemo da krenemo da pravimo to nesto... zamislite kako bi bilo super da pise: 23 ljudi registrovanih na forumu Krstarica oborilo svetski rekord u... necemu... ja mislim da to moze lako da se izvede...
jel ste za?
p.s. druga dobra strana ove aktivnosti je to sto cemo bar na trenutak prestati da pricamo o duzini, velicini, duzini, velicini, duzini, velicini, duzini, vel...
ako me razumete sta 'ocu da vam kazem...
 
Zavrsheno, Bundeva to zavrshio josh pre dve godine...

kaktus.jpg
 
hrane ga koncentratom ZP 550... e, ko je to rek'o? znaci, ozbiljno sam mislio... moze da se napravi najveca pljeskavica, pa da je onda damo u javnu kuhinju... neka jedu ljudi... da ucinimo dobro delo... sponzori ce sigurno dati par stotina kila mesa... ili, da napravimo najvecu kiflu... evo, ja prvi dajem dva dzaka brasna... najstvarnije...
 
Ma, nemojmo krofnu- nije prakticna za ove vrucine..mogli bi nesto suvlje da ponudimo, pa ko ga pre ovlazi :) .. na pr. - bonbon, i to de lux ..naziv akcije bi bio- Odi da ti chike/tete daju bonu ..
 
Ne valja pivo, po vrucini-osamucuje, jbg. ...a i ja ne volim da ga pijem..a kako da ga ne pijem kad je onako lepo , zlatno-zuto..a ne volim mu ukus, jbg. ..a i pena mu je lepa ..kao slag..
 

Back
Top