Glow in the dark-stvari koje sjaje u mraku
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Glow in the dark-stvari koje sjaje u mraku

Zainteresovan član
    Učlanjen
    20.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    38

Podrazumevano Glow in the dark-stvari koje sjaje u mraku

http://www.glowinc.com/
    Radi se o stvarima poput igracki koje nakupe svetlost pa je kasnije odaju.Jel postoji jos neko koga interesuje ovako nesto?Meni bi recimo najvise odgovarala boja,ali oni van USA salju samo puder,pa mi treba da nalazimo medijum s kojim bismo ga smuckali.Evo ja da navedem par primera za sta moze da koristi boja:recimo za neki grafit,onda ko voli da peca nocu moze da obelezi plovak,ofarbas obruc i loptu pa igras basket nocu,zatim loptica za badminton i slicne sportove...i ko zna koliko jos zezalica.Ako ima jos zainteresovanih dajte da nadjemo nacin da dopremimo tu boju ili da narucimo puder.I jos da dodam da stvar mnogo jace i duze sjaji od obicnih vasarskih igracki,oko 12 sati.

Zainteresovan član Cat_Woman (avatar)
    Učlanjen
    27.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Podrazumevano Re: Glow in the dark-stvari koje sjaje u mraku

To ima neke veze s onim narukvicama koje su se prodavale na EXIT-u, koje svetle u mraku? U svakom slucaju, hocu ja to

Zainteresovan član
    Učlanjen
    20.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    38

Nisam bio na exitu ali mislim da je to to.Prvo osvetlis taj materijal i on onda odaje svetlo.Medjutim ovo je nesto najjace do sada.Steta sto ne salju boju jer spada u zapaljive materije.Salju powder kao sto rekoh.Mislim da cu ipak da narucim pa makar i powder(od njega se i pravi boja,ali treba da se izabere kvalitetan medijum).Postoje dve vrste,jedan koji moze da se mesa i sa vodom,dok drugi mogu u druge podloge koje ne sadrze vodu.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    20.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    38

Nasao sam nacin da dopremim i boju.Preko e-ducan,ali sve bi me kostalo pa jedno 5000 samo takse,carine,provizija plus cena robe.Strasno!!!Tako da se polako ladim sto se tice narucivanja.Nije cena robe toliko velika,ali su ostali troskovi poprilicno veliki.E sad ako neko hoce da naruci,a sumnjam da ima takvih,onda bi smo mogli da iskombinujemo cenu jer su takse fixne.

Zainteresovan član Master Of The Air (avatar)
    Učlanjen
    08.12.2006.
    Pol
    muški
    http://s1.bitefight.ba/c.php?uid=70169 ako hoces u savez samo javi na pm
    Reputaciona moć
    40

Samo kliknite ovde i mnogo ste mi pomogli.Uclani te se i zaigrajte jednu od najpopularnijih i najboljin on-line igara.Ne traba vam jak hardver-treba vam samo pristup internetu i gotovo.Igra je zakon.KLIKNI OVDE KLIKNI OVDE KLIKNI OVDE KLIKNI OVDE

Zainteresovan član
    Učlanjen
    20.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    38

Zvao sam.Kazu da imaju od litar i da je oko 4000din,belo sveli...A gde si ti kupila te tube?Kojom bojom svetle,koliko dugo,koliko jako?Thanks
    Poslednji put ažurirao/la Andrej84 : 24.09.2007. u 13:50

Slične teme

1. koje 3 stvari biste spasili...
    Autor rile_laki_oblak u forumu Arhiva
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 13.01.2007., 23:36
  2. Stvari koje cuvaju prasinu
    Autor Banci u forumu Hardver
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 09.11.2005., 20:38

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu