GREEN CARD lutrija

Po milioniti put se pojavljuje neka dalabu i daje stupidne informacije.
Za ovu lutriju nema nikakvih posrednika niti iko moze bilo sta da sredi.
Svako koga zanima neka ode na sajt US Department of State i tamo nadje link koji se odnosi na DV Green card lottery (ili tako nesto) Tacnu adresu sajta ne znam napamet ali ukucas u bio koji pretrazivac i to je to.
 
Ma ima mnogo agencija koje ti kao uzmu podatke (i pare) i onda popune online prijavu umesto tebe.
To je bacanje para.

Ako iko hoce da "ucestvuje u lutriji", treba sam(a) da popuni na zvanicnom sajtu - to je besplatno. Jedino treba da znas da je "prozor" otvoren oko dva meseca kad se prijave salju (obicno je krajem godine: Oktobar/Novembar/Decembar). I to je to...

Agencijama mozes da posaljes svoje podatke bilo kad i to sto im platis je usluga da oni odu na zvanicni sajt kad su prijave u toku, popune i posalju prijavu umesto tebe. Da ponovim - to je bacanje para.
 
mahamaja:
torp4.gif


Plagijat a?:lol: ili original falcifikata?:lol:
 
lyon69:
Po milioniti put se pojavljuje neka dalabu i daje stupidne informacije.
Za ovu lutriju nema nikakvih posrednika niti iko moze bilo sta da sredi.
Svako koga zanima neka ode na sajt US Department of State i tamo nadje link koji se odnosi na DV Green card lottery (ili tako nesto) Tacnu adresu sajta ne znam napamet ali ukucas u bio koji pretrazivac i to je to.
Nema posrednika u pravom smislu, ali neke agencije obave papirologiju umesto tebe. Na tebi je samo da im pošalješ neke podatke, šta li već, i to je to. To naplaćuju 10-ak eura.
 
I Srdjane_NS, jel si otisao u Ameriku da radis i zivis nakod dobijanja zelene karte na lutriji? Za 2008.godinu je prijavljivanje bilo do decembra 2006, a jel znas kada ce otprilike biti rezultati?
Reci mi za sliku prilikom prijavljivanja, da li si isao kod profesionalnog fotografa da te on slika bas onako po datim proporcijama (glava toliko i toliko, ramena, vrat....slika 300*300 megapixela) ili si to sam odradio?
Da li si morao platiti nesto za izradu zelene karte i kako je uopste tekao taj proces kada su te obavestili da si izvucen?
Hvala :-)
 
boky:
A jel neko zna, u slucaju da te izvuku i dobijes zelenu kartu, da li pomazu u dobijanju posla, smestaja i sl. ili se sam snalazis pa sta ti bog da?

Koliko ja znam - oni ti daju zeleni karton (dozvola da zivis i radis u USA).
Za ostalo, sta ces i kako ces - to je tvoj problem. Ti biras grad, trazis stan, posao i sl...
 
Ja sam hteo da se prijavim, ali sam odustao nakon sto sam cuo da ako se prijavis i naravno ne izvuku te, neces moci NIKAD da dobijes vizu za US....jer kontaju da ako te puste trazices azil ili ces jednostavno nestati....

A posto jos uvek imam nade da cu ovde nesto uspeti da uradim i da cu otici u tu jebenu ameriku bar kao turista....ne pada mi na pamet da se prijavim.

...mozda kad izgubim svaku nadu!!!
 

Back
Top