takozvano etnicko ciscenje srba iz "RSK"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
jeremijabg:
pa UJO,ako je "takozvano",zasto se ljudi ne vracaju???obozavaju da im neko koristi njihove kuce i imanje ili??e jeste jadni!!!

mislim da ti je sunarodnjak dao odgovor: (sa malim istpavkom zadnje recenice. nas tisucljetni san je bio imat svoju drzavu sa stanovnistvom koje ce tu drzavu postovat ;) )


jeremijabg:
Ionako sam pristalica izgradnje kineskog zida prema Krvatskoj....Ljudi koji su tada izbegli su se ionako do sada skucili u Srbiji...Neka se vise nijednom Srbinu ne desi Krvatska..Pa uzivajte bez nas,to vam je ionako tisucljetni san,zar ne?
;-)
 
ZG_city:
pa ako te istina provocira onda cu bit provokator, ali ako si zdravorazuman i racionalan nema potrebe za svadom. ;)
pa jer ja dolazim na hr forum da vam prosipam "istinu"...ili mislis da ces tim besmislicama promeniti ovde nekom misljenje sta se desilo(i desava) u lijepoj vasoj??po meni,to je obicna provokacija,....po tebi,objasnjavas nam da je 250000 ljudi pobeglo(ostavivsi sve sto ima) zato da bi "svet video"...??i ne vracaju se po svoje evo vec 12 godina?...."ko je okrvavio ruke...."....pa da je "prijatelju" 250000 ljudi okrvavilo ruke,Krvatske vise ne bi ni bilo...........
 
***** вам матер усрашку, крвници! У моје двориште долазиш и отвараш ми ту тему!

90% мог насеља чинимо ми избегли из Крватске и велика већина је оних прогнаних у Олуји. Они су ми причали како сте напали, мајку вам вашу!

Убијали сте жене и децу у избегличким колонама... Јесте ли чули за Петровачку цесту и крвави пир који сте тамо направили?

Клали сте тог крвавог августа, пресретали колоне, секли уши, копали очи...више од 2.000 људи страдало је у том геноциду.

Стићи ће и вас казна! Појешће вас Балије у Федерацији.

Марш више из нашег дворишта!!!!! :evil:
 
AltinaD:
***** вам матер усрашку, крвници! У моје двориште долазиш и отвараш ми ту тему!

90% мог насеља чинимо ми избегли из Крватске и велика већина је оних прогнаних у Олуји. Они су ми причали како сте напали, мајку вам вашу!
l:
Jel svi glasate za SRS i imate pecenjare sa janjetinom na raznju u kojima peva vikendom BMK&co na svakom cosku ? :mrgreen:
 
svetolik trpkovic:
Jel svi glasate za SRS i imate pecenjare sa janjetinom na raznju u kojima peva vikendom BMK&co na svakom cosku ? :mrgreen:

Нама је власт Српске Радикалне странке у Земуну готово поклонила то земљиште да ту изградимо нове домове и ја ћу им увек бити захвалан!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top