kako da ubacim flash

<<<Shadow>>>

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
238
u jednom programu sam napravio flash buttonse i onda sam kliknuo file save for web i otvorio ga u DW zatim copy/paste i nece neznam zasto neradi?????

kako da ga stavim ????

razmisljao sam da nestavljam cjeli meni nego button po button :lol:

probacu jos ali sada testiram na prazno napravim neko sranje u photoshop napravim slice i ono sve sto treba...bla,blabla, u DW copy paste i vise ima bjelog nego crnog a crna je pozadina :S neznam kako ali eto
 
Moras najpre da pa zatim pazi.
Onda kliknes srednjim tast misa i copy na desktop spremno jesete
Ako je suvise crno onda nije suvise belo, pa zato bla,bla,bla
Kako da ga stavis, to moras sam znati, nema tu pomoci osim mozda crtez sa uputstvom za upotrebu.
Neznamzastotineradi ali neznam ili ne znam, pitanje je sad.
Testiraj jos mao na prazno samo ima jos belog a mozda malo i crnog pa onda to sve neradineznamzasto i opet treba u fotosop da uvezes fles ili obratno kako ti je zgodnije, a moze i u DW smao moras paziti da se pogodi boja. Nemoj preko plave ali belo je ok samo sto.

Uglavnom samo napred, misssssim ono baki, na dobrom si putu da pocnes da razbijas veb diazjn, samo znas ono, pali brate malo u knjizaru, ono,ovo kupi/mazni neku knjigu za sve sto tebra zanima pa pocni od prve strane.

BTW: moderatori ni mogli da decku tek reda radi zviznu jednu opomenu, mali ban na 2-3 dana, tek da ode negde da se razladi. Posle sledi teska artiljerija. Sve je vise decaka sto pisu kretenske postove i samo trose vreme i resurse ionako posrnue Krstarice.
Radujem se vremenu negde 2025 kada ovakvi clanovi sa ovakvim postovima budu javno spaljivani na svim glavnim trgovima mesta vecih od od Donjeg Strnjista, uz sluzenje pecene prasetine, dobrog vina i pucanje prangija. Da se svaki puta organizuje sveopste narodno veselje sa prodajom liciderskih srca kao glavnom nagradom u kvizu pod nazivom "pogodite koliko je blesav ovaj sto ga spaljuju"
 
<<<Shadow>>>:
code maker ja tebe nista nerazumjem sve si ponovio sto sam ja rekao!?!?!?!

ja pitam nekoga zna likako se to radi a ne da prepisuje text i na ovaj forum nema moderatora

Vidis, toliko nerazumljivo pises, da ni sam ne mozes da procitas kako valja. Ako sednes, popijes hladne vode pa ponovo procitas sta sam ja napisao a sta ti, videces da se razlikuje mnogo. Samo ti to ne vidis jer ti pises zbrkano i ako neko istim stilom pise, tebi lici na tvoje pisanje...

A ako mislis da je plagijat to sto sam napisao, slobodno me tuzi, pocni od admina, pa preko moderatora, pa opstinski sud i teraj brale sve do Strazbura....
A u medjuvemenu barem dve knjige u sake:
- gramatika
- HTML
 
E ondak sam stvarno u problemu :(
Pa jesi li ti video da momak ono sto sam mu odgovorio smatra za plagijat dela svog uma? Kaze da sam prepisao. E zbog toga me treba suditi i zabraniti mi istupe u javnosti za narednih 20-30 godina, taman dok momak shvati sta je to na primer <HEAD></HEAD> kombinacija....
 
ja ovdje pitam za dvije stvari koje mi je nakraju drug rekao samo inserkt pa nadjem flash i to niste mogli napisati....

Na forum dođeš da postaviš pitanje tek kada imaš neki problem koji nikako ne možeš da rešiš, a prethodno si konsultovao literaturu, i pokušao sam da nađeš rešenje.

Zašto li služi taj Google, negde sam čuo da je koristan...
 
E tako ces samo otici na pecanje i naravno neces dobro proci jer kao sto ti je obasnjeno ne mozes da koristis stap i kanap (citaj najlon marke Turtle od .45 mm) Plug and Play. Sve ti je razumno napisao smao treba da citas izmedju redova.
 

Back
Top