SPC, LDP, laži i bukvar...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Salvantis

Iskusan
Poruka
6.475
Obratite paznju na jedan jucerasnji post:
nikolla90:
Evo stranice iz Bukvara za prvi razred osnovne škole:


Bukvar.jpg
http://forum.krstarica.com/threads/161370&page=8&pp=25

Nema sta, jak dokaz (pogotovo ako ste '90 godiste kao ovaj nikkola)...a onda pogledate odakle se linkuje.
Pogodili ste:LDP (Cukarica)
http://www.ldpcukarica.org.yu/public_html/yabbfiles/Attachments/Bukvar.jpg

I pored dobre volje nisam uspeo da direktno vidim original, ali su me dve osobe cija deca su upravo zavrsila prvi razred, uverile da ovo nema nikakve veze sa pravim bukvarom i da je u pitanju najgora vrsta FALSIFIKATA.

Na stranu to da li je normalno da jedna parlamentarna stranka posvecuje toliko vremena i prostora borbi protiv najvece verske zajednice u Srbiji, ali ukoliko je ovo zaista falsifikat, radi se o najgoroj vrsti nacisticke propagande koja koristi decu od 6-7 u cilju huskanja protiv jedne od najvaznijih institucija srpskog naroda. Da ne govorimo da je u pitanju frapantan primer 'sirenja verske mrznje i netrpeljivosti' sto je i krivicno delo ( i razlog za zabranu delovanja jedne politicke organizacije).
 
pa Ober je u pravu jer sada nije kao kad smo mi isli u skolu da Zavod izdaje udzbenike koji imaju obavezujuci karakter za sve skole vec mogu i druge izdavacke kuce da ih izdaje ,a nastavnici onda biraju koje ce koristiti samo valjda treba svi da prodju neku komisiju ministarstva koja ih odobrava
 
Mada moguce je da je i ovo odobreno kada smo u mandatu prosle vlade od strane DSSa imali sve same budale i sektase na mestu ministra prosvete -prvo onu neserecnu Colicku koje je ukidala Darvina i mesala Desanku Masimovic i Radicevica ,a onda i onog psihopatu Vuksanovica koji je izvestaj o radu ministarstva podnosio Svetom Savi licno ,nadam se da ce moj komsija i bivsi profesor Loncar ipak biti bolji jer deluje kao normalan covek.
 
svetolik trpkovic:
Mada moguce je da je i ovo odobreno kada smo u mandatu prosle vlade od strane DSSa imali sve same budale i sektase na mestu ministra prosvete -prvo onu neserecnu Colicku koje je ukidala Darvina i mesala Desanku Masimovic i Radicevica ,a onda i onog psihopatu Vuksanovica koji je izvestaj o radu ministarstva podnosio Svetom Savi licno ,nadam se da ce moj komsija i bivsi profesor Loncar ipak biti bolji jer deluje kao normalan covek.
Mozda je Loncar tebi dobar komsija, ali ako bude ministar kao sto je profesor .....
Nisam cula jednu lepu rec o njemu od kolega sa pravnog. :roll:
 
Salvantis:
Nazalost ta tema je zatvorena, a zbog otkrivanja prave istine i raskrinkavanja mehanizma prevara i lazi, nadam se da ce neko i postaviti stranicu sa slovom 'C', vazeceg udzbenika odobrenog od strane Ministarstva.

Ово што је постовано је БАЈАТА ЛАЖ НАРКОМАНА ИЗ ЛДП-а И Б92.....мислим да је одавно била та тема а ту лаж су промовисали бандити још из времена када је Чолићка била Минстар просвете...... а, на моју жалост, знам и људе који су ту ЛАЖ измислили и пустили у промет.....једном речју, ЉУДСКА БЕДА И ШЉАМ.... 8-)

Таква СТРАНИЦА НИКАДА НИЈЕ имала било какве везе са дечијим Букваром......него са страним плаћеницима.......
 
Arnold_Layne:
isto tako bih dodao da su Džerijeve laži o Stonsima takodje iz vrlo fanatičnih izvora. cenzura i menjanje covera i očigledna fotomontaža na majici. no, i ta tema je zaključana.

Почињеш да ми идеш на "живана" са овим упадицама - зато ћу ових дана отворити једну ОЗБИЉНУ ТЕМУ о сатанистичким текстовима у музици којој се дивиш......
где је направљена КУПУС САЛАТА од таквих ликова као што си ти........
 
sunflowerv:
To ti bolje znas...

Хајде, рецимо, да узмем за озбиљно твој став ДА ЛОНЧАР НЕ ВАЉА..... ок...... да видимо КО ПО ТВОМ МИШЉЕЊУ ВАЉА........и да одмах завршимо са твојим генијалним примедбама........????????
 
eremita:
Ово што је постовано је БАЈАТА ЛАЖ НАРКОМАНА ИЗ ЛДП-а И Б92.....мислим да је одавно била та тема а ту лаж су промовисали бандити још из времена када је Чолићка била Минстар просвете...... а, на моју жалост, знам и људе који су ту ЛАЖ измислили и пустили у промет.....једном речју, ЉУДСКА БЕДА И ШЉАМ.... 8-)

Таква СТРАНИЦА НИКАДА НИЈЕ имала било какве везе са дечијим Букваром......него са страним плаћеницима.......
Nemam pojma, priznajem da ovo prvi put vidim, a ocigledno se i dalje forsira na zvanicnim sajtovima LDPa.

Ako je bila tema, moze i da se zakljuca....
 
svetolik trpkovic:
pa kada ministar koji treba da polozi racune za svoj dvogodisnji rad na tom mestu kaze "da nije bitno sta bilo ko misli o njegovom radu jer sveti Sava ZNA da je on radio dobro " ili nesto slicno onda nije bas nesto u redu sa njim mozda je psihopata prejaka rec priznajem al da je normalno bas i nije .

А шта би ти јадни Мраколиче навео..... ко је за тебе битан ако није Свети Сава......ко??? Полт? Цобел??? Тачи??? Харадинај??? КООООООООООО ???
 
Salvantis:
Obratite paznju na jedan jucerasnji post:

http://forum.krstarica.com/threads/161370&page=8&pp=25

Nema sta, jak dokaz (pogotovo ako ste '90 godiste kao ovaj nikkola)...a onda pogledate odakle se linkuje.
Pogodili ste:LDP (Cukarica)
http://www.ldpcukarica.org.yu/public_html/yabbfiles/Attachments/Bukvar.jpg

I pored dobre volje nisam uspeo da direktno vidim original, ali su me dve osobe cija deca su upravo zavrsila prvi razred, uverile da ovo nema nikakve veze sa pravim bukvarom i da je u pitanju najgora vrsta FALSIFIKATA.

Na stranu to da li je normalno da jedna parlamentarna stranka posvecuje toliko vremena i prostora borbi protiv najvece verske zajednice u Srbiji, ali ukoliko je ovo zaista falsifikat, radi se o najgoroj vrsti nacisticke propagande koja koristi decu od 6-7 u cilju huskanja protiv jedne od najvaznijih institucija srpskog naroda. Da ne govorimo da je u pitanju frapantan primer 'sirenja verske mrznje i netrpeljivosti' sto je i krivicno delo ( i razlog za zabranu delovanja jedne politicke organizacije).
Tamo gde si nasao sliku ima svakojakih gluposti koje su korisnici najverovatnije postavljali. To stvarno nema veze sa LDP-om. Mada mi je jasno zasto si to uradio. Evo, ima tamo jos zanimljivih slicica:

75576914340af7a1dcaea6391816474.jpg
 
eremita:
Хајде, рецимо, да узмем за озбиљно твој став ДА ЛОНЧАР НЕ ВАЉА..... ок...... да видимо КО ПО ТВОМ МИШЉЕЊУ ВАЉА........и да одмах завршимо са твојим генијалним примедбама........????????

Ma ja sam mnogo neozbiljna....
Samo sam rekla da sam CULA od MNOGIH da nije bas ok profesor i da nece valjati ako bude takav ministar.... kakav je kao covek ne znam niti me interesuje, to zna svetolik.
Koji deo ne razumes?
 
sunflowerv:
Ma ja sam mnogo neozbiljna....
Samo sam rekla da sam CULA od MNOGIH da nije bas ok profesor i da nece valjati ako bude takav ministar.... kakav je kao covek ne znam niti me interesuje, to zna svetolik.
Koji deo ne razumes?

ОК.......сада сам те потпуно разумео.... не делим твоје мишљење..... Лончар је генијалац..... само је мало спор као и све Лале...... не брини за њега...
 
eremita:
Почињеш да ми идеш на "живана" са овим упадицама - зато ћу ових дана отворити једну ОЗБИЉНУ ТЕМУ о сатанистичким текстовима у музици којој се дивиш......

ajde molim te
zelim i ja da cujem ono o porukama kada se muzika slusa unazad....verujes u to, zar ne?
 
eremita:
Почињеш да ми идеш на "живана" са овим упадицама - зато ћу ових дана отворити једну ОЗБИЉНУ ТЕМУ о сатанистичким текстовима у музици којој се дивиш......
где је направљена КУПУС САЛАТА од таквих ликова као што си ти........

samo napred, ali pazi da bude malo verodostojnije od očiglednih laži i neznanja za reč 'metafora'.
naravno da ima čudnih i svakako nastorojenih bendova, ali o njima se to i zna (velika većina black metal bendova, ostali samo pojedinačno).
ali recimo, optuživati cepeline da, kad se Stairway pusti unazad čuje 'satan, blabla satan' je gnusna laž (sam sam pustio zahvaljujući 'sound forg-u', laž kakve nema).

dakle, pažljivo
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top