pijem na eks!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

jiang

Domaćin
Poruka
4.620
Nocas je kafance spaljeno na moje oci.Prvo pomislih-ne,ja to dobro ne vidim.A onda stize "pomoc prijatelja" i ja resila da otvorim novu.Pa dok traje-traje.Ako neko hoce da je zakljuca-neka zakljuca.Ja samo zelim da cirkam i neobavezno caskam sa prijateljima.
Ako je neko raspolozen za druzenje,neka svrati "kod Orgy"..... :lol:
 
do skoro sam bila protiv virtuelnih druzenja i smatrala sam ih besmislenim :roll:
ali,posto se uvek dogodi ono sto najmanje zelis-eto mene "navucene"....... :wink:
prethodna dva meseca su mi bila mrkli mrak i jedva sam ostala ziva :|
moji RL prijatelji imaju veliku zaslugu u tome,ali i Lili,Corto,Mare,Enry,i josh neki,su mi ruzne dane ucinili lepsim i hiljadu puta "naslikali" osmeh na licu :D
zato-prijatelji,braco,kumovi-show must go on!
gde ste?
 
orgazmma:
do skoro sam bila protiv virtuelnih druzenja i smatrala sam ih besmislenim :roll:
ali,posto se uvek dogodi ono sto najmanje zelis-eto mene "navucene"....... :wink:
prethodna dva meseca su mi bila mrkli mrak i jedva sam ostala ziva :|
moji RL prijatelji imaju veliku zaslugu u tome,ali i Lili,Corto,Mare,Enry,i josh neki,su mi ruzne dane ucinili lepsim i hiljadu puta "naslikali" osmeh na licu :D
zato-prijatelji,braco,kumovi-show must go on!
gde ste?
hvala,Sumadinac!
nego-hoces da popijemo nesto?
 
orgazmma:
Nocas je kafance spaljeno na moje oci.Prvo pomislih-ne,ja to dobro ne vidim.A onda stize "pomoc prijatelja" i ja resila da otvorim novu.Pa dok traje-traje.Ako neko hoce da je zakljuca-neka zakljuca.Ja samo zelim da cirkam i neobavezno caskam sa prijateljima.
Ako je neko raspolozen za druzenje,neka svrati "kod Orgy"..... :lol:

:-D :-D :-D Orgiiiiiiiiii, evo tvoje drugarice-kume! Prvo da pitam, ovako malada i neuka, sto zatvorise Nindzoslava? P a zar kaffance sa takvim rejtingm...Kome li se to nakrivilo, pa bez opomene, bez objasnjenja...Ali, kad im se moze! A taman smo se lepo familijarizovali, druzili, caskali, nikog nismo vrejdali, tukli, ne daj Boze silovali! :roll: :roll: :roll:
Nema veze, samo nije lepoo bez ikakvog objasnjenja. I :cry: :cry: :cry:
NINDZA bila lepa kafana, ali ima KAFANA ,kolko hoces na milion foruma, drustva koliko hoces, IHAAAAAAAAAA.
Pa ako si vec opremila sank, davaj Blady Meri, da popijem za pokoj duse, jedne lepe institucije. Ziveli! Lily, kojas je veceras u dubokoj crnini!!! :lol: :lol: :lol:
 
puno bolje ;-) sihicki i fizitjki :D[/QUOTE]drago nas je! :lol:
komsija,ja sada moram da nastavim sa poslom,koji mi "odvlaci koncentraciju",pa odoh odavde.ako vidis nase drustvo,pozdravi ih,a u svakom slucaju,pijemo kaFu ujutru ;-)
 
A ni na kremaciju nisu zvali? More, daje nisu samo poslali na remont, tj. renoviranje? Vala i o tome su trebali da obaveste stalne goste! Ajd, gde su nasi pajtosi? More, ja sumnjam na...ali bolje da zavezem, kako su uticajni, izbacice me i sa F. sto bi mi ""jako tesko palo."...
 
kumo slatka,drago mi je sto si se pojavila.nadam se da ces uskoro sa svog zgodnog tela zbaciti crne krpice i navuci onu genijalnu mini-haljinu,koja moze dobro da stoji samo jednoj macki,kao sto si ti.
zamisli da sam smuckala dve krvave mare i da ih cirkamo,ja cu unutra nadrobiti i malo bibera,posto mi je zivot presladak!
u mislima,bicu sa tobom,cak i kada budem zaspala.za to sluze prijatelji.a ti sanjaj kako setas u romanticnoj,letnjoj noci,sa nekim,po glatkoj,pescanoj plazi i kako pisete po istom,dok vas zvezde gledaju.....ljubim te ja! :wink:
 
lilyl:
A ni na kremaciju nisu zvali? More, daje nisu samo poslali na remont, tj. renoviranje? Vala i o tome su trebali da obaveste stalne goste! Ajd, gde su nasi pajtosi? More, ja sumnjam na...ali bolje da zavezem, kako su uticajni, izbacice me i sa F. sto bi mi ""jako tesko palo."...
sada je samo vazno da se svi pronadjemo i nastavimo u istom ritmu.
drago mi je sto si tu!
 
Corto Malteze:
a sto je nindza zatvoren :shock:
Bila racija! :sad:
Negde oko pola3,na dernek upali drotovi.
Neke frajere odma',prisloniše uza zid.
A Hator se uplaši.Kaže joj stari će me masakrirati.
A onda ugleda Ninju,i pogled joj đavolski zasvetli. :twisted:
Kaže:Maleni,želim nešto da ti poklonim,maleni...
Primi ovaj dar moje ljubavi,maleni.
Al' nešto moraš mi obećati,prije jutra nećeš ga otvoriti.
Jedan drot prifura Ninji,džepove mu prebira,
nađe Hatorinu travu i kaže:
-Slavko,imamo dilera!
Ninja im kaže: Drugovi,jel se to snima neki film!?
Ninja kaže: Drugovi,ja nemam ništa s tim. :lol:
 
slavishans:
Bila racija! :sad:
Negde oko pola3,na dernek upali drotovi.
Neke frajere odma',prisloniše uza zid.
A Hator se uplaši.Kaže joj stari će me masakrirati.
A onda ugleda Ninju,i pogled joj đavolski zasvetli. :twisted:
Kaže:Maleni,želim nešto da ti poklonim,maleni...
Primi ovaj dar moje ljubavi,maleni.
Al' nešto moraš mi obećati,prije jutra nećeš ga otvoriti.
Jedan drot prifura Ninji,džepove mu prebira,
nađe Hatorinu travu i kaže:
-Slavko,imamo dilera!
Ninja im kaže: Drugovi,jel se to snima neki film!?
Ninja kaže: Drugovi,ja nemam ništa s tim. :lol:

:-D Ako ovo imas snimljeno Slvishice, molim te daj mi da sutra na tenane odgledam! Strasno sam se potresla i moram da u alkoholu utopim to ocajanje. JAO, daj pice!! :cry: :cry: :cry: Pa makar morala da pijem i na EKS! Uh, kakva li nas neizvesna buducnost ceka....
 
hm..vidi, vidi, sinoć zaprepašten, iznerviran i ucveljen odem na počinak, bez da popijem neki alkohol jer mi je omiljeno kafanče zatvoreno...
E znao sam da ovo divno jutro može samo nešto dobro da donese...kad ono novi bar otvorila Orgy!!! :D :D :D E boga mi, da znaš da ću biti čest gost!!!! :D :D :D
Ajde, ko stigne, da nazdravimo novoj instituciji!!!! :D
Dobro jutro svima i živeli!!!!!!!!! :D

Champagne%2520POP.jpg
 
ode kafance???? smrrrrrrrccccccccc...smrcsmrcsmrc... :cry:
ja sam cula da niste davali fiskalne racune,i niste placali struju :lol:

ajde neki alkohol od ranoga jutra,malo osvezilo,pa se moze,a i da ispostujemo naziv teme :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top