ANIWZCS2 launcher

Hm... nista ne razumem :? Da li je to antivirus program, ili neki virus? I, otkud mi to? Odavno ga imam, ali se u poslednje vreme pojavi cim upalim komp. i pise da imam tezak feler. I da posaljem problem . A da se izbrise, ne moze.
Zato molim za malo podrobnije objasnjene, pogotovo ako uzmemo u obzir da sam ja poprilican laik.
Negde sam procitao da se to dobije sa D Link-om , ali , sta je to, niko nije umeo da mi kaze.
 
Cekaj... ja imam internet preko kablovske. Imam jedino D-Link, i cujem da je to deo njega, ali niko pouzdano ne zna da kaze za sta to sluzi. Neki cak misle da je antivirus program, a neki da je virus.
Ako znas, o cemu se radi, reci mi, lepo, srpski, kao nekom ko se ne razume, jer ja sam taj. Da li je to virus? Ako jeste, kako da ga sklonim, ako nije sta da radim sa njim. Zasto kazes da ga ne diram? Mozes li sve to da mi lepo, i jednostavno objasnis.
Mnogo hvala.
 
Pomenuti fajlovi se instaliraju uz driver za D-link-ove uređaje.
Vrlo je mala verovatnoća da je u pitanju virus ili nešto slično. Takođe, ne postoje detaljne informacije o tome da li je proces/servis neophodan.
Prvo uradi ovo: skini HijackThis ( sačuvaj ga na disk ).
Zatim ga pokreni i izaberi opciju ''Do a system scan and save a log file''.
Kada završi skeniranje, otvoriće ti se log file u notepadu. Iskopiraj ovde ceo njegov sadržaj. HijackThis zatvori. Ne briši ništa!
 

Back
Top