SEJDIU: SAD DALE UVERAVANJA ZA NEZAVISNOST KOSOVA

Da li ce Kosovo postati nezavisno za 120dana kako obeca USA?

  • Da?

  • Ne?


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

ratnistrateg

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
416
SPR:SAD-KOSMET-SEJDIU
SEJDIU: SAD DALE UVERAVANJA ZA NEZAVISNOST KOSOVA
24.7.2007 8:30 VAŠINGTON (Tanjug) - Privremeni predsednik Kosova i Metohije Fatmir Sejdiu izjavio je u ponedeljak uveče u Vašingtonu da su Sjedinjene Američke države dale uveravanje Kosovu da će ubrzo posle nastavka pregovora, u trajanju od 120 dana, uslediti međunarodno priznavanje te pokrajine.

Prema Sejdiua, taj korak će se dogoditi bez obzira na protivljenje drugih zemalja, uključujući Rusiju.''Možemo videti da su SAD veoma ozbiljne oko tih 120 dana angažovanja i to je bilo uveravanje'' koje smo dobili, rekao je Sejdiu.


Evo jos 119 dana!

Koristimo ovaj post za brojanje dana do obecane nezavinosti!
 
Salvantis:
Aha :D

Sad si ga ugasio, ovi tvoji epoc i vintage glasali za (izgleda ipak nisu tvoji klonjovi), a ti sa Salvantisom........ako te prijave lokalnom stabu, ce da bidne nezgodno :twisted:

pitanje je:

Da li ce Kosovo postati nezavisno za 120dana kako obeca USA?

glasao sam sa "ne" jer ja mislim da ce ranije, i kako sam trebao odgovoriti sa "da"??? :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Salvantis:
Dzaba sad objasnjavanja, pravdanja, kad je sve jasno :lol:

Ademe ti si u stvari lojalan gradjanin Srbije...svaka cast, kad se vratimo postavicemo te za lokalnog prodavca sladoleda!

Al' prvo da nam kazes ko su ovi epoc i vintage, njih cemo u corku :D

e , aj mu nakačimo finansijsku policiju, garant ne plaća porez od prodaje sladoljeda,
a njegovima da kazemo da ih je sve cinkario :D
ademe, bolje priznaj :evil:
 
Varahilo:
a njegovima da kazemo da ih je sve cinkario :D
Zar nije?
Ops....

Ademe nis' nemoj da brines, od sada si pod nasom zastitom...
Treba ceniti lojalne gradjane Srbije sa KIM, one koji ne veruju i ne podrzavaju nezavisnost dela teritorije Srbije, i koji ce uvek verovati u teritorijalni intergritet i nedeljivost suverene teritorije Republike Srbije (u jbte, nece ovo adem razumeti :D ).

PS Ademe, ti nastavi da se pravis, al' sledeci put vodi racuna na javnim anketama, otkrice te ovi spijuni ;)
 
adem_ks:
polako sa policiojom, a to oko posla je tek ako ostane kosovo u sastavu srbije. licno mislim da od moje prodaje nema nista, :cry: :cry: izgleda da ce vas neko "prodati" :-P :-P :-P :-P

a tako , nećeš da priznaš,
dobro, kad nećeš da priznaš, onda ćemo malo da igramo basketboll sa tobom!
ajde lepo otvori jako usta i kaži:A....aaa..........
tako, ajde jače zini : aaaaaaaaaaaa.....
Basketboll!!! I love this game :lol: :lol: :lol:
 
Salvantis:
Zar nije?
Ops....

Ademe nis' nemoj da brines, od sada si pod nasom zastitom...
Treba ceniti lojalne gradjane Srbije sa KIM, one koji ne veruju i ne podrzavaju nezavisnost dela teritorije Srbije, i koji ce uvek verovati u teritorijalni intergritet i nedeljivost suverene teritorije Republike Srbije (u jbte, nece ovo adem razumeti :D ).

nema povjerenja....moraš da mu daš- besu da je pod našom zaštitom,
onda će da pristane :D
 
Salvantis:
Zar nije?
Ops....

Ademe nis' nemoj da brines, od sada si pod nasom zastitom...
Treba ceniti lojalne gradjane Srbije sa KIM, one koji ne veruju i ne podrzavaju nezavisnost dela teritorije Srbije, i koji ce uvek verovati u teritorijalni intergritet i nedeljivost suverene teritorije Republike Srbije (u jbte, nece ovo adem razumeti :D ).

PS Ademe, ti nastavi da se pravis, al' sledeci put vodi racuna na javnim anketama, otkrice te ovi spijuni ;)

ako me bog sacuva ovakvih prijatelja od neprijatelja se ne moram niti cuvat :lol: :lol: :lol: :lol:

ps.ili kako ono kazu, ko se sa vama "druzio" ni pakao mu nece tesko pasti :lol:
 
Ha-Nocri:
Nece za 120 dana. Mislim da ce biti jos 6 meseci pregovora. A dok se to ne desi ko zna koliko ce proci. Uglavnom ovi nasi pregovaraci nece nista postici.

nikada nisam cuo ovde neki komentar koji objasnjava "sta ocekuje srbija od pregovora" ako se uzme u obzir da mi necemo popustiti, a necemo... sta dobija odugovlacenjem, a sta prihvatanjem nezavisnosti
 

Back
Top