Moguće suspenzija

DellBoy-011

Elita
Poruka
22.568
Sad čujem da Partizanu preti suspenzija i poništavanje rezultata od 6:1 protiv zrinjskog.
Komesar utakmice dao je predlog disciplinkoj komisiji uefa da eliminiše partizan iz daljeg takmičenja navodeći ponašanje navijača i posebno apostrofirajući nošenje majica sa likom begunaca optuženih za ratne zločine.

Ako može bez navijanja tipa Partizan/Zvezda.
 
Bazveze...
To je bruka ako izbace Partizan zbog divljanja navijacha.
Krivi su i organizatori jer nisu trebali dozvoliti gostovanje navijacha ako ne mogu da kontrolishu situaciju.
A i domaci navijachi.
To divljanje nije uticalo na rezultat i partizan je 100 puta bolji klub,nije fer da ga izbace samo jer se nekom budzi tako diglo...
Ja ovo govorim kao zvezdash...
A da se neshto tako desilo nekom Engleskom klubu,o ovom se ne bi ni raspravljalo...
"Civilizirana" europa...
 
Ima milion gorih primera pa se nisu izbacivali/klubovi reprezentacije.
Npr.Kranj u vaterpolu 2003. kad zbog divljanja hrvatskih navijacha nastao opshti haos pa nisu mogle medalje da se dodele.Ili bruka Hrvata u Atini 1995. kada su napustili pstolje jer je Jugoslavija bila prva....i nikakve sankcije nosu snosili.
Shto se vaterpola tiche postojala je tada inicijativa u svetskoj vaterpolo organizaciji da se hrvatska reprezentacija izbaci na godinu-dve iz svih takmichenja zbog divljanja njihovih navijacha ali je onda tadashnji precednik vaterpolo organizacije kod nas,Aleksandar Shoshtar apelovao da to ne bi bilo sportski,jer hrvatska reprezentacija je jedna od boljih u svetu,i vaterpolo bi gubio da ona trpi zbog izgreda svojih navijacha.:roll:
 
bas cudno da se na utakmici dva hrvatska kluba dese takvi neredi inace postoje velike sanse da Partizan najure iz kupa UEFA jer svake godine nasi klubovi placaju kazne zbog nereda a cak su i nasi mediji kao i neki grobari priznaju da su prvi poceli da bacaju baklje na publiku uostalom Grobari vec dve godine imaju za cilj da navijackim izgredima ostete klub tj. upravu sa kojom se ne slazu i sada ce izgleda uspeti u tome .Za evropski fudbal nije nikakav gubitak eliminacija Partizanba ali za nas fudbal jeste jer ce nam to umanjiti ionako mrsav koeficijent koji imamo u evro-kupovima al vrlo je vertovatno da ce ga izbaciti ako pogledamo da se isto dogodilo i Varsavskoj Legiji pre dve nedelje i to isto zbog nereda na strani
 
Ja sam na više foruma, na sportskim temama napisao da je za Partizan bolje da leti, zarad budućnosti kluba. Da se razgraniči i obračuna sa idiotima, reši šljama jednom za svagda.
Da se mene pita, ja bih one "grobare" iz Mostara pustio međ one povamirene ustaše, pa neka se dokažu i pokažu. Ako ih pobiju, 'ebeš ga, kolateralana šteta.
Druga stvar, ne voditi nigde navijače sa sobom, a na domaćem terenu vršiti najrigorozniju kontrolu, znači dosta je likova sa topovskim udarima, nekim budženim bakljama, majicama političke sadržine i svim onim sr@njima koje se redovno viđaju po našim terenima.
Ispade da više štete naprave navijači nego Bjeković i Zečević zajedno, dok su oni bili, bar nije bilo navijača.
Zakon pod hitno, zatvorske kazne, ne manje od 3 godine za divljanje na tribinama, privatizovati klubove i da se reši više ovo jednom za svagda.
 
filatelista:
Ja sam na više foruma, na sportskim temama napisao da je za Partizan bolje da leti, zarad budućnosti kluba. Da se razgraniči i obračuna sa idiotima, reši šljama jednom za svagda.
Da se mene pita, ja bih one "grobare" iz Mostara pustio međ one povamirene ustaše, pa neka se dokažu i pokažu. Ako ih pobiju, 'ebeš ga, kolateralana šteta.
Druga stvar, ne voditi nigde navijače sa sobom, a na domaćem terenu vršiti najrigorozniju kontrolu, znači dosta je likova sa topovskim udarima, nekim budženim bakljama, majicama političke sadržine i svim onim sr@njima koje se redovno viđaju po našim terenima.
Ispade da više štete naprave navijači nego Bjeković i Zečević zajedno, dok su oni bili, bar nije bilo navijača.
Zakon pod hitno, zatvorske kazne, ne manje od 3 godine za divljanje na tribinama, privatizovati klubove i da se reši više ovo jednom za svagda.

Dosta će Dunava proteći ispod savskog mosta dok se srpski klubovi ne privatizuju!
 
Pih a ovi Cigani sto brane Partizan su mi najjadniji kakav si ti Ciga kad branis najveceg rivala pod firmom Srbija ovo ,ono navijac Intera nikad nece braniti Milan ili navijac Lacija Romu to su najveci rivali i nesreca suparnickog kluba treba da ih raduje i to nema veze sa nacijom i drzavom .Mada je za nas nesrecni fudbal steta da izbace Partizan posto jedino on donosi bodove kod UEFA al sa obzirom na sudbinu vasravske Legije tesko da ce i ovi bolje proci .
 
svetolik trpkovic:
Pih a ovi Cigani sto brane Partizan su mi najjadniji kakav si ti Ciga kad branis najveceg rivala pod firmom Srbija ovo ,ono navijac Intera nikad nece braniti Milan ili navijac Lacija Romu to su najveci rivali i nesreca suparnickog kluba treba da ih raduje i to nema veze sa nacijom i drzavom .Mada je za nas nesrecni fudbal steta da izbace Partizan posto jedino on donosi bodove kod UEFA al sa obzirom na sudbinu vasravske Legije tesko da ce i ovi bolje proci .

Koliko bodova smo dobili za nas fudbal od Petah Tikve i Petrzalke?
 
Careca:
Koliko bodova smo dobili za nas fudbal od Petah Tikve i Petrzalke?
Pa sve to stoji al za razliku od fk Petokraka ,Partizan je igrao u poslednjih 5 godina i u Ligi UEFA i u Ligi sampiona pa je u skladu sa tim sakupio najvise poena dog Cige nisu igrale u nijednom od tih takmicenja koji donose najvise bodova u petogodisnjem ciklusu koji se racuna
 
svetolik trpkovic:
Pih a ovi Cigani sto brane Partizan su mi najjadniji kakav si ti Ciga kad branis najveceg rivala pod firmom Srbija ovo ,ono navijac Intera nikad nece braniti Milan ili navijac Lacija Romu to su najveci rivali i nesreca suparnickog kluba treba da ih raduje i to nema veze sa nacijom i drzavom .Mada je za nas nesrecni fudbal steta da izbace Partizan posto jedino on donosi bodove kod UEFA al sa obzirom na sudbinu vasravske Legije tesko da ce i ovi bolje proci .


pa blizi mi je srbin grobar od nekog tamo ustase ili srbomrzackog cinovnika UEFA-a ....

ja ne mrzim grobare, ja grobare volim jer ti ljudi su nasi rodjaci, prijatelji, braca, poznanici i tako dalje. ti ljudi su takodje nas narod.

samo glup i primitivan covek moze mrzeti sopstveni narod ili jedan njegov deo , zato sto recimo je clan ove stranke, navija za taj tim i tako dalje.

jedina prava podela koja postoji je podela ljudi na nacije. znaci postoje srbi i svi ostali. to je to.
 
svetolik trpkovic:
Pa sve to stoji al za razliku od fk Petokraka ,Partizan je igrao u poslednjih 5 godina i u Ligi UEFA i u Ligi sampiona pa je u skladu sa tim sakupio najvise poena dog Cige nisu igrale u nijednom od tih takmicenja koji donose najvise bodova u petogodisnjem ciklusu koji se racuna

Zao mi je sto su ciganski bodovi za 5 godina ukinuti tj. nisu se racunali,pa je Partizan morao da istrpi jedan Dinamo,Slaviju Prag,Rapid....jer da nama nisu ukinuli nase bodove za tih 5 godina mi Cigani bi isli direktno,a vi samo pretkolo,pa bi ste izbegli sve navedene i vise od toga.
 
Jerry Ropero:
pa blizi mi je srbin grobar od nekog tamo ustase ili srbomrzackog cinovnika UEFA-a ....

ja ne mrzim grobare, ja grobare volim jer ti ljudi su nasi rodjaci, prijatelji, braca, poznanici i tako dalje. ti ljudi su takodje nas narod.

samo glup i primitivan covek moze mrzeti sopstveni narod ili jedan njegov deo , zato sto recimo je clan ove stranke, navija za taj tim i tako dalje.

jedina prava podela koja postoji je podela ljudi na nacije. znaci postoje srbi i svi ostali. to je to.


Vidis ti si u startu hendikepiran,a da toga nisi ni svestan. Za mene recimo postoje ljudi i smradovi. ( U ljude ne racunam bas uvek i Grobare:D :)
 
DellBoy-011:
Sad čujem da Partizanu preti suspenzija i poništavanje rezultata od 6:1 protiv zrinjskog.
Komesar utakmice dao je predlog disciplinkoj komisiji uefa da eliminiše partizan iz daljeg takmičenja navodeći ponašanje navijača i posebno apostrofirajući nošenje majica sa likom begunaca optuženih za ratne zločine.

Ako može bez navijanja tipa Partizan/Zvezda.
Ко их иебе, шта траже ''српски хероји'' на фудбалској утакмици? Али опет ни ови мостарци нису цвећке. Да се ја питам и једни и други би добили казну од 25 година играња без навијача на трибинама, па нек се онда заиебавају са национализмима али уз ТВ пријемник.
 
Careca:
Vidis ti si u startu hendikepiran,a da toga nisi ni svestan. Za mene recimo postoje ljudi i smradovi. ( U ljude ne racunam bas uvek i Grobare:D :)


da je tvoja podela ispravna i realna recimo tebi kao dobrom coveku ne bi trebala viza za recimo englesku, jer u engleskoj takodje ljude dele na dobre i lose . e al u praksi nije tako, mozes ti biti ne znam kako dobar, ako si srbin batice nacrtaj se ispred engleske ambasade po vizu.

sto znaci da tvoja podela ljudi nije realna, a moja jeste . tj ovo o cemu ja pricam zivi u praksi a tvoja podela ljudi zivi samo u tvojoj glavi.
 
Pijanista:
Ко их иебе, шта траже ''српски хероји'' на фудбалској утакмици? Али опет ни ови мостарци нису цвећке. Да се ја питам и једни и други би добили казну од 25 година играња без навијача на трибинама, па нек се онда заиебавају са национализмима али уз ТВ пријемник.

ti si u velikoj manjini u sopstvenom narodu(ako si srbin) . Vecina nas Srba obozava Mladica i Karadzica i skandiramo im na svim sportskim dogadjajima. To sto ti mislis o nama, ni najmanje nas ne dotice.
 
DellBoy-011:
Sad čujem da Partizanu preti suspenzija i poništavanje rezultata od 6:1 protiv zrinjskog.
Komesar utakmice dao je predlog disciplinkoj komisiji uefa da eliminiše partizan iz daljeg takmičenja navodeći ponašanje navijača i posebno apostrofirajući nošenje majica sa likom begunaca optuženih za ratne zločine.

Ako može bez navijanja tipa Partizan/Zvezda.


A što smeta šta su vikali navijači? Em sudija nije razumeo, em se nisu mešali u igru. Utakmicu vode fudbaleri i sudije a navijači imaju šta da rade. Mislim da zli svet meša babe i žabe. Da su navijači bili još jedan igrač na terenu pa da razumem ali ovako...
 

Back
Top