NEDOSTATAK ORGAZMA!

chika_doktor:
evo dovescu ti ja zmaja da te odradi



Coucou18.gif
Coucou18.gif
Coucou18.gif
Coucou18.gif
Coucou18.gif
Coucou18.gif
svaka cast al me nasmija
 
Po studijama 80% zena dozivljava orgazam samo preko klice !
Problem je dvostruki muskarci uglavnom dominiraju i vode sex. igru pa tako orgazam izostaje a zene se jos uvek stide da iskazu svoju seksualnost.
muskarci su uglavnom nestrpljivi i brzi dok zenama treba vise vremena i dok on svrsava i ocekuje to isto od vas vi mu prosto odglumite.
Bitno je koliko ste bliski sa partnerom i kada njega seksualno nahranite mozete poceti igru od pocetka ali sada po vasim pravilima- lagano ga vodite i nigde ne zurite i O nece izostati ili mu barem trazite da vas oralno zadovolji. U pocetku ce vam trebati vise vremena (ne odustajte) ali vremenom ce sve ici brze i lakse.
 
Bash htedoh da pitam isto shto i Helen. To je bitan podatak za dalju diskusiju.

Bitno je koliko ste bliski sa partnerom i kada njega seksualno nahranite mozete poceti igru od pocetka ali sada po vasim pravilima- lagano ga vodite i nigde ne zurite i O nece izostati ili mu barem trazite da vas oralno zadovolji. U pocetku ce vam trebati vise vremena (ne odustajte) ali vremenom ce sve ici brze i lakse.

Ma stvar je malo slozenija, nisu muskarci bash toliko kooperativni. Sve je to lepo teorijski. U praksi (cast izuzecima) ce on da svrsi pa ce da mu se prispava, ili ce trapavo da lize pa opet nista od O, ili ce da joj mlati prstima po pici pa opet nishta .. ili ako se nadju dva dominantna partnera opet ce biti povuci-potegni, a onda imamo i slucajeve gde njemu pada kita, ili svrsi prebrzo - mozda je i to problem kod postavljachice teme! Devojka najpre mora sebe da upozna, svoje zelje i potrebe, da bi mogla da se 'predstavi' i partneru i zatrazi od njega da joj se posveti na odredjen nachin, a ako je dovoljno srecna naci ce partnera kome nece biti problem da zajedno otkrivaju njeno telo, ali ne bih se na to oslanjala.
 
nemoj da se ljutis,ali bice da je problem u tebi. samo moras biti opustena i to je to. toliko opustena pored partnera da ne razmisljas ni o tome kako u odredjenoj pozi izgledas,zatim da mu smes reci sta i koliko da ti radi. a najbitnije je da budes vrrrrlo mastovita. tvoj partner se sigurno jako trudi i jako mu je stalo da te zadovolji,ali nista od toga dok postoji bilo kakav pritisak. probaj ,recimo, da ga vodis da to radite na rizicnim mestima gde moze neko da vas vidi. mene je to oslobodilo i posle toga nikada nisam imala problem
 
http://www.index.hr/xmag/clanak.aspx?id=317610


"Uzbuđena sam od trenutka kad se probudim. Grudi su mi natečene, dobijem onaj vibrirajući osjećaj i moram svršiti." - opisala je Ellie, koju doživljeni orgazam smiri na kratko vrijeme, no ubrzo ju nanovo uhvati isti osjećaj.

Ellie navodi kako muškarci njezino stanje isprva nalaze fascinantnim, no ubrzo ih većina shvati kako "ne mogu slijediti njezin tempo", te se osjećaju krivima jer ju ne mogu zadovoljiti, "budući ona uvijek traži još".


Meni ovo lichi malo na moj slucaj, jedino shto ja ne svrshim 300 puta dnevno (a nije da ne bih volela)
 
To znaci da svrsava na svakih 5 minuta i dok spava. Ne znam ko bi se normalan radovao onda orgazmu? I kao fora, svrsila u busu sto ju je dovelo u neprijatnu situaciju, kao da je neko tera da vristi.
 
sexxxy_robot:
Imam problem sto nikad ne dozivim orgazam u toku sexa.. je l je problem u meni ili u partneru?

Meni se desava da ne dozivim orgazam samo kad sam ili jaaaako necim opterecena, pa je u tom slucaju i sam seks mehanicki sto ce posledicno dati izostanak orgazma, ili kad spavam sa covekom koji me , ustvari, ne privlaci previse.
Objektivno, problem moze biti i u tebi, ali i u njemu.
 

Back
Top